MOTORI!!!

Nisam nikad bio ljubitelj motora,automobila i slicnih motornih vozila...Moje jedine zanimacije (sto se prevoznih sredstava tice) su roshke i bicikl!!!!!
Bez njih ne mogu!!!!!!!
 
Јао...како се ја ложим на моторе..брука значи!Наравно никад не бих могла да седнем на неки,али ми се мноооого свиђају.Изгледају тако моћно... 8)
Yamaha закон 8)
 
Alexandra9:
blaaaah... ((:
Ovo sam rekla vecj X na n puta... :p
moj moto: ~ Vazhno je da se kotrlja... ((:
Ne razumem se u kola, niti u motore... imam kondiciju i koristim noge... :p
Ma ti se kao NE razumes.Ali bi volela da budes vozena...svuda...ali verujem da bi ti se na motoru svidelo...Imao sam mogucnost da vidim kolko je motor efektivan.Moj drug ima Apriliu RS 50.Da samo vidis kako se devojke lepe na njega...Pa mislim svaku je provozo iz naseg mesta...Ali on nema auto a ja imam...tako da: Winter here I am... :D
 
Master_Chief:
Alexandra9:
blaaaah... ((:
Ovo sam rekla vecj X na n puta... :p
moj moto: ~ Vazhno je da se kotrlja... ((:
Ne razumem se u kola, niti u motore... imam kondiciju i koristim noge... :p
Ma ti se kao NE razumes.Ali bi volela da budes vozena...svuda...ali verujem da bi ti se na motoru svidelo...Imao sam mogucnost da vidim kolko je motor efektivan.Moj drug ima Apriliu RS 50.Da samo vidis kako se devojke lepe na njega...Pa mislim svaku je provozo iz naseg mesta...Ali on nema auto a ja imam...tako da: Winter here I am... :D
Ne, ne bih volela da budem vozhena... (;
 
iskreno,svidjaju mi se HARLEY DAVIDSON-ke ali nikad ne bih vozila motor.... :? nepriatan je osecaj,mnogo udobnije u autu... :D a i ne osecam se kao da cu da poginem svakog casa.... :( neuroticno,zar ne> :lol:
 
ja se motora mnogo bojim... harli mi je lep :oops: ali samo iz daljine... ne bih smela da se vozim na njemu i uvek se plasim da ce onaj koji vozi da padne... ma svaki put kad idem ulicom i nesto tako prozuji pored mene, ja se istripujem kako je to opasno, kako ce se povrediti... m ne znam ni sama, ali jako se bojim tih cuda... ali bas... :roll:
 
Ehm, ehm... Meni su moji letos nudili da mi kupe skuter, ali ja sam glat odbila. To me uopste ne zanima, niti smatram da mi treba. Imam ja svoj bajs. Mada, mogli bi da mi kupe novi, ovome skripi leva pedala i nema svetla i bas je krsina :D Kad je to saznalo moje drustvo, uh, kako su me castili :D Ali... sta ce mi... 8)
Trazila sam ja da za dve godine dobijem auto... neki mali, tek da vozi... ali rekli su da ne moze, jer su nedavno oni kupili Hundaia... valjda ce mi dati da ga provozam koji put :D 8) to mi deluje bas mocno 8) ja za volanom :D a sad cisto sumnjam da mogu da dohvatim papucice :D
Eh, da... i nove rolere sam trazila, pa nisam dobila... valjda su u fazonu ,,skuter ili nista''... Nista onda... :roll:
 
Electra:
Ehm, ehm... Meni su moji letos nudili da mi kupe skuter, ali ja sam glat odbila. To me uopste ne zanima, niti smatram da mi treba. Imam ja svoj bajs. Mada, mogli bi da mi kupe novi, ovome skripi leva pedala i nema svetla i bas je krsina :D Kad je to saznalo moje drustvo, uh, kako su me castili :D Ali... sta ce mi... 8)
Trazila sam ja da za dve godine dobijem auto... neki mali, tek da vozi... ali rekli su da ne moze, jer su nedavno oni kupili Hundaia... valjda ce mi dati da ga provozam koji put :D 8) to mi deluje bas mocno 8) ja za volanom :D a sad cisto sumnjam da mogu da dohvatim papucice :D
Eh, da... i nove rolere sam trazila, pa nisam dobila... valjda su u fazonu ,,skuter ili nista''... Nista onda... :roll:
Nek ti kupe Smart-a!! :D
 
ja ranije nisam volela motore ... a jednom, kada smo isli u selu na bazen (do kog imamo oko 2km), naravno idemo uvek peske ... i sad jedna moja drugarica/sestra ima motor ... i ona nas je nagovarala da idemo motorom ... kao brze je bla bla ... i mi nekako pristanemo ... (8 znaci ... nisam mogla da verujem (8 (8 (8 meni se tako svidelo OoPs tako da sad bas vooooooolim motore OoPs (8
inace ne znam M o motorima, kao ni A o automobilima ... ali nema veze (8

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
ja ranije nisam volela motore ... a jednom, kada smo isli u selu na bazen (do kog imamo oko 2km), naravno idemo uvek peske ... i sad jedna moja drugarica/sestra ima motor ... i ona nas je nagovarala da idemo motorom ... kao brze je bla bla ... i mi nekako pristanemo ... (8 znaci ... nisam mogla da verujem (8 (8 (8 meni se tako svidelo OoPs tako da sad bas vooooooolim motore OoPs (8
inace ne znam M o motorima, kao ni A o automobilima ... ali nema veze (8

~ ~ ~ ~ ~
]

Ma samo pitaj nas sto znamo... :wink:
 

Back
Top