Battlestart Galactica na Avali - preskocena jedna epizoda?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Battlestart Galactica na Avali - preskocena jedna epizoda?

Iskusan blooser (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    178

Podrazumevano Battlestart Galactica na Avali - preskocena jedna epizoda?

Moze li neko da me prosvetli - da li sam ja nesto propustio ili su na TV Avali preskocili jednu epizodu serije BS Galactica u ponedeljak (juce) i dali narednu?

Drugim recima, prosle sedmice u petak je zavrseno sa napetom scenom pripreme atentata Adama-admiral, a juce nastavljeno kao da se to nije desilo i Adama je admiral. Ocigledno nesto fali, ili sam je propustio jednu epizodu (sto mi se cini vrlo malo verovatno).

Dakle, jesu li preskocili epizodu ili ne?

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Podrazumevano Re: Battlestart Galactica na Avali - preskocena jedna epizoda?

Citat Original postavio blooser Pogledaj poruku
    Moze li neko da me prosvetli - da li sam ja nesto propustio ili su na TV Avali preskocili jednu epizodu serije BS Galactica u ponedeljak (juce) i dali narednu?

Drugim recima, prosle sedmice u petak je zavrseno sa napetom scenom pripreme atentata Adama-admiral, a juce nastavljeno kao da se to nije desilo i Adama je admiral. Ocigledno nesto fali, ili sam je propustio jednu epizodu (sto mi se cini vrlo malo verovatno).

Dakle, jesu li preskocili epizodu ili ne?
    Kolko znam adama nije admiral sve dok SPOILER ALERT :

dok se ne pojavi Battlestar Pegasus

Al davno je bilo kad sam gledao seriju ne znam o kojoj epizodi pricas
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Iskusan blooser (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    178

O epizodi koja je juce isla na Avali. Nije bitan sadrzaj, vec da li fali epizoda izmedju one od petka i one od juce (ponedeljka)? Oni ne daju seriju vikendom.

Nije spoiler jer to sto sam napisao je vec emitovano juce. Ako ne pratis seriju na TV Avala verovatno ne mozes da mi odgovoris, ali hvala svejedno.

Poznat Slave Lord (avatar)
    Učlanjen
    05.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Citat Original postavio blooser Pogledaj poruku
    O epizodi koja je juce isla na Avali. Nije bitan sadrzaj, vec da li fali epizoda izmedju one od petka i one od juce (ponedeljka)? Oni ne daju seriju vikendom.

Nije spoiler jer to sto sam napisao je vec emitovano juce. Ako ne pratis seriju na TV Avala verovatno ne mozes da mi odgovoris, ali hvala svejedno.
    Koliko mi se cini sve se vec desilo,pa nam sad kroz flesbekove i dijaloge pojasnjavaju sta se desilo za vreme napada i atentata...

Ističe se TimeTravellingBunny (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Upravo tako, preskocili su epizodu i ne bilo koju, nego Resurrection Ship II, treci i zavrsni deo trilogije od Pegazu, onaj u kome
    unistavaju Brod uskrsnuca, Baltar pomaze Sestici da pomogne, i Kejn biva ubijena!
    Tek su danas dali tu epizodu.

Sreca sto sam odavno gledala seriju, ali jadnicima koji je prate po prvi put na Avali je stvarno upropasceno iskustvo, posebno sto su epizode o Pegazu medju najboljim epizodama serije.
    Treason, like beauty, is in the eye of the beholder.

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    259

Ušikao se montažer pa greškom pustio narednu epizodu. Šibnuli ga po plati 30%, zlikovci.

Slične teme

1. Battlestar Galactica stigla i u Srbiju
    Autor bsg-serbia u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 155
    Poslednja poruka: 01.05.2010., 01:10
  2. Battlestar Galactica
    Autor Kennym u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 29.06.2008., 15:39
  3. Battlestar Galactica
    Autor fortes u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 2