Imam pitanje uvezi interneta

naravno da mogu :mrgreen:
vidis,bilo ko moze da te locira preko IP adrese
a ne mogu ti pomoci ovi usrani ip hideri jer se lako nadje preko binarnog IP koda
koji izgleda 000111010101011
ali ipak to je visi nivo hakovanja,koliko ja znam..
ali sve je moguce eeej
 
da li neke osobe koje recimo nemaju drugog posla u zivotu i koje se bave kompjuterima, mogu da prate npr. moje stope po netu!?

npr. znaju gde sam registrovani clan, kuda setam i sta radim!?

hvala

Naravno da mogu, ali takvih nema puno i zaista moraju da znaju puno da bi to mogli da rade. Zavisi i od toga kakve korake praviš na mreži i koliko štiti svoje korake. Dakle, može ali ne svako, a i od pomoći mu/joj je ako te poznaje.

da ti je samo znati kolko pokvarenih dusha pluta ovom netu........no to je druga pricha

Otprilike isto onoliko koliko ih ima i u stvarnom životu, samo što se u stvarnom životu teže otkrivaju ili ne dolaziš toliko često u dodir s njima.
 
Naravno da mogu, ali takvih nema puno i zaista moraju da znaju puno da bi to mogli da rade. Zavisi i od toga kakve korake praviš na mreži i koliko štiti svoje korake. Dakle, može ali ne svako, a i od pomoći mu/joj je ako te poznaje.



Otprilike isto onoliko koliko ih ima i u stvarnom životu, samo što se u stvarnom životu teže otkrivaju ili ne dolaziš toliko često u dodir s njima.

pa zna kako se zovem i gde zhivim...................misim ono nismo se videli ali sam se bahato ponashala sa lichnim podatcima....................
 

Back
Top