Hosting za Piratske skripte - Offshore hosting, treba mi kvalitetna preporuka.

LordSwarovski

Obećava
Poruka
69
Nasao sam gomilu skripti za web sajt-ove koje su jako kvalitetne i koje bih voleo da pokrenem na svom sajtu.

Ali vecina tih skripti ima zasititu u vidu toga, da ako uoce da koristis nelicenciranu skriptu, kontaktiraju tvog web host-a i traze da ti ukinu sajt, zbog piraterije.

Ovo uglavnom vazi za USA i UK host-ove. Zanima me kvalitetan "offshore" host, koji moze da podrzi moje potrebe. Da imam nekoliko gb-a space-a i i do 50ak gb bandwith-a mesecno.

Budzet mi je oko 20 eu/ mesecno.

Unapred hvala na preporuci.
 
to je oko 200 evra godisnje, a za toliko sigurno mozes kod verata, euneta ili sl. provereno domaceg da zakupis hosting tog gabarita.

ne znam kakva je politika domacih firmi za tako nesto, to je interesantno pitanje

u stvari, eunet bolje zaobidji, umeju da salje mailove ako te uhvate da skidas neki illegal torrent

khm :) ipak bi se ja drzao neke strane varijante narocito nekog ko drzi warez kad bi to radio, mada mi je licno taj ceo fazon sa kradem templateima bez veze :)

u krajnjem slucaju, zakupi brzu internet konekciju, sa pristojnim upload-om, staticki ip, i podigni svoj server i boli te...

aj da zanemarimo celu pricu oko drzanja servera kuci i neprakticnosti koja iz toga proizilazi, koju to pristojnu konekciju moze da zakupi za 20e mesecno ? :) mislim toliko kosta otprilike normalan adsl paket :)
 
Evo za sad sam nasao ova 2.

www.leaseweb.com - kod njih hostuje EUC

i

underhost.us

Kod leaseweb-a ne mogu da se registrujem, jer im je tempo placanja godisnji, a ne zelim da im odmah pljunem tolike pare, a kod underhosta je paket sa 3gb prostora i 100gb bandwith-a, 10 $.

Zasto bih isao kod Verata ili kod Euneta? Kad se domaci hostinzi nisu pokazali kao kvalitetna resenja.

@Ivanbj - ne vidim zasto bih placao skriptu 150 $ kad hosting svejedno moram da platim, pa mogu bar da nadjem neki gde mogu da ustedim na svemu tome.
 
ja bih išao kod holanđana, kod njih i warez sajtovi dosta dobro prolaze, pa kapiram da i ovo ne bi bio problem.

što se tiče ovog za skriptu... to što plaćaš hosting baš i nema neke veze s tim što koristiš ukradenu skriptu. mislim i ja držim kući piratski windows i sl, ali naročito ako ćeš zarađivati uz pomoć tih sajtova to što nećeš da platiš sredstvo sa kojim radiš baš i nije pozitivno. :) daleko od toga da je to mene nešto briga.
 
sajt koji dizem nije profitabilan, tako da... ako bude bilo novca od adsensa, sve ce biti da se plati host, znaci mali community site, za mene i moje prijatelje....

za to necu da dajem kesh...

enivej nasao sam jako dobrog hosta i zadovoljan sam podrskom. Imaju nekolicinu servera sirom sveta (gde je warez dozvoljen) i ako ti padne sajt u nekoj drzavi, oni preusmeravaju iz druge...

http://underhost.com/

za 10$ mesecno 3gb space-a i 100gb bandwith-a
 

Back
Top