drugarstvo

Meni bude krivo,ali probam da pokazem tom mome prijatelju da sam uz njega i da me ne zaboravi tako lako.A taj drugi moze da nastoji da ga pridobije kolko oce jer ipak sam prijatelj duze...
 
Mislim da bih malo porazgovarao sa tom osobom i mozda bi i doslo do preteranih izliva 'neznosti' :x
To jednostavno nije fer i nemogu da skapiram da neko moze tako nesto da radi!!!
Da ja raskidam necije prijateljstvo...NIKAD!!!
 
a?uh,boli me...iako,tesko mi je tada,jako tesko ali se nepreopterecujem previshe...jer znash,ako je ta osoba tako mlitavog karaktera,onda JE MORE VREME S TOM OSOBOM PROTRACENOtja...
 
a situacija kada celo drustvo 'dodje'... kada nije u pitanju treca osoba... nego... :roll:
ma ja sam prsla, tako se iznerviram, pa cutim malo, luda pa se nadam da ce mozda primetiti, shvatiti sta radi... pa onda malo skrenem paznju nekim svojim postupcima, ponovo se nadam da se shvatiti... nista, cekam ja, sve je gore i gore... ma mucenje, u svakom slucaju...
posle mnogo vremena pricam, nekad je kasno za to... i ponadam se da sam nesto resila, ali nista... najgore je kad ni nema konkretne svadje... samo mi se place kad je vidim... ne znam ni zasto... od muke, od tuge...
 
eh ljudi, to se meni desilo...to je BASH loshe-osecate se bedno, kao d aniste dovoljno dobri, pa onda jako sam ljubomorna...al dobro, sve se preboli-da se tada nismo rastavile, ko zna gde bi ja sad bila(mozda na putu za neki splav-shalim se!!!)
 
znam da sam odgovorila na temu, ali u imenu nosi 'drugarstvo' pa rekoh da pisem ovde o tome... nadam se da tema nije iskljucivo za to 'preotimanje' prijatelja... 8)
ja sam mislila da imam toliko prijatelja... mislim, ne bas mnogo, ali bila sam zadovoljna... cak iako ih je bilo malo, meni je bilo dovoljno... ali, u poslednje vreme, menjamo se svi ili sta god... totalno se udaljavam od njih... bez nekih konkretnih razloga, ali osecam kao da me guse... ne znam da li je to stvar u meni i tome sto se ja menjam i sta se sve desava u meni ili jednostavno oni nisu pravi... i to nije to... ne znam...
 
bleach:
znam da sam odgovorila na temu, ali u imenu nosi 'drugarstvo' pa rekoh da pisem ovde o tome... nadam se da tema nije iskljucivo za to 'preotimanje' prijatelja... 8)
ja sam mislila da imam toliko prijatelja... mislim, ne bas mnogo, ali bila sam zadovoljna... cak iako ih je bilo malo, meni je bilo dovoljno... ali, u poslednje vreme, menjamo se svi ili sta god... totalno se udaljavam od njih... bez nekih konkretnih razloga, ali osecam kao da me guse... ne znam da li je to stvar u meni i tome sto se ja menjam i sta se sve desava u meni ili jednostavno oni nisu pravi... i to nije to... ne znam...
Jao bleachy tacno znam o cemu pricas!!!
I ja sam nekad mogao reci da imam mnogo prijatelja!!!
Ali ispostavilo se da uopste nije tako!!!
A i ovima sto ih imam nisam u potpunosti zadovoljan!!!
Najvise mi smeta cinjenica da se ja ocito razlikujem po stilu od svih mojih drugova i drugarica i sto se toga tice nemam s kim da pricam!!! :cry: :cry: :cry:
 
ja sve vise razmisljam da je problem u meni... kada ne mogu da 'nadjem' 'odgovarajucu osobu'... ne trazim ja ne znam sta... nesto najjednostavnije za pocetak... (8 da imam s kim da odem na veliki odmor... :roll: blah... ima ljudi, da ne lazem, ali ja se ne osecam lepo u tom drustvu... nije da su grozni prema meni (:p)... sve je super, cak su strasno ljubazni... ((((: ali ja se ne osecam ispunjeno... otkud znam :roll:
Sonjiceeeeee... dodji u Petu kad je vec toliko volis (((: :pPp (:
 
bleach:
ja sve vise razmisljam da je problem u meni... kada ne mogu da 'nadjem' 'odgovarajucu osobu'... ne trazim ja ne znam sta... nesto najjednostavnije za pocetak... (8 da imam s kim da odem na veliki odmor... :roll: blah... ima ljudi, da ne lazem, ali ja se ne osecam lepo u tom drustvu... nije da su grozni prema meni (:p)... sve je super, cak su strasno ljubazni... ((((: ali ja se ne osecam ispunjeno... otkud znam :roll:
Sonjiceeeeee... dodji u Petu kad je vec toliko volis (((: :pPp (:
Totalno te razumem!!!!!!
Mozda nam situacije nisu bas identicne, ali u sustini je isto!!!!!Nismo ispunjeni!!!
Prvi put kada sam zakljucio da ni nesto u drustvu nedostje (onako malo ozbiljnije) bilo je kada sam provalio da nemam ni jednog jedinog druga(ili drugaricu) sa kojim(om) bih mogao otici na neki koncert ili recimo Exit i da oboje uzivamo u toj muzici u potpunosti!!!
 
bleach:
ja sve vise razmisljam da je problem u meni... kada ne mogu da 'nadjem' 'odgovarajucu osobu'... ne trazim ja ne znam sta... nesto najjednostavnije za pocetak... (8 da imam s kim da odem na veliki odmor... :roll: blah... ima ljudi, da ne lazem, ali ja se ne osecam lepo u tom drustvu... nije da su grozni prema meni (:p)... sve je super, cak su strasno ljubazni... ((((: ali ja se ne osecam ispunjeno... otkud znam :roll:
Sonjiceeeeee... dodji u Petu kad je vec toliko volis (((: :pPp (:
nije problem u tebi...nije...ti si jedna divna, prediva osoba..jedini je problem, mozda, shto su ljudi oko tebe tako obichni, dosadni i bzvz... :roll:
 
tibra:
STA MISLITE O TOME KADA SE DUGO DRUZITE SA JEDNIM OSOBOM A ONDA DODE TRECA I NASTOJI DA TU OSOBU BRIDOBIJE ZA SEBE A ONA JOJ TO DOPUSTA?

to je taaaaako klinacki....i takvo ponasanje a i ovo pitanje...

a kako s psecam u takvoj situaciji...pa nije mi to jedini prijatelj na svetu...nastavim da se druzim sa drugim ljudima 8)
 

Back
Top