Dijetetski suplementi za mršavljenje?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Dijetetski suplementi za mršavljenje?

Početnik
    Učlanjen
    08.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Dijetetski suplementi za mršavljenje?

Zdravo svima,

Evo moje priče vezana je za mršavljenje. Ja sam se dugo godina aktivno bavio sportom (košarka) i pre dve godine sam doživeo nesreću, polomio sam lakat i nožni zglob, imao nekoliko operacija i posle toga rehabilitacija je trajala preko godinu dana. Za to vreme moje fizičke aktivnosti su opale, pao sam u depresiju i sve što sam radio je bilo sedenje, ležanje, igranje na kompjuteru... Shodno tom načinu života ugojio sam se 15kilograma i bio jako nezadovoljan. Pokušavao sam razne dijete i proizvode ali... neki nisu imali efekta, neki su imali na kratak vremenski period. Odlučio sam da regulišem ishranu i počnem malo da vežbam, i kao preporuku sam uzeo da pijem i dijetetski suplement Herbafast.
    Nakon prvog meseca smršao sam 7 kilograma, i nastavio da koristim. Sada imam 12 kg manje nakon 3 meseca i zanima me da li je još neko koristio i kako je njemu uticalo, da li da pijem još? I da li je to od kapsula ili samo od mog vežbanja i ishrane? Sada se super osećam.
    Ako je neko koristio Herbafast ili nešto slično neka mi odgovori... ali samo ako su u pitanju dijetetski prirodni proizvodi.
    Hvala, pozdrav

Iskusan Santa Fe (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano Re: Dijetetski suplementi za mršavljenje?

Prijatelju, nemoj da se ljutiš, ali sve te travuljine imaju samo placebo efekat. No, koga radi super.

To što si se aktivirao i uredio ishranu je uzrok. Zeleni čaj može pomoći da regulišeš metabolizam, ali ako ga konzumiraš umereno.

Ishrana je ključ svega.

Učlanjen
    16.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Samo da ti napomenem da ti je od tih 12kg većinom bila voda, salo se skida mnogo teže, ali ne daj da te to obeshrabri. 1kg sala ima 7000 kcal. Pa ti vidi

Početnik
    Učlanjen
    08.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa sad, moguće ali ranije su mi se kilogrami vratili tipa posle mesec, mesec ipo dana...
    I tako sam kapirao, a sada (ili bolje da kažem do sada) mi se nije vratilo ništa..
    Mislim ja sam zadovoljan, ostaću pri ovom receptu ali hvala na postovima. U svakom slučaju idem do željenih još -7 kg pa ćemo videti kako će biti. Prirodno i trening se povećao jer imam više kondicije.

Početnik
    Učlanjen
    08.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa ne znam ja sam jedno vreme pio neke kapsule isto i one mi nisuj pomogle uopšte, isto sam promenio ishranu i malo trčao.. smanjio sam tipa 1 kg za 15 dana ali kapiram da bi to bilo tako i bez kapsula..
    Uz dijete mi se obavezno vraćao br kilograma. A sada sam stvarno zadovoljan i vide se rezultati. Možda meni odgovara ili nešto ali siguran sam da ne može da škodi jer ga i moja sestra koristi (A ona misli da je debela) i nemam nikakve nuspojave.
    Ja ću nastaviti ovaj scenarijo do željenih 83 kg pa ćemo videti, iz mog iskustva bih preporučio ovakve preparate, ali samo ako su prirodni i nemaju neželjena dejstva. Obavezno proučiti poleđinu, sastav ...

Učlanjen
    16.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Vidiš, kao što sam ti rekao, te nagle količine kg koje izgubiš brzo su ništa drugo do voda. Zato se lako i vrate.

A ono voćne dijete, proteinske.. Da se zgroziš. ti par tačaka, koje jedan profi ponavlja stalno.

-Gladovanjem se nista ne postize
    -Morate da jedete da bi ste gubili kilograme, deluje neverovatno ali je istinito
    -Menjajte svoj zivot i navike na duze staze
    -Kratkotrajne promene u nacinu ishrane nemaju uglavnom nekih vecih rezultata
    -Najbolja kombinacija za skidanje sala je regulisana ishrana i aerobno vezbanje
    -Supa i corba nije zasluzna za normalnu stolicu, vec vlakna koja se nalaze u toj corbi i corbi ili samo vlaknasta hrana
    -Proteini grade misice a masti i ugljeni hidrati daju energiju
    -Visak neiskoriscenih ugljenih hidrata i losih masti u telu mogucuju stvaranje novog sala
    -Voce je lepo, zdravo, mnogo voca i neaktivnost, dovodi do novih masnih naslaga
    -Prvi kilogrami koje gubite su voda, posle 15-ak dana,neke redukovane ishrane i vezbanja, pocinje da se topi i salo

Slične teme

1. prenatal suplementi
    Autor blpd_girl u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 22.05.2007., 09:16

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •