Ko su po vasem misljenju najbolji muski i zenski vokali???

Dont_Break_The_Oath:
wild_child:
Jel mozesh ti jednom u zivotu da saslusas ljude a da ih ne popljujesh odma jeli.Pa sta ako je stavio Cavaleru i Tarju,njihovo misljenje.Bas si naporan majke mi!

Evo mog izbora
Ronni James Dio
Khan(lepa boja glasa)
Lisa(Xandria)
Robert Plant

Ama gde je tu glas Maxa Cavalere?
Jesam naporan,alo hocu ne pristrasnost nego objektivno sagledavanje stvari.
Dobro je da jos nije napisano da je Max osim sto je "dobar vokal" cak jos i najbolji gitarista sveta.
Odvratni manijak,nacionalista,prezirem takve idiote.
Bolje da je mrtav napustio Sepulturu,nego sto se obrusio na sve nemacke bandove nazvavsi ih nacistima i propagirao tolike godine kako ih treba sve zabraniti jer su potencijalna opasnost,trenutno u muzici,a kasnije ko zna.
To je Max licno izjavio,i vredjao i napadao bez ikakvog povoda.

Ma pazi sad ja se slazem da Cavalera i nije neki vokal ali pleaseeee nemoj bas toliko zestoko da napadash jer ispada kao da ljude smatras glupim zbog toga sto se ne slazu sa tobom.Dobice ljudi fobiju od pisanja na forumu. :D Please&peace
 
chokolada:
Dole kod nas Goca Trzan je stvarno carica sto se glasa tice.

e i meni je Goca super, i ima neki 'shmek' za pevacicu. jes kao lujka ali nije dosadna. moze da peva i neku losiju pesmu opet je super
isto mi je i za Ivanu. mada je ona manje lujka
tap011 nije isto kad one nisu tu

e meni je super tijana dapcevich i ona njena pesma negativ il kako :)

volim majkla dzeksona ne znam da l zato shto je ok pevac
ok prso je : I
 
Groucho Marx:
Definitivno Anastazija... Dolores (Cranberries) ima jako cudan i lep glas. Bjork. I Nina (Cardigans) mada ona ima ruzan obicaj da falsira na koncertima. Od domacih Ivana, bez sumnje i premisljanja...

e da, cranberries. ova cardigans je neshto extravagantna
ne znam te portished-massiv attack pevacice, to i ma ok zvuk i ok su ali su mi sve nekako isti kosh, mada ne pratim bash
e od nasih ima ona grupa noc-i-dan, isto neki pop-tralala : )) ta ima sjajan po meni glas
ima mnogo OK pevacha ali nesto kod nas pesme nisu bash :I
 

Back
Top