Enciklopedija zločina i nemorala

Poruka
17.734
Na četiri hiljade stranica tuđeg teksta po običaju se potpisao Vojislav Šešelj. Reč je o poslednja četiri toma "Sabranih dela" (od 113. do 116) pod nepreciznim naslovom Dr Vojislav Šešelj: Policijski dosije. Ta zbirka dokumenata, međutim, pruža dragocenu građu za istoričare političkog života, organizovanog kriminala i ratnih zločina. Štaviše, moglo bi se reći da je to do sada najzanimljivija istorija opozicije u Srbiji od 1982. do 2003, jer je pisana sa relativno dosledne tačke gledišta .

Ove četiri knjižurine u izdanju Srpske radikalne stranke zbirka su dokumenata organa Državne bezbednosti koje je vlada Srbije svojim zaključkom od 8. marta 2007. (potpisao Vojislav Koštunica) dostavila Timu za odbranu Vojislava Šešelja "uz obavezu da navedenu dokumentaciju neće javno objavljivati i koristiti, osim u predmetu protiv optuženog Vojislava Šešelja pred MKT" (Haškim tribunalom).

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=934126

Ovo je, dakle, užasavajuća enciklopedija raspadanja države, društva, policije, pravde i morala u Miloševićevoj Srbiji.
 
934126_22h-16.jpg



Parada jednog ludila
 
Poslednja izmena:
Аутор теХта - Милош Васић ....

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Недостаје још само НатаКа Кандић
и Соња Лихт розе па на штрафте ...

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Da bre Vasic je teski mazohista sa obzirom da je on verovatno jedini covek koji je stvarno procitao sve one budalastine koje haski vojvoda objavljuje kao "svoje knjige " , to ni najzagrizenijim radikalima nije padalo na pamet da se upustaju u tu avanturu ,neke koji ja znam mucenici veruju da su to sve stvarno Seseljeve misli i pisanije iz glave. :mrgreen:
 
Da bre Vasic je teski mazohista sa obzirom da je on verovatno jedini covek koji je stvarno procitao sve one budalastine koje haski vojvoda objavljuje kao "svoje knjige " , to ni najzagrizenijim radikalima nije padalo na pamet da se upustaju u tu avanturu ,neke koji ja znam mucenici veruju da su to sve stvarno Seseljeve misli i pisanije iz glave. :mrgreen:

Ма нису ни корице видели,
али ајд' да напљују ...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top