velicina moga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@primorac:
imam jedan problem. :( :( puno djevojaka sa kojim sam bio se prepanu kad vide mog velikana. :evil: :evil: zato djevojke,dajte malo pomoci :wink: sto mi je raditi :D :D
To, kume. :?
Kakva je svrha ove teme? Namece se samo jedno resenje. Koje ti je chokolada savetovala. A mozda postoje i posebni steznici (da ne kazem korseti), koje mogu da ti ga malo sabiju. Ma, najjednostavnije je da ga odseces.
Zaista ne znam sta si ocekivao postavljanjem ove teme.... Da te pozelimo za sebe? svasta... :x
 
@primorac:
imam jedan problem. :( :( puno djevojaka sa kojim sam bio se prepanu kad vide mog velikana. :evil: :evil: zato djevojke,dajte malo pomoci :wink: sto mi je raditi :D :D

ma nije to nista,bar malo uzivas u njihovom drustvu,sta da se prepadnu kad ti vide facu :roll: ...ovako,sretan si bar neko vrijeme....
 
zendeli:
@primorac:
imam jedan problem. :( :( puno djevojaka sa kojim sam bio se prepanu kad vide mog velikana. :evil: :evil: zato djevojke,dajte malo pomoci :wink: sto mi je raditi :D :D
ma nije to nista,bar malo uzivas u njihovom drustvu,sta da se prepadnu kad ti vide facu :roll: ...ovako,sretan si bar neko vrijeme....
Super si mu rekao! :lol:
Ili savet - celibat do braka. A onda, prve bracne noci - IZNENADZZENJE! A ona nema kud... I vuk sit i ovce na broju... :lol: :lol:
 
Snezna_kraljica:
zendeli:
@primorac:
imam jedan problem. :( :( puno djevojaka sa kojim sam bio se prepanu kad vide mog velikana. :evil: :evil: zato djevojke,dajte malo pomoci :wink: sto mi je raditi :D :D
ma nije to nista,bar malo uzivas u njihovom drustvu,sta da se prepadnu kad ti vide facu :roll: ...ovako,sretan si bar neko vrijeme....
Super si mu rekao! :lol:
Ili savet - celibat do braka. A onda, prve bracne noci - IZNENADZZENJE! A ona nema kud... I vuk sit i ovce na broju... :lol: :lol:

ma ..prepadalo i mene pa prestalo :wink:
 
Snezna_kraljica:
zendeli:
Snezna_kraljica:
Super si mu rekao! :lol:
Ili savet - celibat do braka. A onda, prve bracne noci - IZNENADZZENJE! A ona nema kud... I vuk sit i ovce na broju... :lol: :lol:

ma ..prepadalo i mene pa prestalo :wink:
A mozda se ONO hrani tudjim strahom. Mozda se smanji kad ga se vise ne bojis!
(ti si zensko? musko? trece nema... :roll: )
:wink:

zensko.....a i za strah si pravu...kad se plasis sve ti veliko
 
zendeli:
Snezna_kraljica:
zendeli:
Snezna_kraljica:
Super si mu rekao! :lol:
Ili savet - celibat do braka. A onda, prve bracne noci - IZNENADZZENJE! A ona nema kud... I vuk sit i ovce na broju... :lol: :lol:

ma ..prepadalo i mene pa prestalo :wink:
A mozda se ONO hrani tudjim strahom. Mozda se smanji kad ga se vise ne bojis!
(ti si zensko? musko? trece nema... :roll: )
:wink:
zensko.....a i za strah si pravu...kad se plasis sve ti veliko
Izvini sto sam ti se obratila u muskom rodu. :wink:

A za @primorca... Znas sta - nadji neku jaaaako iskusnu, tvoj velikan sigurno nije najveci velikan na nasim prostorima, sigurno ima i gorih slucajeva... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top