TADIĆ: ISPITATI IMOVINU BOGATAŠA

INSTITUCIJA

Obećava
Banovan
Poruka
78
TADIĆ: ISPITATI IMOVINU BOGATAŠA


Predsednik Srbije Boris Tadić traži od tužilaštva da se pozabavi utvrđivanjem porekla sumnjivo stečene imovine najbogatijih Srba


SMEDEREVO - Bogataši, račune na sunce! Predsednik Srbije Boris Tadić poručio je na sednici Glavnog odbora DS u Smederevu da treba ispitati sumnjivu imovinu najbogatijih u Srbiji.
- I pored teške situacije u zemlji, postoji srednja klasa, ali i ljudi koji su nepristojno bogati. Bogatstvom koje nema pravo poreklo mora da se pozabavi tužilaštvo, a oni koji su bogatstvo stekli pošteno moraju biti zaštićeni - izjavio je Boris Tadić.

On je naglasio da, nakon svega što je Srbija učinila na polju evropskih integracija i saradnje sa Hagom, ne postoji nijedan razlog da se na aplikaciju za članstvo ne odgovori pozitivno.
- Jedini razlog zbog kojeg ne bi bila pozitivno rešena mogli bi biti unutrašnji problemi EU. Ipak, verujem da je istina ono što nam govore evropski lideri - da zapadni Balkan ima jasnu perspektivu u EU - rekao je Tadić, koji se osvrnuo i na odnose u regionu.

- Predsednik Hrvatske Ivo Josipović i ja nastavićemo da činimo ono što smo započeli, i kada obiđemo sva mesta na kojima su ljudi izgubili živote, stvorićemo ljudsku pretpostavku pune saradnje. Možda ćemo, kada to uradimo, jednoga dana napraviti i zajednički udžbenik istorije - rekao je Tadić.

Govoreći o ekonomskoj situaciji u Srbiji, Tadić je istakao da je neukusno kada bivši predsednici vlada govore o teškoćama u kojima se nalazimo, jer je vlada Mirka Cvetkovića svojim merama uspela da obezbedi da prosečna plata iznosi oko 430 evra, a da prethodne vlade nisu vodile računa o „makropostignućima nego o kratkoročnim rezultatima“.

Lider DS je ponovio da je glavni cilj Srbije članstvo u EU, ali i očuvanje integriteta i suvereniteta na KiM, izgradnja infrastrukture i stvaranje šansi da ljudi dobiju zaposlenje.


http://www.kurir-info.rs/vesti/tadic-ispitati-imovinu-bogatasa-36849.php
 
Kako da odgovorim INSTITUCIJI kad je banovan ?? :eek: A onog o kome je tema nema ko da pošalje u inastituciju Laze Lazarevića ... ON je sad otkrio "nepristojne bogataše" ??? A koji su to pristojni ?

Ove "nepristojne bogataše" može i moja baba da mu navata na desetine, samo da stane na ulicu sa saobraćajnom policijom. A od 5 oktobra namnožili se ko pacovi ...
 
Kako da odgovorim INSTITUCIJI kad je banovan ?? :eek: A onog o kome je tema nema ko da pošalje u inastituciju Laze Lazarevića ... ON je sad otkrio "nepristojne bogataše" ??? A koji su to pristojni ?

Ove "nepristojne bogataše" može i moja baba da mu navata na desetine, samo da stane na ulicu sa saobraćajnom policijom. A od 5 oktobra namnožili se ko pacovi ...

Izgleda mu slabije daju pare sada pa su nepristojni sto ga ne filuju keshom kao pre
 
Da će makar nekoga ili nešto stvarno ispitati, pa da čovek i skine kapu ... Međutim, ovo je klasična demagogija kao i spinovanje, zamračenje ili sklanjanje pogleda od bitnih stvari. Da se fanovi Bote raduju kako je to fini narodni čovek koji je video nepravdu ?!?!?! Video je on moj q. Ebe se njemu da gleda bilo šta drugo osim kako da ostane na vlasti. I on i onaj Svinjica Dačić.
 
Da će makar nekoga ili nešto stvarno ispitati, pa da čovek i skine kapu ... Međutim, ovo je klasična demagogija kao i spinovanje, zamračenje ili sklanjanje pogleda od bitnih stvari. Da se fanovi Bote raduju kako je to fini narodni čovek koji je video nepravdu ?!?!?! Video je on moj q. Ebe se njemu da gleda bilo šta drugo osim kako da ostane na vlasti. I on i onaj Svinjica Dačić.

A mozda u nekom najgorem scenariju navataju jednog od tajkuna onako ko Karica cisto radi propagande.

Ali pazi mu logiku da izgrade tajkunski most i tako se oduze.....:hahaha:

Pa zasto bi ja bio zadovoljan time sto ce Miskovic da izgradi jedan most kad mogu da mu uzmem sve i sagradim na desetine mostova.
Taj Institucija je obicni peshko. Mogao bi da mi da vlast na 3 meseca da mu pokazem kako se radi.
 
Ma jok, sve pod kontrolom, stižemo u eu pre roka, a možda i ranije :mrgreen:

Три дана пре рока,
КОРИДОРОМ ...

Ако не буде тако - дајем оставку ...


mrkonjic-1.jpg
 
Kasno Janko na Kosovo stize!
Nije cudno sto obican narod ne razume koji je najbolji nacin da se bogatiji slojevi stanovnistva pravilno oporezuju,ali oni koji vode drzavu ipak bi to morali da znaju.
Danasnja Politika smatra da predsednik svojim izjavama plasi nove ulagace kapitala.
Dosadno mi je da na Forumu objasnjavam koji je najbolji nacin za pravilno poresko zahvatanje natprosecnih prihoda,a da se pridobiju novi investitori.
 
Poslednja izmena:

Back
Top