DOBRA RIBA ,LEPA DEVOJKA??

Koja je razlika?Sta je za vas dobra riba,a sta lepa devojka?Ne razumem razliku,pa moram da pitam...Tj,je li dobra riba osoba koja je dobro gradjena,a lepa devojka koja je lepa u licu,ili sta?

"Dobra" djevojka je koja ima i tijelo i lijepa je u licu.
Lijepa djevojka je ona koja nije pretjerano zgodna, ali je zato preslatka u licu. ;)

Valjda je tako, ja to tako tumacim.
 
dobra riba- dupe,grudi,napucana,nokti,nadogradnja kose,ruzna ko djavo u faci ( obicno )

lepa- lepo lice. ilustrovala bih sad slikama,al moram prvo te osobe da pitam za dozvolu,mada svako ima razlicit koncept lepog
generalno,jako je retka ( makar meni ) devojka sa lepim licem,vecina zgodnih riba je sasvim prosecna u licu...mada mozda ja to zato govorim jer sam meleskinja pa volim lica koja vuku na azijatsko/cnkinja,latino,a takva lica mi u Srbiji nemamo u velikoj meri
 
po meni ne
dobra riba je ona napucana,u tangama,trenerkama,sisata,ima usta pravljena za kobas
lepa devojka je ona koja se normalno oblaci i ponasa,tako i izgleda-znaci nista preterano,ali ipak lepo.. bar za mene ;)

A,zar ta napucana,u tangama,trenerkama,sisama,super usnama ne moze biti prelijepa u licu?Ja sam uvijek mrzjela te prosjecne,normalne,ali mi dobra riba nikad nije mogla biti djevojka koja nema lijepo lice..
 
Koja je razlika?Sta je za vas dobra riba,a sta lepa devojka?Ne razumem razliku,pa moram da pitam...Tj,je li dobra riba osoba koja je dobro gradjena,a lepa devojka koja je lepa u licu,ili sta?

dobra riba je ona koja je napravila sebe na dobru ribu
znači telo, oblačenje, zavodljivost, vuče ma erotiku, al ne mora da bude klasicna lepotica

lepa devojka je prirodno lepa kako god da izgleda i oblači se (u granicama normale)
znači faca, prirodnost, ne mora da bude spucana i prezgodna al pristojna, ne odiše sexepilom toliko

dobra riba može da bude lepa a ne mora
lepa devojka može da bude riba al ne mora

prosečna devojka može da se napravi na ribu
 
dobra riba- dupe,grudi,napucana,nokti,nadogradnja kose,ruzna ko djavo u faci ( obicno )

lepa- lepo lice. ilustrovala bih sad slikama,al moram prvo te osobe da pitam za dozvolu,mada svako ima razlicit koncept lepog
generalno,jako je retka ( makar meni ) devojka sa lepim licem,vecina zgodnih riba je sasvim prosecna u licu...mada mozda ja to zato govorim jer sam meleskinja pa volim lica koja vuku na azijatsko/cnkinja,latino,a takva lica mi u Srbiji nemamo u velikoj meri

ilustruj slikama!:rtfm:
 
Koja je razlika?Sta je za vas dobra riba,a sta lepa devojka?Ne razumem razliku,pa moram da pitam...Tj,je li dobra riba osoba koja je dobro gradjena,a lepa devojka koja je lepa u licu,ili sta?
dobra riba je ona koja je iz zdrave vode, bogata omega 3 ako je ikako moguce, svjeze ubijena ili bar nekoliko sati od ubijena a u medjuvremenu cuvana u odgovarajucim uslovima
moja omiljena je zubatac, a vi kako te?
 
Ovo bi bila lijepa djevojka:

30190_127026030647997_121184637898803_326004_5422644_n.jpg



Ovo bi bila dobra riba:

1011.jpg
 
dobra devojka se kaze kada si u drustvu devojki ili ljudi koji nisu prosti i kao pokazujes postovanje,a kada si sa ortacima kazes kako dobra riba,ima dobru sisu ili bulju!

dobra devojka je ona koja je po društvenim merilima fina i poštena
dobra riba se kaže uvek
i da to je nabolji opis znači sisa dupe igra na sexepil ima atribute
a lepa je malo manje upadljiva

afrika je riba
a ova dragana nije ni lepa
više je amebična
 

Back
Top