raspikuce ?:(

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
evo sad sam se setio jedna moje bivse cure, a mozda je i bila samo partnerka u svakom slucaju voleo sam je jedno vreme pa nek bude cura :heart:
daklem ta je bila u stanju da provede u kockarnici sate, dane... kladionica druga kuca, znali su je ispred dragsora i u kafani preko puta naseg malog stana
sa drugaricama ode ne pivo i dodje ujutro, ja brinem, ne spavam cele noci, samo cekam da me pozovu iz urgentnog:(
onda me ponekad probudi da joj pomognem da se presvuce ili da vodimo ljubav, nekad i da joj dodam ubruse
sve sto smo imali prodala je, sve sto smo zaradili potrosila je, sve sto smo dobili izgubila je :(
ah te proklete zene koje piju i kockaju se, tj. muskarci u zenskoj kozi, tesko je i pobeci od njih jer te posle proganjaju :(
el imo neko slicna iskustva?
 
evo sad sam se setio jedna moje bivse cure, a mozda je i bila samo partnerka u svakom slucaju voleo sam je jedno vreme pa nek bude cura :heart:
daklem ta je bila u stanju da provede u kockarnici sate, dane... kladionica druga kuca, znali su je ispred dragsora i u kafani preko puta naseg malog stana
sa drugaricama ode ne pivo i dodje ujutro, ja brinem, ne spavam cele noci, samo cekam da me pozovu iz urgentnog:(
onda me ponekad probudi da joj pomognem da se presvuce ili da vodimo ljubav, nekad i da joj dodam ubruse
sve sto smo imali prodala je, sve sto smo zaradili potrosila je, sve sto smo dobili izgubila je :(
ah te proklete zene koje piju i kockaju se, tj. muskarci u zenskoj kozi, tesko je i pobeci od njih jer te posle proganjaju :(
el imo neko slicna iskustva?

Liči pomalo na one grube žene koje je neko spominjao, a ovde se to manifestuje kroz ta dva poroka. Ne zazirem od takvih žena. Danas svako ima neki porok, u piću uživaju i žene i muškarci, a u hazardnim igrama čini mi se da i dalje prednjače muškarci, oni su što se tiče kockanja veće raspikuće. :rumenko:
 
Ту никад не бих женио. Имам другара који има троје малолетне деце, и умсето да им купује храну, одећу.. све даје на покер апарате. Туга :(
 
u naslovu je greška, izvini, ali moram zamjetit to
raspikučka to je žemska raspikuća
taman sam se primio kako ću sastavit jedan esej na temu
i sve
kad ono pogrešan naslov
ybg
mojne to više :lol:
 
evo sad sam se setio jedna moje bivse cure, a mozda je i bila samo partnerka u svakom slucaju voleo sam je jedno vreme pa nek bude cura :heart:
daklem ta je bila u stanju da provede u kockarnici sate, dane... kladionica druga kuca, znali su je ispred dragsora i u kafani preko puta naseg malog stana
sa drugaricama ode ne pivo i dodje ujutro, ja brinem, ne spavam cele noci, samo cekam da me pozovu iz urgentnog:(
onda me ponekad probudi da joj pomognem da se presvuce ili da vodimo ljubav, nekad i da joj dodam ubruse
sve sto smo imali prodala je, sve sto smo zaradili potrosila je, sve sto smo dobili izgubila je :(
ah te proklete zene koje piju i kockaju se, tj. muskarci u zenskoj kozi, tesko je i pobeci od njih jer te posle proganjaju :(
el imo neko slicna iskustva?

Izvini, Zoki, koji si ti pol?
 

Back
Top