Nikita ili sex&city

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bas super da sam odmah naleetela na temu za Sex i Grad. Bas sam htela da nesto kazem o toj seriji. Juce je gledam ja sa mamom, i zaista mislim da prelazi granice pristojnog ukusa. Za dnevni program. Bilo bi Ok da se daje tamo negde u 1AM a ovako mislim da nije u redu. Ta serija je previse provokativna, ali ljudi i mediji prvo u Amerrici p[a onda kod nas, od nje su napravili kultnu, na neki nacin porodicnui seriju, sto ona nije.
Ja nisam konzervativno vaspitana, daleko od toga,, i takve stvari mi uopste ne smetaju, ali toliko seksa mi se ne uklapa u ovu seriju.
 
snaja88:
Bas super da sam odmah naleetela na temu za Sex i Grad. Bas sam htela da nesto kazem o toj seriji. Juce je gledam ja sa mamom, i zaista mislim da prelazi granice pristojnog ukusa. Za dnevni program. Bilo bi Ok da se daje tamo negde u 1AM a ovako mislim da nije u redu. Ta serija je previse provokativna, ali ljudi i mediji prvo u Amerrici p[a onda kod nas, od nje su napravili kultnu, na neki nacin porodicnui seriju, sto ona nije.
Ja nisam konzervativno vaspitana, daleko od toga,, i takve stvari mi uopste ne smetaju, ali toliko seksa mi se ne uklapa u ovu seriju.

Ма, да, толико секса у серији која се зове ''Секс и град''!? Ко би то очекивао?!
 
Mare:
Kad_LupimLupim:
Kojih to dodirnih tacaka uopste imaju ovde dve serije?
- U obe je plavusa u glavnoj ulozi
- Obe serije su 90% vremena dosadne
- Puno glupih i nemogucih situacija

E Mare, ti si rodjen za filozofa!Toliko filozofije nisam cula u poslednje vreme... :roll: Ma daj tebi je svaki odgovor o nekoj seriji glupo dosadno itd.A sta bi bilo kad bi mi poceli da komentarisemo sta je nama dosadno sto vi gledate?Nebi stalo ni na deset stranica...a pritom je uzasno glupo i dosadno! :(

Seriju Sex i Grad nisam nikad gledala.
La Femme Nikita obozavam,samo mi je zao sto nisam pratila od pocetka.Valjda ce se neko setiti da je reprizira! :D
 
Hellen:
snaja88:
Bas super da sam odmah naleetela na temu za Sex i Grad. Bas sam htela da nesto kazem o toj seriji. Juce je gledam ja sa mamom, i zaista mislim da prelazi granice pristojnog ukusa. Za dnevni program. Bilo bi Ok da se daje tamo negde u 1AM a ovako mislim da nije u redu. Ta serija je previse provokativna, ali ljudi i mediji prvo u Amerrici p[a onda kod nas, od nje su napravili kultnu, na neki nacin porodicnui seriju, sto ona nije.
Ja nisam konzervativno vaspitana, daleko od toga,, i takve stvari mi uopste ne smetaju, ali toliko seksa mi se ne uklapa u ovu seriju.

Ма, да, толико секса у серији која се зове ''Секс и град''!? Ко би то очекивао?!
Pa bas zato! Toliko seksa u seriji koja se prikazuje skoro u sred dana. Serija je OK i volim da je gledam,ali nekako bi bilo lepse da je oko 11PM
 
Ajde Peta W. da i tebe cujemo!
A sto se tice razlicitosti u tome i jeste fazon.Moj drugar ima obicaj da ljude deli po serijama koje prate, npr.: ako gledas Nikitu ti si za akciju uvek spreman, a ako pratis Sex&grad .... 8)
 
Catgirl:
Ajde Peta W. da i tebe cujemo!
A sto se tice razlicitosti u tome i jeste fazon.Moj drugar ima obicaj da ljude deli po serijama koje prate, npr.: ako gledas Nikitu ti si za akciju uvek spreman, a ako pratis Sex&grad .... 8)
Vec sam postovala na ovoj temi...ima li potrebe da odgovaram na ovo pitanje...ali STVARNO??? :shock: :shock: :? 8) :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top