Ko koga zove

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
da li vi cesce zovete svog partnera/partnerku nego sto to on radi? Koliko SMS -ova dnevno posaljete, da li ogovorite na svaki njegov/njen SMS?
- Ja sam nekad zvala, a sada me je ovaj sadasnji ljubavnik razmazio i navikao me da samo on zove...Osim toga cim ustane on mi salje poruku koja sadrzi rec "lepotice", a isto tako i jednu uvece pre nego legne da spava...Tokom dana tu i tamo mu odgovorim na poneki SMS....Bas mi je super! :heart:Da sam ranije znala da muskarce ne treba zvati, mnogo bih srecnija bila:manikir:
 
ne volim sms, smara me mobilni najstrasnije. kao da mi gestapo duva za vratom....ziveo fiksni....i tako imam samo poslovni broj koji upotrebljavam i u privatne svrhe....a tipa ja zovem uvece kad zavrsim obaveze za taj dan i legnem u krevet......
 
ne volim sms, smara me mobilni najstrasnije. kao da mi gestapo duva za vratom....ziveo fiksni....i tako imam samo poslovni broj koji upotrebljavam i u privatne svrhe....a tipa ja zovem uvece kad zavrsim obaveze za taj dan i legnem u krevet......

imaju u mt:s opciju da u svakom trenutku znaš poziciju određenog broja telefona
putem gps-a
naravno da se vlasnik broja mora složiti sa tim
i opcija je na ON :lol:

kažu provajderi pomama za tom opcijom
svak voli da zna u kojoj tačno ulici mu se nalazi partner :mrgreen:
 
imaju u mt:s opciju da u svakom trenutku znaš poziciju određenog broja telefona
putem gps-a
naravno da se vlasnik broja mora složiti sa tim
i opcija je na ON :lol:

kažu provajderi pomama za tom opcijom
svak voli da zna u kojoj tačno ulici mu se nalazi partner :mrgreen:

Jedno vreme je bilo konfuzno, jer je bilo dovoljno da drugom korisniku posaljes zahtev i da ga on odobri.
A kako devedeset posto ljudi ne cita sta pise u zahtevima za aplikacije, ako oni dolaze od poznatih....bilo je veselo :lol:
 
mada, bio je jedan i poseban koji je znao meru....ni malo ni puno, bas onoliko koliko treba da se osecam mazeno i pazeno i voljeno a ne i proganjano.....kako posesivnost zna da bude lepa kad se ima mere.....eh, ti bosanci....:D
 

Back
Top