Znakovi pored puta....

Ell_

Aktivan član
Poruka
1.115
Da li ste se nekada nasli u situaciji..... da pomislite: Ovo je znak?
Pozitivan ili negativan, svejedno.
Jer, desilo se previse puta sa bi se svrstalo pod slucajnost.
Kao... kao da se sve zaverilo da vas sastavi/rastavi sa nekim?
Smatrate li ljudsko verovanje u znakove slaboscu,
ili hrabroscu?
 
Ih,mene su ti znakovi skoro uvek zajebali..
mislio sam da su pozitivni a u stvari su bili cista koincidencija,i neko moje lose tumacenje
Mozda su mi jednom,dvaput ti znakovi doneli dobro,tad sam videvsi ih,krenuo u akciju i osvojio premiju xD
inace,verovanje u znakove je prirodna stvar,u stvari to je nasa intuicija
 
Da li ste se nekada nasli u situaciji..... da pomislite: Ovo je znak?
Pozitivan ili negativan, svejedno.
Jer, desilo se previse puta sa bi se svrstalo pod slucajnost.
Kao... kao da se sve zaverilo da vas sastavi/rastavi sa nekim?
Smatrate li ljudsko verovanje u znakove slaboscu,
ili hrabroscu?

Nisam sujeverna i dobro mi je poznato ljudsko zlo....kad se neko namerači da te shebe on će to i da uradi....pa makar nemao ništa od toga.:neutral:
 
Da li ste se nekada nasli u situaciji..... da pomislite: Ovo je znak?
Pozitivan ili negativan, svejedno.
Jer, desilo se previse puta sa bi se svrstalo pod slucajnost.
Kao... kao da se sve zaverilo da vas sastavi/rastavi sa nekim?
Smatrate li ljudsko verovanje u znakove slaboscu,
ili hrabroscu?

da znakovi ?
i netreba verovati u njih .........,zna da boli.......
 
Da li ste se nekada nasli u situaciji..... da pomislite: Ovo je znak?
Pozitivan ili negativan, svejedno.
Jer, desilo se previse puta sa bi se svrstalo pod slucajnost.
Kao... kao da se sve zaverilo da vas sastavi/rastavi sa nekim?
Smatrate li ljudsko verovanje u znakove slaboscu,
ili hrabroscu?

Našla sam se, ume da bude varka uma, tako da ne obraćam pažnju previše,
snimim i idem dalje kako ja želim.
 
Da li ste se nekada nasli u situaciji..... da pomislite: Ovo je znak?
Pozitivan ili negativan, svejedno.
Jer, desilo se previse puta sa bi se svrstalo pod slucajnost.
Kao... kao da se sve zaverilo da vas sastavi/rastavi sa nekim?
Smatrate li ljudsko verovanje u znakove slaboscu,
ili hrabroscu?

ne verujem u situacije kao "signale"...
...to hrabrošću svakako ne mogu da smatram...
...sujeverje...? možda...
 
Odlicna tema:ok:

To je vecita dilema.
Verovati ili ne.
Meni su se bezbroju puta desile "slucajnosti"...
To je da se prosto zapitas.Verujem u simboliku,verujem u znakove i smatram da treba poslusati intuiciju..
Ali,sa druge strane sam nekako ubedjena da je to opet stvar podsvesti i samo to.Ubedis sebe u nesto i onda te znakove vidis svuda...
Jos je gore ako pogresno protumacis..
Najbolje je ophoditi se prema instiktu bez mnogo razmisljanja.To nije uvek dobro ali si bar siguran da je to sto si uradio iskreno ...
 
....osnovni problem današnjice je postao taj što ne želimo da se suočimo sa istinom i samim sobom,...
Velika je kriza morala i svih vrednosti uopšte,...degradirali smo u svakom pogledu,...skloni smo generalizovati stvari i misliti da se to odnosi na nekog drugog a ne na nas, sve manje nas se stvari dotiče, sve manje gledamo svojim očima,....za nas je počeo razmišljati neko drugi, ne vidimo više tako daleko,....pamtimo slabo, nerado se sećamo,....često zaboravljamo,....
.......a sa svim ovim stanjem ne želimo da se suočimo,...kao da će ga neko famoznim potezom štapića skloniti, ne shvatajući da svakim danom samo dublje tonemo u glib stvarnosti,...
:sad2:
 
Poslednja izmena:
losa sam u intuiciji, u prepoznavanju tih znakova....svela sam se na fizicko bitisanje a za duhovno mi ostaje sve manje vremena i snage....na zalost....pretvaram se u prakticnu osobu a to ipak nisam ja...skupljam snagu da poradim i po tom pitanju.....
 
Da li ste se nekada nasli u situaciji..... da pomislite: Ovo je znak?
Pozitivan ili negativan, svejedno.
Jer, desilo se previse puta sa bi se svrstalo pod slucajnost.
Kao... kao da se sve zaverilo da vas sastavi/rastavi sa nekim?
Smatrate li ljudsko verovanje u znakove slaboscu,
ili hrabroscu?

Znakovi, kao mali signali uvek postoje, i sve ima svoj predznak, samo što naše lepe okice ostaju slepe pri jasnom vidjenju, reče neko...:heart:
Bitno je umeti ih prepoznati i na vreme uočiti. :cmok2:
 
Da li ste se nekada nasli u situaciji..... da pomislite: Ovo je znak?
Pozitivan ili negativan, svejedno.
Jer, desilo se previse puta sa bi se svrstalo pod slucajnost.
Kao... kao da se sve zaverilo da vas sastavi/rastavi sa nekim?
Smatrate li ljudsko verovanje u znakove slaboscu,
ili hrabroscu?

Simpa mi da mislim da je to neka igra sudbine, al realno - ipak ne verujem..
 
Možemo ih zvati andrićevski,možemo intuitivnim,samospoznajnim ili nekim drugim znakovima,signalima ili slično..nevažno je kako se zovu,ali postoje i uvijek su tu negdje ok i pored nas,u nama..stvar je samo u tome da li ih osjećamo i prepoznajemo i naravno,da li smo prijemčivi da ih primamo..
svi moji znaci ,predznaci,slutnje ili nagovještaji ma kakvi da su bili,loši ili dobri,uvijek su bili tu da mi kažu da ih poslušam..i kad god sam to uradila,sačuvala sam sebe od sebe,i sebe od drugih.
A kad sam prelazila preko njih("ma ,to je bez veze,ne obraćaj pažnju!")znali su sačekati iza ugla i narugati se..a ja bih se ranjena pitala zašto sam ih negirala..
 
Ma, možeš ih zvati znakovima, predosjećanjem, intuicijom, kako god... ali, da se dešavaju - dešavaju se. Sad, na sreću ili nažalost... hm hm... kako kad. :p

i da...

A kad sam prelazila preko njih ("ma, to je bez veze, ne obraćaj pažnju!") znali su sačekati iza ugla i narugati mi se.. a ja bih se ranjena pitala zašto sam ih negirala..

i ovo mi je poznato... al' što čovjek voli biti ćorav kod očiju, to je čudo jedno... :)
 
Da, i to baš nedavno..i to baš od onih znakova za koje mislite "j*bg, ovo sigurno nije znak, a opet..." ;) Rekao bih da je to sve do ličnosti..ako se nadju-nadju, ako ne-džabe svi znakovi svijeta sa sve dešifrantom. Isto tako, pravi znak zapravo jeste već i uvod u sjajan seks, jer se pravi ta fina erotska tenzija, stanje permanentnog iščekivanja i uzbudjenja..ona je intrigantna, plijeni, zavodi..iako ništa formalno bitno ne čini..ali, znakovi rade svoje, odnosno-pobudjuju vašu maštu. To je najbolja moguća interakcija, prije najbolje moguće interakcije ;)
 

Back
Top