Pomoc oko internet explorera

D

dzordz

Gost
Ako neko moze da mi pomogne oko internet explorera,pre izvesnog vremena sam posetio neki navodno bezbedan sajt i morao sam da se registrujem,posle toga kad god bih otvarao explorer taj mi je sajt izlazio i anti virus bi detektovo virus.Da bih to uklonio ja sam u opciji ,alatke,pa preogrami,vratio na veb početnu vrednost ,tako da mi sad ne izlazi više taj sajt nego mesenger.Pa bih molio nekoga ko zna da mi pomogne da matičnu stranu mogu sam da nameštam. Unapred zahvalan
 
Cek..Jel virus i dalje stoji? Kako mislis "otvara ti messengera"? A koju ti je stranu postavljao kao pocetnu ?
NalepnicaPotpis.jpg
 
Meni je potrebna ista do slicna pomoc od pre nekog vremena, ako neko zna kako.
Naime kao home page mi se otvara neki pretrazivac. Ukoliko u toku rada postavim da mi default home page bude npr. blank bice sve ok. dok ponovo ne restartujem racunar.
Pored ovoga ukoliko npr.na googlu radim neko pretrazivanje, i dobijem rezultate tada ako pokusam da odem na neki od tih linkova,IE me opet usmeri u pogresnom pravcu i otvori mi neku sumanutu stranicu.
Pomozite ovo me stvarno iritira.
Ovih problema nemam kada koristim operu, ali mi je potreban i IE iz nekih razloga.
 
1. Instalirajte Lavasoft-ov Ad-Aware i redovno ga updatujte.
2. Koristite Operu za sve sajtove, osim za eventualno samo neke sajtove gde vam je neophodan IE.
3. Obavezno koristite redovno azuriran antivirus program.
4. Izbegavajte da stalno budete logovani kao administrator, nego kreirajte jednog limited usera i iz njega radite sto vise, narocito kada posecujete potencijalno problematicne sajtove.
5. Redovno updatujte Windows.

I imacete manje glavobolje...

pozdrav
 
Pjer_Nis:
1. Instalirajte Lavasoft-ov Ad-Aware i redovno ga updatujte.
2. Koristite Operu za sve sajtove, osim za eventualno samo neke sajtove gde vam je neophodan IE.
3. Obavezno koristite redovno azuriran antivirus program.
4. Izbegavajte da stalno budete logovani kao administrator, nego kreirajte jednog limited usera i iz njega radite sto vise, narocito kada posecujete potencijalno problematicne sajtove.
5. Redovno updatujte Windows.

I imacete manje glavobolje...

pozdrav

Samo da se zahvalim na savetu, evo izgleda da mi je pomogao Ad-aware.
(Ovo preostalo pod tackama 2. 3.,... radim redovno)
 
ja sam ipak sredio ovaj problem.instalirao sam sa nekog diska program spybot-search& destroy koji mi je nasao oko trideset nekih sranja i obriso ga, onda sam instalirao sa diska xp windows profesional ali naj noviji drajver koji fali i sad radi normalno. u svakom slucaju hvala svima a mozda i ja pomognem nekom
 

Back
Top