Posaljite osobu ispod vas na godisnji odmor!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Luda masta moze svasta :)

Izaberite neku destinaciju bilo gde u Srbiji ili u ostatku sveta (a moze i van njega) i posaljite osobu ispod vas na godisnji odmor, mozete je poslati samu a mozete i u drustvu jos neke osobe sa forumskih igrica ... ne morate ali bilo bi lepo i da napisete neki razlog zbog cega je saljete bas tamo!

Osoba ispod moze da prihvati ili da odbije vasu ponudu. Ako odbije obavezno mora da napise obrazlozenje za odbijanje!

Ako prihvati ponudu, mora da vam se na neki nacin oduzi...recimo u vidu neke razglednice (slike) sa odabrane destinacije uz obavezan kratak opis utisaka i sl. ili postavljanjem nekog videa vezanog za odabrano mesto, sliku nekog suvenira iz tog kraja ili da napise neku zanimljivost vezanu za odabranu destinaciju itd., itd. :)
 
Poslednja izmena:
od velikog broja zanimacija( ronjenje, jedrenje, ono lebdenje paraglajderima valjda) ja sam izabrala ovo sa razglednice..
Pozz Sofroniju- cekamo te
maldive3s.jpg


Saljem osobu ispod na Mauricijus :D
 
Hej bagzi, aj ispravi gornji post... treba u njemu da napises par utisaka iz Venecije i da postavis nesto (sliku, video, muziku) koja je vezana za nju :)

U Akapulko je super ... samo je sunce malo prejako ali je sombrero jako dobra i prakticna zastita... i takooo dremam ja na plazi :whistling:

xr021.jpg



Osoba ispod putuje u Vrnjacku Banju... mora malo da se da podrska i domacem turizmu :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top