negativna krvna grupa-KRV BOGOVA

negativac13

Početnik
Poruka
4
Postoje određene različitosti kod osoba sa rh neg.rezusom nego kod onih sa pozitivnom a to su:

1-prevlast zelene ili plave boje očiju

2-prevlast crvene ili crvenkaste boje kose

3-sporiji otkucaji srca

4-niski krvni tlak

5-oštar vid i sluh

6-ESP(ŠESTO ČULO)

7-jedno rebro više ili vertabrae

8-NLO viđenja

9-ljubav prema znanosti

10-osječaj da ne pripadaju ljudskoj vrsti

11-prodorne oči

12-paranormalne pojave

13-lucidni snovi

14-traženje za istinom

15-želja za višim znanjem

16-suosječajnost u bolesti

17-duboka suosječajnost za sudbinu čovječanstva

18-osječaj poslanja u životu

19-psihičke sposobnosti

20-neobjašnjivi ožiljci na tijelu

21-sposobnost da uznemiri elektrotehničke uređaje,npr da se tv sam od sebe ugasi,explodira žarulja itd

22-izvanzemaljski kontakti

23-viši kvocijent inteligencije od prosjeka

24-jaka intuicija,vidovitost

25-ne može se klonirat

26-rh negativna majka ako nosi rh pozitivno dijete tijelo ga odbacuje jer ga vidi kao stranca


IZVORI I ŠTO MISLITE O TOME:

http://www.spiritconnectionstore.com...connection.htm

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread331248/pg1

http://scienceray.com/philosophy-of-...s-and-science/

http://www.divineanswers.com/rh-nega...ychic-ability/

http://www.greatdreams.com/reptlan/rhneg.htm

sve kraljevske obitelji, iluminati, vođe svijeta Bush, Britanska Kraljica, Vald de Draco - Grof Dracula (rituali s krvi) imaju taj RH faktor negativan. Osim toga svih poznatih kraljevskih obitelji su simboli zmajevi ili orao sa zmajem.
Priča o tome nadovezuje se na Alfa Draconis i Reptile iz Alfa i Beta Sirusa...Nephilimi.

Sve je preuzeto sa drugog foruma
 
Neko te debelo slagao. Ja sam Rh negativna, i to primarna, nulta, i ne vidim se u ogromnoj većini tačaka.
Možda u dve, tri...

A ja sam RH negativna B i vidim se u vecini tacaka. :think:

Pirox
Ja znam samo za jednog Boga,ali taj Bog nema krv.

Pojmovi jedno i mnostvo vaze za svet pojava ne i za svet bogova. Tako da transcendentna sustina sveta, sto pojam "bog" ako ga ocistimo od naivnih prica za malu decu i povezemo ga sa panteistickim ucenjima, jeste kako izvan mnostva, tako i izvan jednosti. Kategorije koje su obe uzete iz opazajnog sveta,iz prostora i ne vaze za nasu unutrasnju sustinu poznatiju kao tvoj "bog".
 
Nitko ne zna kako je nastala rh neg.krvna grupa,i znanstvenici su podijeljenog misljenja,neki tvrde da je nastala mutacijom dok drugi tvrde da je upravo to karika koja nedostaje.Ako je covjek evoluirao od majmuna onda bi svi ljudi na svijetu imali pozitivnu krv.grupu no od kuda neg.krv grupa,sve zivotinje imaju pozitivnu i 85 posto ljudi,no od kuda onih ostalih 15 posto sa negativnom?U genetici je glavno pravilo da sve nasljedjujemo od svojih predaka,s toga ako su covjek i majmun nastali od zajednickog pretka i njihova ce krv evoluirati na isti nacin,krvni faktor se prenosi sa najviise tocnosti nego druge karakteristike.Ako je sve covjecanstvo evoluiralo od istog pretka njihova krv ce biti kompatibilna,onda odakle dolaze negativci?,ako nisu potomci prahistorijskog covjeka mogli bi bit potomci drevnih astronauta.Zasto se hemoliticka bolest novorođenceta dogadja samo kod ljudi ako su svi ljudi iste vrste,zasto bi majcino tjelo odbacilo svoje potomstvo?,nigdje u prirodi se ne desavaju takve stvari.Krv se spominje cesce nego bilo koje druge rijeci u Bibliji osim Boga,ove dvije rijeci ce te nac skoro na svakoj stranici-KRV i BOG - (krv Bogova)ova poruka je napisana vec tisucama godina.Vase rh stanje se opisuje dali imate ili nemate proteina na povrsini crvenih krvnih stanica,crnci-100 posto rh pozitivni

azijati-100 posto rh pozitivni

bjelci-85 posto rh pozitivni hmmm malo cudno zar ne.
 
Neko te debelo slagao. Ja sam Rh negativna, i to primarna, nulta, i ne vidim se u ogromnoj većini tačaka.
Možda u dve, tri...
Znao sam da imas reptilske krvi.
A ja sam RH negativna B i vidim se u vecini tacaka.
I za tebe sam znao, imas izrazen nagon da rusis[ misli], odan si autoritetima[ onima koje si sam postavio - filozofe] i da njih nema ti nista ne bi znao te bi se iz straha odao nekim drugim.
 
sve kraljevske obitelji, iluminati, vođe svijeta Bush, Britanska Kraljica, Vald de Draco - Grof Dracula (rituali s krvi) imaju taj RH faktor negativan. Osim toga svih poznatih kraljevskih obitelji su simboli zmajevi ili orao sa zmajem.
Priča o tome nadovezuje se na Alfa Draconis i Reptile iz Alfa i Beta Sirusa...Nephilimi.

Sve je preuzeto sa drugog foruma
Nisu to bogovi nego OPS opredeljeni ljudi sa izrazenijom reptilskom genetikom koja donosi vece mogucnosti ali to nisu one nabrojane. Jedna od njih je sposobnost da se bude lider, vodja, manipulacija ljudima, obicno masama. Zato i jesu na vodecim pozicijama, zanima ih moc i domminacija. Lice im je specificno, kao kod politicara.
 
Pojmovi jedno i mnostvo vaze za svet pojava ne i za svet bogova. Tako da transcendentna sustina sveta, sto pojam "bog" ako ga ocistimo od naivnih prica za malu decu i povezemo ga sa panteistickim ucenjima, jeste kako izvan mnostva, tako i izvan jednosti. Kategorije koje su obe uzete iz opazajnog sveta,iz prostora i ne vaze za nasu unutrasnju sustinu poznatiju kao tvoj "bog".
Jedini pojam kada se koristi reč "Bog" ima veze sa uzdizanjem ega preko naivnih priča za malu decu.
 
:zper:

7222_151753599876_151749739876_2719947_1104750_n.jpg
 
3-sporiji otkucaji srca
4-niski krvni tlak
5-oštar vid i sluh
14-traženje za istinom
15-želja za višim znanjem
16-suosječajnost u bolesti
18-osječaj poslanja u životu
19-psihičke sposobnosti
:eek:

Pa ne postoji osoba koja se nece pronaci u minimum pet stavki, sve je tako domisljato sastavljeno da se svako zapita "Hm... Jesam li ...... Ja? :think: "


PS.

Odjednom sad svi imaju negativnu krvnu grupu :)
 
Poslednja izmena:
1-prevlast zelene ili plave boje očiju

2-prevlast crvene ili crvenkaste boje kose

3-sporiji otkucaji srca

4-niski krvni tlak

5-oštar vid i sluh

6-ESP(ŠESTO ČULO)

9-ljubav prema znanosti

10-osječaj da ne pripadaju ljudskoj vrsti

11-prodorne oči

12-paranormalne pojave

13-lucidni snovi

14-traženje za istinom

15-želja za višim znanjem

16-suosječajnost u bolesti

17-duboka suosječajnost za sudbinu čovječanstva

18-osječaj poslanja u životu

evo ja imam od navedinih ove karakteristike ali ja sam 0+.
 

Back
Top