Sta kazete za Kud Idijote?

Firmas:
Zar nisu nasi najbolji pankeri.
Kad sunce opet zadje,mi smo ovde samo zbog para,bandiera rosa,zbogom maria,o bella cao.....
Sanjaj, Io sono grande... ma najboli su covece. Svaka im cast. Mislim gde u svetu postoji pank bend sa klavirom u pesmama, i jos govore o miru,a ne destrukciji, prosto su savrseni. Svirali su na Nisomniji u petak, jesi li ih slusao?
 
Anarhizam? Mislis na ono levicarsk osranje sto propagiraju klinci iz bogatoh zapadnih zemalja. isti oni sto su jos uvek kod mame na sisi a pljuju po drustvu koje ih lebom radi dok oni ne rade nista?

i r o n y m u s:
Gwydion:
Ja ne kazem nista!

i r o n y m u s:
Pazi,dobri su IDIJOTI ali mi nikad nisu bili omiljeni.Nekako su previse mekani za moj ukus.Oduvek je postojala rasprava:oni ili PIVO.Ne znam,meni su HP uvek bili bolji.Mada,kad smo kod Hrvata,sta kazete za NULU,AK47,BIJES ZDRAVOG RAZUMA,RAZLOG ZA...?
Zasto?Nisi cuo?Ne svidjaju ti se?Mrzis anarhizam?
 
Gwydion:
Anarhizam? Mislis na ono levicarsk * sto propagiraju klinci iz bogatoh zapadnih zemalja. isti oni sto su jos uvek kod mame na sisi a pljuju po drustvu koje ih lebom radi dok oni ne rade nista?

i r o n y m u s:
Gwydion:
Ja ne kazem nista!

i r o n y m u s:
Pazi,dobri su IDIJOTI ali mi nikad nisu bili omiljeni.Nekako su previse mekani za moj ukus.Oduvek je postojala rasprava:oni ili PIVO.Ne znam,meni su HP uvek bili bolji.Mada,kad smo kod Hrvata,sta kazete za NULU,AK47,BIJES ZDRAVOG RAZUMA,RAZLOG ZA...?
Zasto?Nisi cuo?Ne svidjaju ti se?Mrzis anarhizam?

Cekaj,stani.To sto ti govoris se zove predrasuda.Malo literature ti ne bi bilo na odmet.Btw,anarhizam je uglavnom ruski produkt.
 
Ma da, bas sam samo tebe cekao da mi podelis lekcije o anarhizmu? Prosle je vreme Bakunjina i Stirnera, a ovi danas su zapadni bogati i razmazeni kvazi punk klinci kojima treba dati lopatu da rade nesto umesto sto se igraju buntovnika.

i r o n y m u s:
Gwydion:
Anarhizam? Mislis na ono levicarsk * sto propagiraju klinci iz bogatoh zapadnih zemalja. isti oni sto su jos uvek kod mame na sisi a pljuju po drustvu koje ih lebom radi dok oni ne rade nista?

i r o n y m u s:
Gwydion:
Ja ne kazem nista!

i r o n y m u s:
Pazi,dobri su IDIJOTI ali mi nikad nisu bili omiljeni.Nekako su previse mekani za moj ukus.Oduvek je postojala rasprava:oni ili PIVO.Ne znam,meni su HP uvek bili bolji.Mada,kad smo kod Hrvata,sta kazete za NULU,AK47,BIJES ZDRAVOG RAZUMA,RAZLOG ZA...?
Zasto?Nisi cuo?Ne svidjaju ti se?Mrzis anarhizam?

Cekaj,stani.To sto ti govoris se zove predrasuda.Malo literature ti ne bi bilo na odmet.Btw,anarhizam je uglavnom ruski produkt.
 

Back
Top