Mortal Online
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Mortal Online

Domaćin doc.smash (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    82

Podrazumevano Mortal Online

10.juna ove godine,ocekuje nas najveca MMORPG igra godine.Vidite u naslovu kako se zove.Sad,u vezi cega mislim da ce biti najveca.Evo sve ukratko:

-Unreal 3 engine sa grafikom koja to opravda(i litrama krvi)
    -Pogled u prvom licu,na mountu se pretvara u trece lice
    -Potpuno real-time borba,bilo sa magijom,rucnim oruzijem(mac,topuz,koplje...)ili dalekometnim(lukovi,i prema nekim informacijama vatrena oruzija i pracke),sa oko 20 magija(mozda nije puno,ali prosirivace se,a i sve deluju trenutno.
    -Vrlo veliki svet i najvaznije za ovu igru:
    REALNOST.Npr,imate mapu,ali nemate radar...Malo se odvojite od grupe,i eto vam solo lutanje,posto ne znate gde se nalazite.Jos jedno je sistem borbe(PvP ili PvE).Ovde necete imati mogucnost da prihvatite borbu ili ne.Moci ce vas napasti iako ste slabasni neki ultravisok-levelovani lik...sto ne znaci zbog sistema borbi da ce on pobediti...Ja sam u beti bio napadnut usred grada i lik me zaklao ko jagnje...Cim sam skontao sistem borbe,postalo mi je zanimljivo.Jos jedna zanimljivost jeste sistem umiranja.Kada vi protivnika oborite,imate tri izbora.Jedno je da ga postedite,drugo je da ga postedite i uzmete oruzije,a trece je da mu skratite muke.Kada igra udje u combat mode,tada se trcanje i kretanje lika blago usporava,i uzima vise stamine trcanje.Udarci se kombinuju u comboe,dok njihova jacina zavisi od duzine drzanja napadackog dugmeta,dok slicno funkcionise za odbranu.Ako imate stit,onda se brani sa tom rukom u kojoj je stit.Znacajno je da postoji mogucnost wieldovanja dva oruzija u ruci.Tokom magiskih obracuna,pogotovo izmedju dva maga,treba brzo reagovati da se odbije uperena magija pomocu stita(ima vise vrsta magijskih stitova).
    ....

Domaćin doc.smash (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    82

Podrazumevano Re: Mortal Online

...Zatim,ima razlike u borbi dalekometnim oruzijem.Luk i strela su najbrzi,treba im najmanje vremena da se napune,ali trose staminu(sto jace se drzi,to ce preciznije biti),samostreli ne trose staminu,ali se mizerno sporo puno,dok vatrena oruzija izazivaju najvecu stetu,treba manej vremena da se napune od samostrela,ali nisu jako precizna na velikim udaljenostima...Najvaznije,iskustvo,ovde se stice ponavljanjem stvari(sto vise budete bacali firebal,bice sve jaci,ako odete da kopate u rudniku povecace vam se snaga...).Takodje,svi igraci ce imati dom na raspolaganju,koji mogu ugradjivati boljim namestajem,koji nece imati samo kozmeticki efekat,i ima jos dosta opcija.Evo malo slika:

Slične teme

1. Mortal Love
    Autor Meki u forumu Muzika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.08.2008., 00:04
  2. mortal kombat
    Autor KadBiBio u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 20.06.2008., 01:15
  3. Mortal kombat 3
    Autor PrincVoznje u forumu Film i video
    Odgovora: 1