ZASTO danas ministar ne pokrenu akciju ciscenja od posledica NATO bombi..??

Ma ne plasi se, reklamira se.

Skupile se 2 babe i 3 dede i izveli skolskudecicu na ovoj kisi da skupljaju otpatke i to je to. Glupost cista komunisticka.

Jos na RTS-u javljaju da su to gradjani radili "sa osmehom na licu" - da ne poverujes - kao u vreme Tita.

A od kasetnih bombi naravno da narod ne moze da cisti, skoro su Rusi cistili niski aerodrom koji ih je bio pun.:neutral:
 
Ma ne plasi se, reklamira se.

Skupile se 2 babe i 3 dede i izveli skolskudecicu na ovoj kisi da skupljaju otpatke i to je to. Glupost cista komunisticka.

Jos na RTS-u javljaju da su to gradjani radili "sa osmehom na licu" - da ne poverujes - kao u vreme Tita.

A od kasetnih bombi naravno da narod ne moze da cisti, skoro su Rusi cistili niski aerodrom koji ih je bio pun.:neutral:

a sta sa projektilima sa osiromasenim uranijumom...a sa prosutim propilenom u hemiskim fabrikama...a sa unistenim skladistima goriva...a istrazivanja oko izbacivanja hemiskog i bioloskog otpada za koje postoje osnovane sumnje...a nesto oko zahteva za naknadu stete ili barem naknadu za ciscenje..?? koje licemerstvo drzave---a ministra da ne pricam...zvao sam nekoliko puta studija u kojima je gostovao da postavim pitanje nema sanse...ne moze nikako...
 
a sta sa projektilima sa osiromasenim uranijumom...a sa prosutim propilenom u hemiskim fabrikama...a sa unistenim skladistima goriva...a istrazivanja oko izbacivanja hemiskog i bioloskog otpada za koje postoje osnovane sumnje...a nesto oko zahteva za naknadu stete ili barem naknadu za ciscenje..?? koje licemerstvo drzave---a ministra da ne pricam...zvao sam nekoliko puta studija u kojima je gostovao da postavim pitanje nema sanse...ne moze nikako...

A, pa o tim pitanjima i vojska cuti, a kamoli civilna vlast.
 
a sta sa projektilima sa osiromasenim uranijumom...a sa prosutim propilenom u hemiskim fabrikama...a sa unistenim skladistima goriva...a istrazivanja oko izbacivanja hemiskog i bioloskog otpada za koje postoje osnovane sumnje...a nesto oko zahteva za naknadu stete ili barem naknadu za ciscenje..?? koje licemerstvo drzave---a ministra da ne pricam...zvao sam nekoliko puta studija u kojima je gostovao da postavim pitanje nema sanse...ne moze nikako...

Sećam se da su Ameri nešto muljali po Pljačkavici...merili i proračunavali. Izgleda da je mnogo skupa operacija. :think:
 
Sećam se da su Ameri nešto muljali po Pljačkavici...merili i proračunavali. Izgleda da je mnogo skupa operacija. :think:

pa..?? sto su gadjali..?? sto drzava ne tuzi medjunarodnom sudu..?? zbog poltronstva vlasti unakazice se narod...nek samo sve to udje u podzemne vode koje su inace povezane...pa cemo se cesati de nas ne svrbi...
 
danas se srpski politicari i narod razvrednili...skupljamo smece i cistimo srbiju..pohvalno...al kako to da niko godinama ne govori o primarnoj zagadjenosti srbije..??? onoj od stetnog dejstva NATO bombardovanja..?? cega se to ministar dulic plasi..??

NATO je nas prijatelj, i to su sada prijateljske bombe.Poklonu se u zube ne gleda:sad2:
 
Hebote, vama nista ne valja, sa takvim mentalitetom i ne moze da nam bude bolje. Sta god da se uradi odmah se aktivira gomila pljuvaca koja ce da trazi teorije zavere i opravdanja zasto ne mrda guzicom u pokusaju da ucini neke stvari boljim, kako za sebe tako i za drustvo u celini.

Iako mi je ova garnitura na vlasti najgadnija od svih u proteklih 20 godina, a Dulic posebno iritantan, akcija je dosta dobra jer smo svi svesni koliko je djubreta oko nas i koliko nam je zemlja zagadjena...
 
Шта да очисте?

Осиромашени уранијум и разна та.. те.. радиоактивне стварчице?

Па вероватно зато што не могу.

Није као да могу да дођу са лопатицом и метлом да то заврше.

ko kaze da ne moze..?? nauk kaze da moze...i mora...samo je skupo....pogledaj statistiku obolevanja od raka i deformiteti kod novorodjene dece i stoke na najugrozenijim podrucjima...a sve ce se to progresivno siriti...
 
pa..?? sto su gadjali..?? sto drzava ne tuzi medjunarodnom sudu..?? zbog poltronstva vlasti unakazice se narod...nek samo sve to udje u podzemne vode koje su inace povezane...pa cemo se cesati de nas ne svrbi...

Odavno je ušao u podzemne vode. Vranjanci napuniše onkologiju. A ovi da tuže? Možda al ne mogu da im se izvuku iz doopeta. Ni pertle im više ne vire.
 
danas se srpski politicari i narod razvrednili...skupljamo smece i cistimo srbiju..pohvalno...al kako to da niko godinama ne govori o primarnoj zagadjenosti srbije..??? onoj od stetnog dejstva NATO bombardovanja..?? cega se to ministar dulic plasi..??

бомбе су га довеле на власт.
призивали су их, па неће ваљда да их се одрекну?
 
Hebote, vama nista ne valja, sa takvim mentalitetom i ne moze da nam bude bolje. Sta god da se uradi odmah se aktivira gomila pljuvaca koja ce da trazi teorije zavere i opravdanja zasto ne mrda guzicom u pokusaju da ucini neke stvari boljim, kako za sebe tako i za drustvo u celini.

Iako mi je ova garnitura na vlasti najgadnija od svih u proteklih 20 godina, a Dulic posebno iritantan, akcija je dosta dobra jer smo svi svesni koliko je djubreta oko nas i koliko nam je zemlja zagadjena...

a ko je rekao da ciscenje djubreta nije dobro..?? jesi li video o kakvom djubretu je na ovoj temi rec,..?? il mislis da ovo ne spada u djubre ili ekologiju..??
 
danas se srpski politicari i narod razvrednili...skupljamo smece i cistimo srbiju..pohvalno...al kako to da niko godinama ne govori o primarnoj zagadjenosti srbije..??? onoj od stetnog dejstva NATO bombardovanja..?? cega se to ministar dulic plasi..??

Pozdra Đenerale!
Ene, ovo je čisto jeftini marketinški potez, od pravog đubreta ju ne čiste, veruj mi radim u JKP "Gradska čistoća". Dakle ovo su gluposti, ja sam već ranije pisao o štetnom uticaju tih bombi na Kosovu. Da se tamo rađaju osmi putnici i sl. Ali ovde nikoga to ni ne zanima sve dok mu žena ne rodi nešto slično. Dakle Pajo majstore badava ti briga, Nema od te rabote ništa, jer kako da kažeš nekome pred kim si na kolenima da ti počisti svo ono đubre koje je pobacao, a mi ni pikavce oko železničke stanice nismo u stanju da uklonimo...
I budi ti meni đenerale živ i zdrav jo 1000 godina i veselju!:)
 
Imaju oni takvu dovoljno. Al kakvi smo maleri ima od tolke radijacije da mutiraju..ima budu sve same nindža kornjače :mrgreen:

Ma jok.:lol: Bice obicne kornjace sa sLJemom.:lol:

vojskakornjaca.jpg
 

Back
Top