TURISTICKA VIZA - vazno pitanje

BojaPurpura

Početnik
Poruka
18
cao svima.opet ja.da,da..ista ona koju su odbili pre 10 dana za turisticku vizu..i jos ne mogu da se pomirim sa tim.e sada....posto tamo kazu ne preporucuje se ponovno apliciranje dok nema znacajnijih promena...da li ej znacajnija promena da mi pozivno pismo psoalje starija zena sa Floride,kao rodjaka,udata zena?(nije vise drug iz New Yorka ,neozenjen)??
I ako jeste ide moje bitno pitanje..ako ja apliciram za vizu turisticku sa pricom da idem na Floridu kod nje,sa njenim pozivnim pismom....i nekim cudom dobijem vizu...da li ja onda moram da idem na Floridu...ok znam da dobijam vizu za USA..nisam toliko glupa..ali jedno pitanje me ipak muci...mozda je smesno..ali da li oni na ulazu u USa imaju kdo sebe podatke o meni gde pise i taj detalj da sam ja aplicirala za vizu da idem na Floridu a dodjem u NEw York?ili to nema veze i ja mogu gde hocu u tom periodu na koliko mi ej viza odobrena i koliko mi oni na ulasku odobre???
I da li da kazem da mi je rodjaka ili ne?i da li da nosim pozivno pismo ili uopste ne??
Hvala punooo
 
Za turisticku vizu ti nije toliko bitno da imas pozivno pismo,to skoro da ne utice na njihovu odluku da li ce ti dati ili ne vizu. Njima su mnogo vaznije tvoje veze sa Srbijom,tj,fax,novac na racunu,porodica,imovina kao i utisak koji ces ostaviti na razgovoru. Koliko sam ja skontal najvaznije je da si opusten i da oni ostete da ne zelis bas po svaku cenu da odes.
Sto se tice mesta gde ces boraviti,pa to zaista nema veze,ali zaista,nece oni tebe vijati po Americi ako si legalno usla u zemlju,ti mozes da putijes gde god zelis ;)
 
Za turisticku vizu ti nije toliko bitno da imas pozivno pismo,to skoro da ne utice na njihovu odluku da li ce ti dati ili ne vizu. Njima su mnogo vaznije tvoje veze sa Srbijom,tj,fax,novac na racunu,porodica,imovina kao i utisak koji ces ostaviti na razgovoru. Koliko sam ja skontal najvaznije je da si opusten i da oni ostete da ne zelis bas po svaku cenu da odes.
Sto se tice mesta gde ces boraviti,pa to zaista nema veze,ali zaista,nece oni tebe vijati po Americi ako si legalno usla u zemlju,ti mozes da putijes gde god zelis ;)

Slazem se skorz
@BP - posto je evo proslo vec nekoliko dana mozes li mi na PP napisati sta si umedjuvremenu uradila i saznala?
Da li si se pomerila sa nule?
Mene su danas odbili.... :(
 
Pa nije to pravih 10 g :D,ti onda ne moras da apliciras kod njih narednih 10 g,ali tek kad sletis u Usa kazu ti koliko mozes da ostanes,par mesecei,mesec dana i sl,neces moci u kontinuitetu bas puno da budes tamo,oni na granicimogu i da tw vrate ako smatraju da si lazirao ensto u ambasadi,tako da zapravo mnogo vise zavisi od njih TAMO,nego od ovih OVDE ;)
 

Back
Top