ПОЛИЦИЈСКА ДРЖАВА

:lol: baš...
...i to svaki put ni krivi ni dužni...

да види се да сте сви либерали и борите се за грађанска права и слободе.
10 пандура бије дечка док лежи супер демократе а деведесетих вам је сметала милошевићева полиција_ЛИЦЕМЕРИ:rtfm:
 
Ма у праву си ти.. бију ту момка безвезе.. није то само тај пут, то се стално дешава! Онда.. не хватају праве криминалце, него само ову ситњурију.. и гањају ту народ за свакакве глупости.
Србија би била толико боље место да нема полиције.
 
А шта је овај, из трећаг клипа, згрешио?

Никог није убио па да га бије њих десет док лежи а у пиониру је песма била крива јер је неколико дана пре тога пандур упуцао дечка безвезе па су лјуди певали песму о томе.Девојка је заврсила у болници ни крива ни дужна јер је притисак био велики и да није пукла ограда било би мртвих.Има примера милион ја лично знам катастрофа ситуације...Нормално је да добијеш батине ако ниси крив па после нема везе ....
 
Ма у праву си ти.. бију ту момка безвезе.. није то само тај пут, то се стално дешава! Онда.. не хватају праве криминалце, него само ову ситњурију.. и гањају ту народ за свакакве глупости.
Србија би била толико боље место да нема полиције.

Ма не то него да буде професионалнија, полиције мора да постоји али веруј ми неки незнају да читају и кваре углед паравим полицајцима добрим пандурима.Јел ти ово личи на професионалну полицију, има клип де саобраћајац скаче на дечка кога бије 10 пандура, а не сме то да ради него да се огребе за који ударац да лепше спава.
 
Inace da ispricam kakva su govna panduri sto sam cuo od njih samih proslog leta kada sam radio na univerzijadi :)

Sedim ja na duznosti(bio sam obezbedjenje) zajedno sa pandurima i sad 2 lika su iz BG-a a jedan je inspektor iz Subotice i tako oni pricaju i sada pocne da prica taj iz Subotice kolegama i kaze da ode jedan vikend tako sa kolegama u kafanu i dosadno im je i sad posto hoce da biju nekog moraju da nadju razlog.Pridje nekom liku i spane mu na uvo mama ti je k.urva taj decko naravno odreguje na to i posle ulete od ovog pandura kolegde i pocnu zajedno da ga gaze! :neutral:
 
Inace da ispricam kakva su govna panduri sto sam cuo od njih samih proslog leta kada sam radio na univerzijadi :)

Sedim ja na duznosti(bio sam obezbedjenje) zajedno sa pandurima i sad 2 lika su iz BG-a a jedan je inspektor iz Subotice i tako oni pricaju i sada pocne da prica taj iz Subotice kolegama i kaze da ode jedan vikend tako sa kolegama u kafanu i dosadno im je i sad posto hoce da biju nekog moraju da nadju razlog.Pridje nekom liku i spane mu na uvo mama ti je k.urva taj decko naravno odreguje na to i posle ulete od ovog pandura kolegde i pocnu zajedno da ga gaze! :neutral:

Шта ти је мене су провоцирали сто пута, безвезе. Сетам цуру они јој добацују у униформи али ја им кажем нешто(:per:)и они се ућуте.Ал имао сам мике безвезе...
 
Ма у праву си ти.. бију ту момка безвезе.. није то само тај пут, то се стално дешава! Онда.. не хватају праве криминалце, него само ову ситњурију.. и гањају ту народ за свакакве глупости.
Србија би била толико боље место да нема полиције.
jesi li sigurna? A zamisli situaciju: nema panduracije, svako radi sta hoce, ti podjes na pijacu i potkace te dva tri ili vise nafiksanih tipova i napune ko patku.
A mozda bi ti i prijalo ko zna? Jesi li probala?
A o tome da bi uz put mogli i da te ubiju, ili da urade sta ih volja i nokom nista. I
ne samo tebe nego svakog ko nije dovoljno jak da se odbrani.
A ko je dovoljno jak da se odbrani od recimo desetak nafiksanih narkosa?
I Tajsona bi prebili onako hladno ko uz put.
Stvarno si u pravu Srbija bi bila bolje mesto da nema panduracije ili mozda i nebi, pitanje je sad.
 
jesi li sigurna? A zamisli situaciju: nema panduracije, svako radi sta hoce, ti podjes na pijacu i potkace te dva tri ili vise nafiksanih tipova i napune ko patku.
A mozda bi ti i prijalo ko zna? Jesi li probala?
A o tome da bi uz put mogli i da te ubiju, ili da urade sta ih volja i nokom nista. I
ne samo tebe nego svakog ko nije dovoljno jak da se odbrani.
A ko je dovoljno jak da se odbrani od recimo desetak nafiksanih narkosa?
I Tajsona bi prebili onako hladno ko uz put.
Stvarno si u pravu Srbija bi bila bolje mesto da nema panduracije ili mozda i nebi, pitanje je sad.

Али сада, пошто постоји полиција, то не може да ми се деси,
а и ако се деси сигурно хватају виновника?
А ово последње је заиста питање,
Да ли би било боље или не...
 
jesi li sigurna? A zamisli situaciju: nema panduracije, svako radi sta hoce, ti podjes na pijacu i potkace te dva tri ili vise nafiksanih tipova i napune ko patku.
A mozda bi ti i prijalo ko zna? Jesi li probala?
A o tome da bi uz put mogli i da te ubiju, ili da urade sta ih volja i nokom nista. I
ne samo tebe nego svakog ko nije dovoljno jak da se odbrani.
A ko je dovoljno jak da se odbrani od recimo desetak nafiksanih narkosa?
I Tajsona bi prebili onako hladno ko uz put.
Stvarno si u pravu Srbija bi bila bolje mesto da nema panduracije ili mozda i nebi, pitanje je sad.

Боља пандурација професионалнија , мора да има али не хулигани са значком.Да се разумемо поштујем праве пандуре, паметне и праведне а не ови што те пуштају на црвено за црвену
 
Боља пандурација професионалнија , мора да има али не хулигани са значком.Да се разумемо поштујем праве пандуре, паметне и праведне а не ови што те пуштају на црвено за црвену

Ха, паметни милиционар,
то је оксиморон.
 
Ха, паметни милиционар,
то је оксиморон.

има има људи су оставили здравље на Косову и шире али су многи после отерани а враћене јајаре које су одбиле да иду и још раде.онима који су ишли скидам капу:worth:
 
jesi li sigurna? A zamisli situaciju: nema panduracije, svako radi sta hoce, ti podjes na pijacu i potkace te dva tri ili vise nafiksanih tipova i napune ko patku.
A mozda bi ti i prijalo ko zna? Jesi li probala?
A o tome da bi uz put mogli i da te ubiju, ili da urade sta ih volja i nokom nista. I
ne samo tebe nego svakog ko nije dovoljno jak da se odbrani.
A ko je dovoljno jak da se odbrani od recimo desetak nafiksanih narkosa?
I Tajsona bi prebili onako hladno ko uz put.
Stvarno si u pravu Srbija bi bila bolje mesto da nema panduracije ili mozda i nebi, pitanje je sad.

Правду у своје руке, то је мој мото!


Ха ха ха ниси ваљда мислио да сам озбиљна? :D
 
има има људи су оставили здравље на Косову и шире али су многи после отерани а враћене јајаре које су одбиле да иду и још раде.онима који су ишли скидам капу:worth:

Дакле неко је отишао у рат тамо оставио здравље,
вероватно и живот у пренесеном значењу,
и онда га избаце и он је паметан?
Не кажем ја ништа лоше о њима шта више веома их ценим само да су паметни,
тога нема када се ради о милиционарима,
ни у једној држави се на ту позицију не ставља паметан човек,
јер данас сутра може да одбије наређење, ако мало мућне главом,
а то свакако није добро за бизнис, зар не?
 

Back
Top