Ponižavanje Srbije na ESPN sajtu za svetsko prvenstvo!!!

http://jockpost.com/espn-world-cup-posters-all-33-fifamurals-picture-gallery/

Idite na dole dok ne dođete do slike Srbije. Nema Kosova, galebovi umesto orlova i umesto naše bivša Yu zastava. Ovi ili nas zajebavaju namerno ili nisu normalni. Jel video ovo neko?


:dash::dash::dash::dash::dash::dash:

espn-world-cup-posters-serbia.jpg


Stavili su i te galebove umjesto orlova. :dontunderstand:
 
http://jockpost.com/espn-world-cup-posters-all-33-fifamurals-picture-gallery/

Idite na dole dok ne dođete do slike Srbije. Nema Kosova, galebovi umesto orlova i umesto naše bivša Yu zastava. Ovi ili nas zajebavaju namerno ili nisu normalni. Jel video ovo neko?


:dash::dash::dash::dash::dash::dash:


Ovo je u najmanju ruku NEDOPUSTIVO I KATASTROFA .... da sam na mestu FSS zahtevao bih od svih međunarodnih fudbalskih organizacija da poštuju ovu zemlju što znači da bi morali da na svim zvaničnim sajtovima poštuju teritoriju ove zemlje, himnu , grb , zastavu ....

Rekao bih da je ovo tamo ZLONAMERNO .....

Takođe smatram da ako imaju nameru tako da nas ne poštuju da Srbija ne treba ni da nastupi na prvenstvu iako jedva čekam da ono počne ..... jer ili će nas poštovati ili nemamo šta da tražimo sa njima .... koliko znam i FIFA I UEFA ne priznaju Kosovo i dale su saopštenje da se stvari mogu promeniti TEK KADA UJEDINJENE NACIJE priznaju Kosovo ... e pa onda neka se tako i ponašaju .....
 
Da, ali jedno je naša preko cele slike. Holandija gotovo neprimetna, a Honduras nešto malo veći. Zašto nama kad već znaju da se vodi diplomatksa bitka i da sve države još nisu priznale Kosovo i da ga mi ne piznajemo nisu stavili neku drugu sliku kao Englezima ili slično.
I šta je sa bojama bivše Yu zastave, i ako ovo tebi liči na orlove....

Ovo je namerno urađeno da nas isprovocira....
 
Da, ali jedno je naša preko cele slike. Holandija gotovo neprimetna, a Honduras nešto malo veći. Zašto nama kad već znaju da se vodi diplomatksa bitka i da sve države još nisu priznale Kosovo i da ga mi ne piznajemo nisu stavili neku drugu sliku kao Englezima ili slično.
I šta je sa bojama bivše Yu zastave, i ako ovo tebi liči na orlove....

Ovo je namerno urađeno da nas isprovocira....

Aloo, USA priznaje Kosovo - ESPN je americka firma???


Jel ti sad jasno?
 
Da, ali jedno je naša preko cele slike. Holandija gotovo neprimetna, a Honduras nešto malo veći. Zašto nama kad već znaju da se vodi diplomatksa bitka i da sve države još nisu priznale Kosovo i da ga mi ne piznajemo nisu stavili neku drugu sliku kao Englezima ili slično.
I šta je sa bojama bivše Yu zastave, i ako ovo tebi liči na orlove....

Ovo je namerno urađeno da nas isprovocira....

На гејовизији је било слично.
 
Pa dobro, stoji to što kažeš. al' kad je već frka oko toga, nisu morali stavljati mapu.

A sto bi amerikance bolelo uvo sto Srbija dize frku?

Zar stvarno mislis da oni zastanu jednu sekundu zbog neke tamo drzave koju ne mogu da nadju na karti sveta?

Pa vidis da su i zastavu pogresili, ebe se njima za frku, oni rade kako njihova vlada radi.
 
A sto bi amerikance bolelo uvo sto Srbija dize frku?

Zar stvarno mislis da oni zastanu jednu sekundu zbog neke tamo drzave koju ne mogu da nadju na karti sveta?

Pa vidis da su i zastavu pogresili, ebe se njima za frku, oni rade kako njihova vlada radi.

Dobro, sve to stoji, nego u ovom slučaju su oni ispali veoma glupi.;)
Jeste j.ebe im se, ako vlada tako kaže, to je dokaz da je i vlada glupa, mada sve to smo već znali tj. da su retardiran narod.;)
 
Pa to je ono što ja sve vreme hoću da vam kažem. ZNAM da Amerikanci PRIZNAJU Kosovo! Ali, nama su NAMERNO stavli ovu kartu eto da nam gurnu prst u oko. Zvanična politika naše države je da je Kosovo sastavni i neotuđivi deo naše zemlje. Sad mi znamo da je već deset godina pod Protektoratom UN-a i sve i da se nikada ne vrati pod naše okrilje, što je najverovatniji ishod ovo nisu trebali da stave. Ali, nas ne jebu ni pet posto u svetu. Nismo mi Izrael.

Ponavljam, ovo je namerno urađeno da nam pokažu koliko ih zabole za naše mišljenje. A podsetiću vas da rasprava pred Međunarodnim sudom pravde još uvek nije završena, a mnoge zemlje podržavaju nas.

Ovo je podsmevanje i zbog toga naša država treba da reaguje. Da ne počinjem sada i o ovim glupavim galebovima i bojama zastave.
 
Poslednja izmena:
Pa to je ono što ja sve vreme hoću da vam kažem. ZNAM da Amerikanci PRIZNAJU Kosovo! Ali, nama su NAMERNO stavli ovu kartu eto da nam gurnu prst u oko. Zvanična politika naše države je da je Kosovo sastavni i neotuđivi deo naše zemlje. Sad mi znamo da je već deset godina pod Protektoratom UN-a i sve i da se nikada ne vrati pod naše okrilje, što je najverovatniji ishod. Jer, nas ne jebu ni pet posto u svetu. Nismo mi Izrael. Ali, ponavljam, ovo je namerno urađeno da nam pokažu koliko ih zabole za naše mišljenje. A podsetiću vas da rasprava pred Međunarodnim sudom pravde još uvek nije završena, a mnoge zemlje podržavaju nas.

Ovo je podsmevanje i zbog toga naša država treba da reaguje. Da ne počinjem sada i o ovim glupavim galebovima i bojama zastave.

I to te cudi?

Iskreno ESPN nije politicka organizacija i mislim da njih bas zabole da guraju nekome prste u oci, oni samo slede primer svoje vlade a vlada priznaje Kosovo
 

Back
Top