Dosla smena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene da li vas nerviraju slucajevi kad tip ostavi curu sa kojom je 8 godina i mislio ju je ozeniti, zato sto je upoznao drugu koju manje voli ali koja ima kesha?
 
Ne nerviraju me.
To je najbolje za oboje. Jedino je lose za ovu sa kesom sto je dobila nelojalnog muskarca bez karaktera, ali dobro, valjda je pametna pa da sve okrene u svoju korist...
 
Ne nerviraju me.
To je najbolje za oboje. Jedino je lose za ovu sa kesom sto je dobila nelojalnog muskarca bez karaktera, ali dobro, valjda je pametna pa da sve okrene u svoju korist...

A zasto mislis da je lose za nju. Pa vecina vas zena to radite stalno od kad je sveta i veka. I nikad se ni jedan muskarac nije pozalio na to.;)
 
Zene da li vas nerviraju slucajevi kad tip ostavi curu sa kojom je 8 godina i mislio ju je ozeniti, zato sto je upoznao drugu koju manje voli ali koja ima kesha?
-144 milijarde dolara izgubice podsaharska privreda Afrike ubrzo usled gubitka produktivnosti koji je uzrokovala sida.
-300 miliona odraslih sirom sveta 2025.(tu spadam i ja) godine imace dijebetes sto je dvostruko vise u odnosu na 1997u godinu.
-11.4 miliona ljudi umrece od raka 2030. godine u odnosu na 7.6 miliona 2005.

To me ponekad kad sam razdrazljiva i saosecajna nervira, a ovo sto si ti pitao ne.
 
-144 milijarde dolara izgubice podsaharska privreda Afrike ubrzo usled gubitka produktivnosti koji je uzrokovala sida.
-300 miliona odraslih sirom sveta 2025.(tu spadam i ja) godine imace dijebetes sto je dvostruko vise u odnosu na 1997u godinu.
-11.4 miliona ljudi umrece od raka 2030. godine u odnosu na 7.6 miliona 2005.

To me ponekad kad sam razdrazljiva i saosecajna nervira, a ovo sto si ti pitao ne.

Tako je. Ti si iznad tih malogradjanskih gluposti.;)
 
Zene da li vas nerviraju slucajevi kad tip ostavi curu sa kojom je 8 godina i mislio ju je ozeniti, zato sto je upoznao drugu koju manje voli ali koja ima kesha?

znam upravo jedan takav slucaj. neznam koliko su se zabavljali ali tu je negde otprilike. nasao novu zaljubio se i ostavio ovu prvu. a jadnica je pala u bedak i trebalo joj je par meseci da se sabere. nije lepo prema ostavljenoj osobi ali mozda je bolje tako nego da bude sa njom i vara je
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top