Rumuna Florina Cernata fudbalera Hajduka vredjaju saigrači i govore da je "Ciganin"
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Rumuna Florina Cernata fudbalera Hajduka vredjaju saigrači i govore da je "Ciganin"

Aktivan član
    Učlanjen
    04.07.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    50

Thumbs down Rumuna Florina Cernata fudbalera Hajduka vredjaju saigrači i govore da je "Ciganin"

"Živcira me kad mi siugrači u šali kažu da smo Cigani. Ja im odmah odgovorim: 'A vi ste kao plavi'. Rumunjska je u Europskoj uniji, a gdje su oni...", rekao je Cernat i dodao: "Ponosan sam što sam Rumunj!"

Hrvatskim kompleksima nema kraja.
    Kao da žive negde između Holandije i Belgije i kao da su već decenijama u EU.

Hrvatski sportski mediji su puni baljezgarija o srpskim sportistima pred SP i posle Roland Garrosa kao da su bolji u bilo kom sportu od Srbije. Nego šta su ti kompleksi...

tužno...
    Slovany nerozdeli.Sparta,Kosice,Legia,Krakowia,Lech, Kielce,Spartak,CSKA,Dynamo..support for SRB

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Podrazumevano Re: Rumuna Florina Cernata fudbalera Hajduka vredjaju saigrači i govore da je "Cigani

Kad su Rumuni 1999 blokirali vozove iz Rusije sa raketama S 300 namenjenih nasoj PVO i ja sam ih pocastio pogrdnim recima, ali nikad ne bi vredjao Cigane.

Domaćin Корнелије (avatar)
    Učlanjen
    25.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano Re: Rumuna Florina Cernata fudbalera Hajduka vredjaju saigrači i govore da je "Cigani

Смејурија... Па Хрвати имају тамнију боју коже од Румуна... Румуни су за прљаве 'Рвате Аријевци и господа.

Domaćin Корнелије (avatar)
    Učlanjen
    25.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Него, што је он дошао уопште да игра у тој вукојебини? Треба стварно ниско пасти па играти у том кикирики такмичењу...

Primećen član mkzklz (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio HECTORIUS Pogledaj poruku
    Kad su Rumuni 1999 blokirali vozove iz Rusije sa raketama S 300 namenjenih nasoj PVO i ja sam ih pocastio pogrdnim recima, ali nikad ne bi vredjao Cigane.
    Ne širi laži sram te bilo!
    Onaj ko dobije VIP kartu je sigurno neko i nešto.
    Klikni ako smeš

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio NSCZ Pogledaj poruku
    Смејурија... Па Хрвати имају тамнију боју коже од Румуна... Румуни су за прљаве 'Рвате Аријевци и господа.
    Pa ako su Rvati prljavi onda su i Srbi posto se fizicki nimalo ne razlikujemo .
    The Show Must Go On...

Primećen član mkzklz (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Pričaj nam kako je u Batrovcima.
    Onaj ko dobije VIP kartu je sigurno neko i nešto.
    Klikni ako smeš

Slične teme

1. To se zove ljubav - zakleti navijač Hajduka
    Autor МАЧАК u forumu Politika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 20.05.2010., 22:57
  2. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 24.08.2008., 18:24
  3. “CIGANIN KAO KARAKTERNA OSOBINA"
    Autor Donald Kvak u forumu Politika
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 30.09.2007., 01:17