Problemi otvaranja pp poruka

LaSorciereNoire2

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
138
dakle ovako,inace nisam nova,imala sam profil pre ovog

desavalo mi se da neke privatne poruke ( a ponekad i na zidu komentare ) ne mogu da vidim,tipa dobijem privatnu poruku i onda kad udjem u inbox pojavi mi seinbox od pe dva-tri meseca,ili nestane pp,ili nikad ne mogu da ga otvorim,ili se spontano sam otvori
nekad kasni pet-deset minuta,nekad sat,nekad se otvori za nedelju dana a nekad stvarno nikad,tako sam u porlsom profilu imala 50 poruka koje nisam procitala


i sadmi se isto desava i sa ovim

a popravljen mi je comp,skroz kao nov,i svaki put nebitno da li se neshto zeznulo ili je sredjeno je opet isto


jel to mogu ja nekako da sredim sama da prestane,ili je to neshto u konekciji
 
Šta je sa starim profilom,nemaš lozinku?:think:

nije,banovana sam :)

nije sad to shto ne mogu da otvorim pp neshto hitno,vec generalno,i sad mi se desilo,vidim pishe 1 a kad kliknem nestane skroz

ne nervira me to zbog sadrzaja nije sad bog zna shta shto sam na profilima htela da citam pa sad ne mogu,vec me nervira,jer neke stvari jednostavno nestanu,neke poruke

kad kliknem reflresh jedino se onda vrati sve u pravo stanje
 
Онда си у подешавањима искључио опцију сачувај послате поруке ;)
Да, требало би онда следеће да провери:
Кориснички профил > Подешавања и опције > Измени опције > Дописивање и обавештења > Приватне поруке > и ту задња ставка треба да буде чекирана - "Sačuvaj kopije mojih poslatih poruka u mom odeljku Poslate poruke"!
 

Back
Top