LINJANJE ili sta se ne nosi ovog ljeta : )))

gost 15307

Legenda
Poruka
56.095
e, ljudi moji...izvagala sam - tocno 200 grama (da, mjerila sam...nije mi djavo dao mira...) dlaka skinuh cesljajuci svog...kratkodlakog psa...20 minuta...
a tek je pocelo...:sad2:
sta bih da je dugodlaka i duplo vetja...necu ni da zamisljam...:lol:

inace, cim je vidjela cetku sakrila se pod stol...posto sam
koridor ka kuhinji preventivno zatvorila
i gledala me onim Boris Novkovic pogledom, al nije pomoglo...
nameracila sam se da je...olindram...:mrgreen:

jedino je Vuk uzivao razbacujuci gomile dlaka po podu
i pokusavajuci da se docepa kese s dlakama kako bi je razbucao...
iduci put ce u kuhnji cekati da se predstava zavrsi...pa nek place koliko oce...:evil:

dakle, dlake i cime/kako protiv njih?
kako nasi dlakavci podnose cesljanje...savjeti o mitu i korupciji
prilikom cesljanja i tako to... :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Uh, i nama je to bila muka ali setila sam se kako je jedna divna žena opisivala reakcije svoje keruše na groomer-skom stolu, pa sam počela da ga dižem, bojao se visine pa je morao da miruje. Četka, naravno, sa tankim zakrivljenim metalnim zupcima i druga sa mekanim za finiš, a za dugu dlaku, onu na repu, guzi i grudima, češalj. Ali gledala sam baš ovde oglas za Furminator, sviđa mi se kako ono izgleda. Ko zna, da je još malo poživeo, možda bih i to naručila.

:think: Ima tema Nega pasa, baš sa tematikom šampona, češljeva isl. Evo je: http://forum.krstarica.com/threads/208176
 
e, mi smo nabavili nesto slicno Furminatoru...i jednako dobro radi...
ja sam sretna, al Lora nije... :lol:

kupam je samponom za tvorove posto je on prilagodjen
za krznasice i nema apsolutno nikakav miris...
na to se ne buni puno...
u pocetku je malo frka, al kad krene topla voda
samo spusti dupe u tus kabini i uziva... : )))

teme...mozete i spojiti...mene mrzilo da pretrazujem... : DDD
 
Ja za Širli koristim Virbacov šampon i on mi se pokazao dobrim. Piše da se može koristiti i svakog dana, što mi naravno ne radimo, osim možda za šape.
Što se linjanja tiče, ona se ne linja, tako da to ne mogu da komentarišem. Mada koliko sam čula komentare o furminatoru čini mi se da se dobro pokazao. Vi imate problema i pored korišćenja nečega sličnog tome?
 

Back
Top