Izraelci opet napali brodove sa humanitarcima

Izrael je pravi primer kako male zemlje treba da vode računa o sebi i svojoj budućnosti.

Bravo za Izrael.
Samo tako i samo gazi.

Anarhija i oni koji je izazivaju moraće da biraju hoće li da nastave sa iživljavanjemi ili im lete glavice.

definitivno ne bih na taj nacin vodio racuna o svojim nacionalnim interesima kao sto izrael to radi.
ovo sto se desava od 2006-e je vrlo lose za izrael
 
pa macak, i palestincima je nacionalni program cilj, oni cak ni drzavu nemaju, zive pod okupacijom

Па брате....нек се боре...то јест рокају....
Мени је само на памети....како је Србија била годинама у блокади....
и не чух да су покушавали тада да исту пробију....
;)
 
pa blokada je legitimni nacin odbrane u medjunarodnom pravu. a ovi sto pokusavaju da probiju blokadu treba da znaju da se za tako nesto odgovara oruzjem.

nisu mi jasne ove turske budale sta pokusavaju.

evo sad je bio irinej i pricao o ujedinjenju sa papcima.A ti znas da mora da se unisti ona muslimanska zlatna dzamija da tu dodje neko i da kaze ja sam antihris, odnosno da kaze da je on spasitelj.Oni veruju u to elita veruje u to i to je veliki plan.
 
Kakvom okupacijom !!

Ajde ne čitaj svakakav šund od novinskih listova.

Zašto 35 miliona Kurda nema državu ?
A i Turskoj ih je bar polovina ili bolje rečeno 20 milona.
Kurdi nemaju svoju drzavu jer zive u drugim drzavama.
Palestinci zive pod okupacijom drzave koja se malo raspomamila i otima tudje, i to zive pod aparthejd sistemom, u getoima bez pristupa civilizaciji, kao sto je recimo slucaj i sa kosovskim srbima.
 
definitivno ne bih na taj nacin vodio racuna o svojim nacionalnim interesima kao sto izrael to radi.
ovo sto se desava od 2006-e je vrlo lose za izrael



Oni tako rade od 1946.g. i to proteklo vreme dokazuje da je to jedini način da opstanu među milijardu muslimana.

To što ti ne bi tako radio opet imaš naš odličan primer gde danas svaki belosvetski praznoglavi magarac može da te vodi za ular i da ti priča ko si šta si i kako ima da se ponašaš. A ti imaš da ćutiš i da slušaš.

Naravno to smo i zaslužili kada neznamo da čuvamo sopstveno dostojanstvo i životni prostor.

Uostalom stoka je za tor pa tamo nek rešava šta joj je raditi a šta ne. Da li da ide na klanicu dobrovoljno ili na silu.

Kada se brani država i sopstvena nacija prvo se puca pa tek posle pita ko ide.
 
Kurdi nemaju svoju drzavu jer zive u drugim drzavama.
Palestinci zive pod okupacijom drzave koja se malo raspomamila i otima tudje, i to zive pod aparthejd sistemom, u getoima bez pristupa civilizaciji, kao sto je recimo slucaj i sa kosovskim srbima.


Ovo što si napisao boldovano je svojevrstan biser veka.

Ti isti Turci su okupirali Kurdistan i rade šta hoće čak upadaju u Irak da bi ih ubijali.

Tu tvoju pravdu i nepravdu čuvaj za sebe jer je očigledno da podržavaš nepravdu.
A meni to lično ne smeta, ali tako nešto nije primereno jednom civilizovanom čoveku.
Ako si dosledan onda moraš da budeš dosledan u oba slučaja a ne malo ovamo malo onamo i da se igraš mice.


A Kosovo i Metohija ti je pravi primer kako se okupira deo jedne države.
 
Ovo što si napisao boldovano je svojevrstan biser veka.

Ti isti Turci su okupirali Kurdistan i rade šta hoće čak upadaju u Irak da bi ih ubijali.

Tu tvoju pravdu i nepravdu čuvaj za sebe jer je očigledno da podržavaš nepravdu.
A meni to lično ne smeta, ali tako nešto nije primereno jednom civilizovanom čoveku.
Ako si dosledan onda moraš da budeš dosledan u oba slučaja a ne malo ovamo malo onamo i da se igraš mice.


A Kosovo i Metohija ti je pravi primer kako se okupira deo jedne države.

zasto cigani nemaju drzavu, zasto vlasi u srbiji nemaju drzavu, zasto checheni nemaju drzavu, zasto indijanci u severnoj americi nemaju drzavu?

zato sto postoji zakon, onaj internacionalni gde se danasnje medjunarodne granice priznaju za beton, sem ako drzava domacin sama ne prihvati secesiju svoje manjine.
to je zakon majstore na koji se i mi pozivamo.
sto se toga tice, zna se koje su granice izraela i onda je i jasno da je izrael van zakona.
i to ne samo u tome, vec u mnogo cemu drugom al to je druga prica.
 
zasto cigani nemaju drzavu, zasto vlasi u srbiji nemaju drzavu, zasto checheni nemaju drzavu, zasto indijanci u severnoj americi nemaju drzavu?

zato sto postoji zakon, onaj internacionalni gde se danasnje medjunarodne granice priznaju za beton, sem ako drzava domacin sama ne prihvati secesiju svoje manjine.
to je zakon majstore na koji se i mi pozivamo.
sto se toga tice, zna se koje su granice izraela i onda je i jasno da je izrael van zakona.
i to ne samo u tome, vec u mnogo cemu drugom al to je druga prica.



Sad si počeo već da se gubiš čim si uzeo cigane za primer.

Cigani su Indijski narod i imaju svoju državu, sad što vole da se ponašaju kao nomadi to pitaj njih.
Za Indijance pitaj Amerikance što su im okupirali zemlju, proterali i izvršili genocid nad njima.
Čečeni imaju državu a sad što bi neki pojedinci hteli da imaju i svoje seoce kao kraljevine i džamahirije to je drugi problem.

Znaš li ti uopšte ko su Vlasi i šta oni prestavljaju ? Pa i nas ponekad zovu Vlasima a to ako nisi znao onda prouči malo stare Turske spise i biće ti sve jasno.

A te prazne priuče oko granica i šta se zna a šta ne zna nemoj molim te meni da pominješ. Uostalom mi smo jedna od najstarijih evropskih država pa se našlo 19 terorističkih država sa divljeg zapada da otimaju naše i da tu stvaraju najnoviju svoju poludivlju terorističku paradržavu. I to baš na našoj zemlji !?!?

PS
Taj internacionalni zakon iz tvog teksta je oličenje zla i način kako da se jednoj državi daje sve na uštreb celog čovečanstva i kao takav će doživeti krah i to vrlo brzo. Čim ponestane para da se isplaćuju kolonije i njihovi poglavari.
 
Poslednja izmena:
e tu sam negde prestao da citam.
ti imas skale za razlicite narode, za tebe su kurdi vredniji od ovih a oni vredniji od cigana.

zaboravi na te rasisticke zayebancije, usredsredi se na ono sto pisem o medjunarodnim zakonima, i to onim osnovnim

Ovde se neslazemo.

Medjunarodne zakone su za vc papir i nista vise.

Sila vlada ovom svetu.
 

Back
Top