Prijedlozi lijepih imena za djevojcicu i djecaka

Dont_Break_The_Oath:
Chokoladice,norveska imena su predivna,ali stvarno predivna,pa ako vec zivis tamo daj norvesko ime.

Bjørnstjerne,Trond,Geir,Johan,Frederik,Haakon za decake.

Ingebjørg,Hanne,Kari,Ingrid,Ingrid Alexandra,itd za devojcice.

Moje dve malecke se zovu Korina i Aida.
Meni se vecina ne svidja i ne pada mi na pamet da im dajem norveska imena. Pa nisam ja Norvezanka. :roll:
Svidjaju mi se imena tvojih devojcica, posebno ono prvo.
 
nasa se devojcica zove Jana, i to ime s nekako samo od sebe `izmigoljilo`,mada ja nisam znala da li cu roditi devojcicu ili decaka.Za decaka smo noc pred porodjaj smisljali,i stigli do 5 imena u najuzem izboru,ali nista nismo odlucili!valjda je to neka intuicija.Od muskih imena moji su favoriti Andrija i Petar!
Sto se Jane tice,ime joj potpuno odgovara,jedino primecujem da ih je sve vise...u jednom momentu letos na plazi je bilo 3 Jane, a kako se ja zovem Jelena, i celog me zivota zovu prezimenom jer nas ima bar 4 u prostoriji,ta me cinjenica pomalo razocarala!
 
Hvala svima koji su svojim ucescem pomogli u izboru bebinog imena i uljepsali na taj nacin ovu temu koja ce biti odstampana bebi-Darku za uspomenu! Ime je nekako doslo samo po sebi pred polazak u bolnicu i imali smo u trenutku rodjenja samo ime za djecaka, za djevojcicu nismo nikako mogli izabrati, ali mozda je i to stvar intuicije, jer nije nam ni trebalo za djevojcicu ovaj put! Nadam se da vam se ime svidja, bar su zasad svi tako rekli! :lol: Beba je pravi slatkis sa smedjom kosom od oko 3 cm! Pozdrav svima od bebe i srecnih roditelja :lol: !
 

Back
Top