MATERIJALNA DOBRA srpske vlastele...

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
mnogi me pljuvase na predhodnoj temi sto insistiram na nekim pravilima koje srbija mora pod hitno da uvede---da se odrede kriterijumi ko se moze baviti politikom u srbiji i javnim radom...da je to neophodno evo vam primera koliko hocete---pogledajte ko je sve od politicara nakupovao nekretnine i stancuge po srbiji i verovatno po inostranstvu...pogledajte koje su to cifre u pitanju...vise se i ne kriju...to je dragi moji sugradjani provizija za dobro odradjene poslove u unistavanju srbije....nas parlament zajedno sa vladom i svim savetnicima , vrhom svih politickih partija poseduje imovinu vrednu nekoliko stotina miliona evra...mozda cak i milijardi....eto nama demokrata koji su izabrani demokratski..unovcise svoju odanost i ljubav prema srbiji...svaka cast---ipak im obraz ima dobru cenu...
 
mnogi me pljuvase na predhodnoj temi sto insistiram na nekim pravilima koje srbija mora pod hitno da uvede---da se odrede kriterijumi ko se moze baviti politikom u srbiji i javnim radom...da je to neophodno evo vam primera koliko hocete---pogledajte ko je sve od politicara nakupovao nekretnine i stancuge po srbiji i verovatno po inostranstvu...pogledajte koje su to cifre u pitanju...vise se i ne kriju...to je dragi moji sugradjani provizija za dobro odradjene poslove u unistavanju srbije....nas parlament zajedno sa vladom i svim savetnicima , vrhom svih politickih partija poseduje imovinu vrednu nekoliko stotina miliona evra...mozda cak i milijardi....eto nama demokrata koji su izabrani demokratski..unovcise svoju odanost i ljubav prema srbiji...svaka cast---ipak im obraz ima dobru cenu...

To kakvi su oni je strašno ... no ne možeš nekome zabraniti da se bavi politikom samo zato što ima stan u inostranstvu. Ako većina ljudi u ovoj zemlji misli da je on dobar i poželjan onda je u redu da on bude na vlasti a nama koji mislimo da nije ostaje da ove koji su ga izglasali ubedimo u suprotno , tj da on ne valja.....
 
mnogi me pljuvase na predhodnoj temi sto insistiram na nekim pravilima koje srbija mora pod hitno da uvede---da se odrede kriterijumi ko se moze baviti politikom u srbiji i javnim radom...da je to neophodno evo vam primera koliko hocete---pogledajte ko je sve od politicara nakupovao nekretnine i stancuge po srbiji i verovatno po inostranstvu...pogledajte koje su to cifre u pitanju...vise se i ne kriju...to je dragi moji sugradjani provizija za dobro odradjene poslove u unistavanju srbije....nas parlament zajedno sa vladom i svim savetnicima , vrhom svih politickih partija poseduje imovinu vrednu nekoliko stotina miliona evra...mozda cak i milijardi....eto nama demokrata koji su izabrani demokratski..unovcise svoju odanost i ljubav prema srbiji...svaka cast---ipak im obraz ima dobru cenu...

Српске буржуазије!
 
mnogi me pljuvase na predhodnoj temi sto insistiram na nekim pravilima koje srbija mora pod hitno da uvede---da se odrede kriterijumi ko se moze baviti politikom u srbiji i javnim radom...da je to neophodno evo vam primera koliko hocete---pogledajte ko je sve od politicara nakupovao nekretnine i stancuge po srbiji i verovatno po inostranstvu...pogledajte koje su to cifre u pitanju...vise se i ne kriju...to je dragi moji sugradjani provizija za dobro odradjene poslove u unistavanju srbije....nas parlament zajedno sa vladom i svim savetnicima , vrhom svih politickih partija poseduje imovinu vrednu nekoliko stotina miliona evra...mozda cak i milijardi....eto nama demokrata koji su izabrani demokratski..unovcise svoju odanost i ljubav prema srbiji...svaka cast---ipak im obraz ima dobru cenu...

Da budem iskrena, neka neko ima imovinu i kao Tito, ali neka zna da upravlja drzavom i obezbedi ljudima pristojan zivot.

Dosta mi je tog naricanja ko koliko ima, a niko da vodi drzavu kako treba!

Nema sposobnih ljudi bre vise!!!
 
dolaze nove politicke, al siromasne generacije

za desetak godina bice uzivanje gledati danasnje rezince kako se bore za opstanak, kao ribe na suvom

trebace nekako sacuvati to sto su `postigli`, kuce i stanove, firme i hektare, vinograde rodne

polako, ovi danas i ne znaju da su im izbrojani dani, i da ce najmanje pola da se ucipe buducim knezovima. ili to ili ode vagla
 
Mislis da se za to placa i debelo nagradjuje osim sa 30 bednih srebrnjaka?

Tesko. Pre ce biti da je glupost u pitanju.

sta mislis koliko su albanci spremni platiti da zvanicna srbija prizna kosovo..??? ili sta mislis kolika je provizija za jedan protivzakonit potpis za iznaljmljivanje satelita...??? ili provizija za izgradnju citave baze...pa jos se ne dovrsi 40%...koliko li moze da kosta priznanje srbije da je ucestvovala u zlocinu u srebrenici..??? moao bih ovako dugo nabrajati...
 
Sem sume gradove vozove avione hotele apartmane,
PIONIRKE NA IZVOLTE
dece svud po svetu gospodska odela

Ne vredi da ti objašnjavam ... jer nisi spreman da otvoriš um i prihvariš tako da ću reći .... JESTE SVE I U PRAVU .... i sve što je imao nasledila su njegova deca i sada uživaju u tom silnom bogatstvu .... neću više dalje polemisati sa tobom o tome ... unapred znam da je bespredmetno a i bespotrebno ....
 
sta mislis koliko su albanci spremni platiti da zvanicna srbija prizna kosovo..??? ili sta mislis kolika je provizija za jedan protivzakonit potpis za iznaljmljivanje satelita...??? ili provizija za izgradnju citave baze...pa jos se ne dovrsi 40%...koliko li moze da kosta priznanje srbije da je ucestvovala u zlocinu u srebrenici..??? moao bih ovako dugo nabrajati...

Nema spasa za izdajicu (ako je to u pitanju).

Materijalna dobra nece odneti u grob.
 
Poslednja izmena:
To kakvi su oni je strašno ... no ne možeš nekome zabraniti da se bavi politikom samo zato što ima stan u inostranstvu. Ako većina ljudi u ovoj zemlji misli da je on dobar i poželjan onda je u redu da on bude na vlasti a nama koji mislimo da nije ostaje da ove koji su ga izglasali ubedimo u suprotno , tj da on ne valja.....

Није потребно никоме забрањивати да се бави политиком зато што има стан или више станова у земљи и иностранству.Потребно је истражити на који начин су дошли до свега тога.Просто је невероватно да лидер једне минорне странке у Србији који никада ништа није радио живи као Рокфелер док већина грађана који су пола живота провели радећи као црнци на плантажи немају ништа и једва крпе крај са крајем.
 
Da budem iskrena, neka neko ima imovinu i kao Tito, ali neka zna da upravlja drzavom i obezbedi ljudima pristojan zivot.

Dosta mi je tog naricanja ko koliko ima, a niko da vodi drzavu kako treba!

Nema sposobnih ljudi bre vise!!!

Способних можда има али им ови неспособни и алави не дозвољавају да испливају на површину.Јер ако способни испливају то значи да ови морају да потону.
 
Da budem iskrena, neka neko ima imovinu i kao Tito, ali neka zna da upravlja drzavom i obezbedi ljudima pristojan zivot.

Dosta mi je tog naricanja ko koliko ima, a niko da vodi drzavu kako treba!

Nema sposobnih ljudi bre vise!!!

Tito nije imao imovinu.
Naslednici su ispusili na ostavinskoj raspravi.
Za razliku od naslednika pok. Bogdanovica i pok. Premijera.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
To kakvi su oni je strašno ... no ne možeš nekome zabraniti da se bavi politikom samo zato što ima stan u inostranstvu. Ako većina ljudi u ovoj zemlji misli da je on dobar i poželjan onda je u redu da on bude na vlasti a nama koji mislimo da nije ostaje da ove koji su ga izglasali ubedimo u suprotno , tj da on ne valja.....

Vecina ljudi u Nemackoj je mislila da je Hitler dobar i pozeljan.

Vecina cesto veze nema sa zivotom.
 
Vecina ljudi u Nemackoj je mislila da je Hitler dobar i pozeljan.

Vecina cesto veze nema sa zivotom.

problem je ako se pogresni parametri uzmu kao reper....u srbiji je skroz na skroz izmenjen sistem vrednosti....sve sto je nekad bilo moralno--sad je zaostalo i retrogradno...tradicije se stidimo..nove vrednosti su preslikane sa zapada....materijalno po svaku cenu...sto je najgore sa zapada je uzeto samo ono negativno..pozitivno je izostavljeno...
 
Neka mi neko pokaže pčelara koji je cedio med,a da nije olizao kašiku.
Jedino,ako nije alergičan na med.
Nije mi poznata politička elita,bar ne u zemlji Srbiji,koja nije obezbedila potomstvo bar dva kolena unapred.
Čak i oni koji lamentiraju nad sudbinom poreskih obveznika,imaju sasvim dovoljno da ni njihovi unuci
neće morati da naprežu mozak.
 
Способних можда има али им ови неспособни и алави не дозвољавају да испливају на површину.Јер ако способни испливају то значи да ови морају да потону.

Jasna stvar, ali...ti sposobni su toliko "skrajnuti", i vremenom zatupljeni, oguglali, da je vise pitanje koliko su sposobni, koliko imaju snage?

Tito nije imao imovinu.
Naslednici su ispusili na ostavinskoj raspravi.
Za razliku od naslednika pok. Bogdanovica i pok. Premijera.

Znam, rekla sam vec...

da...ali ih moze otudjiti ili izneti iz zemlje...a sto je najgore naneo je nenadoknadivu stetu srbiji...

Pa nije sve u parama i materijalnim dobrima, valjda je nesto i u Raju i Paklu.

I zapamti pajo, dokle god je ove zemlje, zemljista i livada, oranica i vinograda u nasim rukama, dokle god i to ne prodaju, niko ne moze da joj ucini nenadoknadivu stetu.

Nenadoknadiva steta je jedino rat.
 
Jasna stvar, ali...ti sposobni su toliko "skrajnuti", i vremenom zatupljeni, oguglali, da je vise pitanje koliko su sposobni, koliko imaju snage?



Znam, rekla sam vec...



Pa nije sve u parama i materijalnim dobrima, valjda je nesto i u Raju i Paklu.

I zapamti pajo, dokle god je ove zemlje, zemljista i livada, oranica i vinograda u nasim rukama, dokle god i to ne prodaju, niko ne moze da joj ucini nenadoknadivu stetu.

Nenadoknadiva steta je jedino rat.

a koliko je zemlje prodato strancima i po kojoj ceni..??
 
problem je ako se pogresni parametri uzmu kao reper....u srbiji je skroz na skroz izmenjen sistem vrednosti....sve sto je nekad bilo moralno--sad je zaostalo i retrogradno...tradicije se stidimo..nove vrednosti su preslikane sa zapada....materijalno po svaku cenu...sto je najgore sa zapada je uzeto samo ono negativno..pozitivno je izostavljeno...

Meni je zanimljivo koliko se nasi politicari razlikuju od onih u USA i UK po tome ko ulazi u politiku.

Dok po onome sto vidim vecina politicara u UK i USA ulazi vec materijalno obezbedjena, vecina su ili biznismeni ili su poreklom iz bogatih porodica kod nas ulaze uglavnom goli ko pistolji al zato izlaze bogatiji od SSultana od Bruneja.

A mnogi se bave politikom jer znaju da ih niko ne bi zaposlio kao npr Dinkic.
 

Back
Top