Kako je Jeremic sa platom od 70.000 dinara kupio stan od 450.000 evra?

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.306
Malopre sam procitao da je Vuku Jeremicu kao ministru inostranih poslova jedini prihod ministarska plata od 70.000 dinara.

Pa se setih da je skoro navedeni ministar pazario neki novi stan od 100nak kvadrata kod Hrama Svetog Save i da je isti placen 450.000 evra.

Interesuje me da mi neko iz zutog tabora objasni kako je moguce da neko sa prihodima od 700 evra mesecno kupi stan od 450.000 evra?
 
Malopre sam procitao da je Vuku Jeremicu kao ministru inostranih poslova jedini prihod ministarska plata od 70.000 dinara.

Pa se setih da je skoro navedeni ministar pazario neki novi stan od 100nak kvadrata kod Hrama Svetog Save i da je isti placen 450.000 evra.

Interesuje me da mi neko iz zutog tabora objasni kako je moguce da neko sa prihodima od 700 evra mesecno kupi stan od 450.000 evra?


Evo teme koju potpuno podrzavam. :super:
 
Malopre sam procitao da je Vuku Jeremicu kao ministru inostranih poslova jedini prihod ministarska plata od 70.000 dinara.

Pa se setih da je skoro navedeni ministar pazario neki novi stan od 100nak kvadrata kod Hrama Svetog Save i da je isti placen 450.000 evra.

Interesuje me da mi neko iz zutog tabora objasni kako je moguce da neko sa prihodima od 700 evra mesecno kupi stan od 450.000 evra?

Pa verovatno delom za gotovo, a delom na kredit, ko sav normalan svet.



Sta tebe tu muci? :dash:
 
Verovatno mu je platio izvesni Kokalis kod kog je izučio zanat :roll: Ne tvrdim, samo nagađam!
Za razliku od Nikolića koji nema osnova za stambeni kredit Jeremić je mogao da ga uzme ali ne na toliki iznos. Nisu čista posla svakako, jedino ako je Nataša dobila stan od RTS pošto oni daju zaposlenima pa ako su to prodali i ubacili i te pare u igru.

P.S. Odakle se zna tačna suma?
 
Malopre sam procitao da je Vuku Jeremicu kao ministru inostranih poslova jedini prihod ministarska plata od 70.000 dinara.

Pa se setih da je skoro navedeni ministar pazario neki novi stan od 100nak kvadrata kod Hrama Svetog Save i da je isti placen 450.000 evra.

Interesuje me da mi neko iz zutog tabora objasni kako je moguce da neko sa prihodima od 700 evra mesecno kupi stan od 450.000 evra?

samo ti gledaj u komsijino dvoriste,nema veze sto je u tvom kravlja crkotina stara 3 meseca
 
Verovatno mu je platio izvesni Kokalis kod kog je izučio zanat :roll: Ne tvrdim, samo nagađam!
Za razliku od Nikolića koji nema osnova za stambeni kredit Jeremić je mogao da ga uzme ali ne na toliki iznos. Nisu čista posla svakako, jedino ako je Nataša dobila stan od RTS pošto oni daju zaposlenima pa ako su to prodali i ubacili i te pare u igru.

P.S. Odakle se zna tačna suma?
Pa jes , a i Jeremicu je tata bio Slobin tajkun , deda visoki komunisticki funkcioner , a pradeda ili cukundeda glavni aga ili beg u Bosni , tako da se mozda nakupilo i nasledstva .:mrgreen:
 
Pa verovatno delom za gotovo, a delom na kredit, ko sav normalan svet.



Sta tebe tu muci? :dash:

verdoso da imas iole mozga znao bi da neko ko ima prihode od 700 evra ne moze ni teoretski da poseduje nekretninu vrednu pola miliona evra.

To prvenstveno znaci da Jeremic ima neke druge skrivene prihode koje nije prijavio. A sobzirom da nije prijavio te prihode jasno je DA JE UTAJIO POREZ . A u ozbiljnim drzavama utaja poreza je posle ubistva najvece krivicno delo.
 
verdoso da imas iole mozga znao bi da neko ko ima prihode od 700 evra ne moze ni teoretski da poseduje nekretninu vrednu pola miliona evra.

To prvenstveno znaci da Jeremic ima neke druge skrivene prihode koje nije prijavio. A sobzirom da nije prijavio te prihode jasno je DA JE UTAJIO POREZ . A u ozbiljnim drzavama utaja poreza je posle ubistva najvece krivicno delo.

A kako ti znas da nije prijavio i da ne placa porez?

Imas li DOKAZE za to?

I KLEVETA je krivicno delo.
 
Malopre sam procitao da je Vuku Jeremicu kao ministru inostranih poslova jedini prihod ministarska plata od 70.000 dinara.

Pa se setih da je skoro navedeni ministar pazario neki novi stan od 100nak kvadrata kod Hrama Svetog Save i da je isti placen 450.000 evra.

Interesuje me da mi neko iz zutog tabora objasni kako je moguce da neko sa prihodima od 700 evra mesecno kupi stan od 450.000 evra?

Па он је био "велики стручњак" у Дрезденској банци још док је студирао - а познато је да Нијемци добро плаћају.
 
Verovatno mu je platio izvesni Kokalis kod kog je izučio zanat :roll: Ne tvrdim, samo nagađam!
Za razliku od Nikolića koji nema osnova za stambeni kredit Jeremić je mogao da ga uzme ali ne na toliki iznos. Nisu čista posla svakako, jedino ako je Nataša dobila stan od RTS pošto oni daju zaposlenima pa ako su to prodali i ubacili i te pare u igru.

P.S. Odakle se zna tačna suma?

jelasic je mogao da uzme kredit do maksimum 350 evra tj 50% od plate

ako se udruzi sa zenom maksimum je mogao da se nategne za ratu od 700-1000 evra na 20 godina

evo nisam bio lenj pa sam proverio kolika bi bila rata za nekretninu od 2900 evra sa kamatnom stopom od 6% godisnje sto je mizerija sobzirom da je u 90% banaka kamata na stambene kredite od 8 do 10%

Mesečna rata: 2 901.55
Iznos kredita: 450000
Učešće: 45000
Ukupno otplate: 696 370.99
Ukupno kamate: 291 370.99
Kamata: 6 %
Period otplate: 240 meseci

znaci jeremiceva rata za stan je 2900 evra .
 
Па он је био "велики стручњак" у Дрезденској банци још док је студирао - а познато је да Нијемци добро плаћају.

decko lupas gluposti. jeremicevo prvo radno mesto u zivotu je bilo "SAVETNIK BORISA TADICA"

nikad on nije radio ni u jednoj banci , sobzirom da je diplomirao teorijsku fiziku na kembridzu cini mi se a u engleskoj ej zavrsio hardvarske specijalisticke studije za drzavnu upravu.
 
Malopre sam procitao da je Vuku Jeremicu kao ministru inostranih poslova jedini prihod ministarska plata od 70.000 dinara.

Pa se setih da je skoro navedeni ministar pazario neki novi stan od 100nak kvadrata kod Hrama Svetog Save i da je isti placen 450.000 evra.

Interesuje me da mi neko iz zutog tabora objasni kako je moguce da neko sa prihodima od 700 evra mesecno kupi stan od 450.000 evra?


Jedno je sigurno, svi koji se kunu da je Kosovo sastavni deo Srbije, bas lepo zive. Mozda najisplativija parola u Srbiji.
 

Back
Top