Tv-kartica

J

Jovica

Gost
Kupio bih Tv-tuner, pa ako neko ima iskustava sa Tv- karticama, interesuje me koje su se najbolje pokazale kod nas a da im je cena koliko-toliko povoljna! Pozdrav!
 
Pinnacle PCTV Dual Hybrid Pro :ok:
Ta kartica je full. Ima dual tuner, oba analogni/digitalni, tako da moze da prati 2 kanala istovremeno, nezavisno koji je analogni, koji digitalni, ima integirsanu i MPEG i DivX kompresiju, timeshift funkciju, teletekst, FM tjuner, Internet Radio... ukratko sve sto vam padne na pamet, a ima logike tutnuti u TV kartu.
Uostalom evo: http://pinnaclesys.com/PublicSite/u...log_Digital+PVR/PCTV+Dual+Hybrid+Pro+PCIe.htm

I ima jednu manu, nasi tantuzi je ne uvoze :lol:
A i ako vam je uvezu, bice jedno 120-140e sigurno.

Ja sam je letos nasao na UK e-Bay, OEM pakovanje, za svega 15 funti.
Eto. Pa ko voli nek izvoli... i ako je neko dovlaci iz Evrope (na americkom trzistu ovog modela nema), nek me se seti :)
 
A mo'š i externu GERICOM TV USB 2.0 KARTICU da nađeš
na Njalonu za 700 dindži :lol: :lol:!!

Jedino je pitanje, oČe li raditi :lol: :lol:!!

Bez zeke, cena je od 20 do 35 eVara!!
 
Pa od ovog Pinnaclea nije kompletniji nikako.
Nema hardwaresku DivX kompresiju i ma koliko cudno vam zvucalo nema teletekst (da ima sigurno bi ga istakli u specifikacijama). A i ne znam kakav im je tuner. Bez obzira sto je ASUS - ASUS, Pinnacle i Leadtek su meni jedino proverena imena po tom pitanju.
 
inace kad smo vec kod ove teme ja sa mojom TV-card PCI FM+ Teletex, 10bit, Winfast TV2000XP Expert , nisam mogao da dobijem sliku u slici a ima ta opcija.
kad overim to dugme nista se ne desava?
 

Back
Top