Фашисти и пропали политичари

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s171943/Rijaliti_TV/Farma-_Fasisti_i_propali_politicari.html
"Fašisti i propali političari"
Zamalo tuča Rake i Miloša Bojanića. Maca optužio folkera da je fašista jer je Firčija uporedio sa zlikovcem iz Jasenovca.
v171943p0.jpg

Opet frka na Farmi i ovog puta zamalo tuča!

Sve je počelo tako što je gazda Firči kaznio farmere ukidanjem popodnevne dremke i ispijanja kafa zato što je sluga Miloš Bojanić odbio da izvrši jedan zadatak. Tačnije, nije uradio onako kako mu je gazda zapovedio.

Bojanić je rekao da nije odbio da izvrši naređenje, ali da mu nije svideo gazdin ton i dodao da nema problem sa Firčijem, sa kojim je lepo sarađivao tokom njegovog prethodnog mandata, ali da se ovaj sada, iz nepoznatih razloga, okomio na njega.

"Rekao mi je: 'idi izvrši zadatak, 1, 2, 3!'. Pa da li bi iko od vas izvršio zadatak da mu neko tako kaže", pitao je Bojanić ostale farmere na sastanku u trpezariji, što je bio znak da krenu varnice, najpre između Miloša i Rake.

Raka je rekao da ga ne zanima njihov sukob, već zašto Miloš nije izvršio lak zadatak, koji ne predstavlja maltretiranje. Političar je konstatovao da bi ga on prvi zaštitio da je Firči tražio nešto nenormalno.

Potom se u raspravu umešao i Maca, koji je najpre rekao da mu je žao što tema sastanka nije fašizam koji iskazuju pojedini farmeri, misleći na Miloša Bojanića, a onda mu je pukao film.

"Zbog takvih kao što si ti ja sam ispaštao i u Sarajevu i u Beogradu! Ti Srbin, a ne znaš ni 'Oče naš'. Marš, fašisto! Upoređuješ Firčija sa Ljubom Milošem ustašom iz Jasenovca, džukelo! Ti Srbin i pravoslavac, ćuti sramoto, bedniče! Čovek koji ima istetovirane dojke na ruci, pa to je podvojena ličnost! Molim Zadrugu da izbaci fašiste odavde! Snimio si tri pesme u svojih 108 godina", urlao je Maca, a Miloš mu je stidljivo uzvraćao:

"Ćuti, debeli, buljavi, sluša te majka, već te je jednom opomenula".

Maca mu je na to rekao: "Ne uzimaj mi majku u usta, ne zna ona sa kakvom sam džukelom ovde!".

"Ako su oni što su ovoj devojci (Mileni) vikali na pijaci: '*****' i njemu (Firčiju): 'ustašo' i 'mađarsko *****' tvoje glasačko telo, onda sam ja presrećan čovek što takvi ne glasaju za mene", rekao je Maca.
U klinč su potom ponovo ušli Raka Radović i Bojanić, koji su jedan drugog "čašćavali" u talasima.

"Ti si propali političar, propali socijalista, koga su izbacili iz SPS-a. Ne bi te zaposlili ni kao portira u Trsteniku", rekao je mu Bojanić, a Raka mu uzvraćao: "Ćuti, bre, konju jedan matori, ti si bre jedna notorna budala, samo lažeš i iritiraš ljude".

Bojanić je potom rekao da se Raka isticao šlihtanjem, odnosno "šlihtovanjem" (tako je rekao) raznim gazdama, pomenuvši pritom Nemanju i Firčija, što je Raku dodatno iznerviralo.

Uzgred je Bojanić potkačio i Maju Odžaklijevsku da bi "trebalo da se okupa, jer je to uradila samo osam puta za dva meseca".

"Štos ti je glup koliko i ti! I prestani da me gledaš u zadnjicu, izađi iz nje!", odgovorila mu je Maja.

Nastavljen je potom verbalni sukob Bojanića i Rake Radovića.

"Rako, smrdiš kad dođeš iz štale i legneš na krevet, ne presvlačiš se, ne mođemo od tebe da živimo", rekao mu je Bojanić, da bi mu Radović uzvratio: "To što se oseća je amonijak, a ti smrdiš kao pojava, smrdiš kao čovek!".

Bojanić se nije povlačio. Rekao je da je jednom bio u Trsteniku i da su mu tamo rekli da "Raka Radović ne bi mogao da bude ni portir u opštini". Raka je tada potpuno pobesneo, tražio je od Bojanića da mu se zakune u dva sina da je bio u Trsteniku, ali je Bojanić počeo da vrda i odgovorio: "Šta te briga da li sam tamo bio...".

Raka je udario šakom o sto, ustao i krenuo ka Bojaniću, ali se Maca isprečio između njih dvojice...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Пазте....Великог Мацу....Глумца над глумцима.....
Где је он то глумио....?Наведите ми један филм или представу са њим....
Највеће му је достигнуће, што су га за време рата , ко мечку водали по Сарајеву
доказујући свету да тамо и даље има Срба...Није хтео да бежи....него се шлихтао...
А кад је напоком побегао, дошао у Београд,
очекивао је да ће масе прихватити његово кревељење и бекељење, које он назива глумом....
Кад је схватио,
да то у Србији, код овог народа не пролази, изрекао је реченицу, изазван Милошевим провоцирањем,
којом у исти кош сврстава Сарајево и Београд....
Нешто се не сећам да су у Београду чињени злочини као у Сарајеву,
или можда јесу, али их је само пропали глумац Маца видео....
:per: :per: :per:
 
Ne mogu da verujem da ste toliko plitkoumni i da gledate to đubre a još više da raspravljate o tome šta jedan izlapeli seoski pevač i jedan kvazi voditelj bulazne. I vi hoćete da vodite revoluciju .... ne bi me čudilo da Bojanića postavite za premijera. :dash: :dash::dash:

E moja Srbijo.

Ко каже да гледамо...Имаш линк па прочитај....
Важно је пријатељу.....шта једна јавна личност у Србији,
јавно лаје против Србије.....
:per: :per: :per:
 
Ко каже да гледамо...Имаш линк па прочитај....
Важно је пријатељу.....шта једна јавна личност у Србији,
јавно лаје против Србије.....
:per: :per: :per:


Važno je da shvatite da to smeće treba bojkotovati i ne gledati kako bi izgubilo smisao i postalo neprofitabilno .... važno je da svi podignemo svoj glas protiv kolektivnog ispiranja mozga u ovoj državi koje plasiraju B92 i PINK svojim morbidarijama ....važno je da se u ovom društvu nametnu teme koje su suštinski bitne ...... to je važno a šta jedan kvazi glumac, kvazi voditelj , kvazi čovek misli to je najmanje važno pa makar on bio i Maca ili Bojanić .

Nemojte mi reći da je važno šta misli recimo o nekom pitanju Karleuša samo zato što je javna ličnost ....kada je se osnovano može postaviti pitanje da li takvo stvorenje uopšte ima moć da razmišlja ....
 
Važno je da shvatite da to smeće treba bojkotovati i ne gledati kako bi izgubilo smisao i postalo neprofitabilno .... važno je da svi podignemo svoj glas protiv kolektivnog ispiranja mozga u ovoj državi koje plasiraju B92 i PINK svojim morbidarijama ....važno je da se u ovom društvu nametnu teme koje su suštinski bitne ...... to je važno a šta jedan kvazi glumac, kvazi voditelj , kvazi čovek misli to je najmanje važno pa makar on bio i Maca ili Bojanić .

Nemojte mi reći da je važno šta misli recimo o nekom pitanju Karleuša samo zato što je javna ličnost ....kada je se osnovano može postaviti pitanje da li takvo stvorenje uopšte ima moć da razmišlja ....

Хало прика...Рекох да не гледам...Иначе ТВ, било који програм, слабо гледам,
али сам читајући по нету наишао на овај текст и отворио тему....
Иначе, да кажем, да ме је Маца ....разочарао.....
;)
 
Хало прика...Рекох да не гледам...Иначе ТВ, било који програм, слабо гледам,
али сам читајући по нету наишао на овај текст и отворио тему....
Иначе, да кажем, да ме је Маца ....разочарао.....
;)

ne gledaš farmu ali očigledno gledaš neko smeće poput nje ... čim je MACA uspeo da te očara .... jer prvo je morao da te očara kako bi te razočarao ..... zar ne ....

lm .... postavljanje ovakve teme je samo po sebi reklamiranje farme.... jer će čitajući ovo večeras pola - forumaša da potrči da vidi šta se to tamo događa .... KAPIRAŠ LI ?
 
Važno je da shvatite da to smeće treba bojkotovati i ne gledati kako bi izgubilo smisao i postalo neprofitabilno .... važno je da svi podignemo svoj glas protiv kolektivnog ispiranja mozga u ovoj državi koje plasiraju B92 i PINK svojim morbidarijama ....važno je da se u ovom društvu nametnu teme koje su suštinski bitne ...... to je važno a šta jedan kvazi glumac, kvazi voditelj , kvazi čovek misli to je najmanje važno pa makar on bio i Maca ili Bojanić .

Nemojte mi reći da je važno šta misli recimo o nekom pitanju Karleuša samo zato što je javna ličnost ....kada je se osnovano može postaviti pitanje da li takvo stvorenje uopšte ima moć da razmišlja ....

Nisi u pravu... Mislim da ljudi treba da gledaju te nekulturne majmune koji prave budale od sebe, jer mnogi ljudi i jesu takvi, a to im ne smeta dok ne vide nekog drugog takvog i ukapiraju koliko se lose ponasaju.
Da nema ove farme, ljudima bi bilo onemoguceno da vide svoje idole u pravom svetlu i kakvi ne treba oni sami da budu. Verovatno se mnogi prepoznaju kada gledaju te "farmere" i brane one na koje najvise lice, ali i sami kapiraju da treba da koriguju svoje ponasanje, kako ne bi dosli u istu situaciju....
Vecina ljudi se ponasa bas kao farmeri i ne treba bezati od toga, nego bas treba ljude bombarodavati tom nekulturom na sta ce oni gadjenjem da odreaguju i dok god svi ne odreaguju gadjenjem na ponasanje nasih poznatih licnosti, nase drustvo nece da se promeni.
Na silu okretati kanal kada naidjes na farmu, ne pomaze...
 
Nisi u pravu... Mislim da ljudi treba da gledaju te nekulturne majmune koji prave budale od sebe, jer mnogi ljudi i jesu takvi, a to im ne smeta dok ne vide nekog drugog takvog i ukapiraju koliko se lose ponasaju.
Da nema ove farme, ljudima bi bilo onemoguceno da vide svoje idole u pravom svetlu i kakvi ne treba oni sami da budu. Verovatno se mnogi prepoznaju kada gledaju te "farmere" i brane one na koje najvise lice, ali i sami kapiraju da treba da koriguju svoje ponasanje, kako ne bi dosli u istu situaciju....
Vecina ljudi se ponasa bas kao farmeri i ne treba bezati od toga, nego bas treba ljude bombarodavati tom nekulturom na sta ce oni gadjenjem da odreaguju i dok god svi ne odreaguju gadjenjem na ponasanje nasih poznatih licnosti, nase drustvo nece da se promeni.
Na silu okretati kanal kada naidjes na farmu, ne pomaze...

Ti ljudi u njima ne vide nekulturu već se svrstavaju na stranu nekog od njih ... da nije tako ne bi bilo glasanja i milionskih glasova za neke od kandidata. Sve to ide u korist ŽELJKU MITROVIĆU koji ispira mozak u službi žute bande .... a pare zgrće u džepove podilazeći niskim ljudskim pobudama .... juče vidovita Zorka i meksičke Serije , danas Farma i veliki Brat , sutra scene ekspilicitnog seksa i NASILJA ..... sve to praćeno konkurecijom sa B92 ..... UNIŠTIŠE ZDRAVU SVEST OVE DRŽAVE .....
 
Хлеба и игара!!! Управо то су радили владари у старом Риму, а јелте, што је могао Цезар, може и БоТа.

Зомбирањ широких маса најједноставније је управо преко ТВ-а. Десетину теледиригованих идиота убаце у ”арену” и... Милиони још већих идиота уместо да размишља о егзистенционалним питањима, о сутрашњици, поистовећује се са некаквим набеђеним фармерима или укућанима ”брата”.

ПС. погледах клипове и нешто ми није јасно. Наиме, о каквом фашизму је реч?
 
Хлеба и игара!!! Управо то су радили владари у старом Риму, а јелте, што је могао Цезар, може и БоТа.

Зомбирањ широких маса најједноставније је управо преко ТВ-а. Десетину теледиригованих идиота убаце у ”арену” и... Милиони још већих идиота уместо да размишља о егзистенционалним питањима, о сутрашњици, поистовећује се са некаквим набеђеним фармерима или укућанима ”брата”.

ПС. погледах клипове и нешто ми није јасно. Наиме, о каквом фашизму је реч?

Upravo TO .... zato pozivam ljude da bojkotuju ne samo farmu već generalno PINK I B92 ....
 
Ti ljudi u njima ne vide nekulturu već se svrstavaju na stranu nekog od njih ... da nije tako ne bi bilo glasanja i milionskih glasova za neke od kandidata. Sve to ide u korist ŽELJKU MITROVIĆU koji ispira mozak u službi žute bande .... a pare zgrće u džepove podilazeći niskim ljudskim pobudama .... juče vidovita Zorka i meksičke Serije , danas Farma i veliki Brat , sutra scene ekspilicitnog seksa i NASILJA ..... sve to praćeno konkurecijom sa B92 ..... UNIŠTIŠE ZDRAVU SVEST OVE DRŽAVE .....

Verujem da mnogi gledaju bez da bi glasali za nekog.
Nemam bas vremena za TV, ali mi se desi ponekad da zakacim emisiju. Nisam nikad glasao... Verovatno se mnogima desi, kao meni, da usput bace pogled....
To nije nista lose i ne treba se po svaku cenu bezati...

Zaludjenici koji gledajuci farmu ni o cemu ne razmisljaju, svakako nisu zdrava pojava...
 

Back
Top