Mama i šamari

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Bila jednom jedna žena, majka troje dece. Dve cure i dečak. Sa prvim i jedinim mužem, imala je dve devojčice, a sa švalerom dečaka.
Kako su godine prolazile i deca sazrevala, mali dečak shvati da ne liči na svoga tatu ali ništa nije pitao. Tata ko tata, ništa nije govorio i siroma' je umro mlad, a da istinu ponese u grob.
Mama ko mama je i dalje ćutala ali je ona ipak mama i ima prava na svoju privatnost.

No, starije seste po majci, posle očeve smrti, počeše nazivati mladjeg brata kopilanom.
Kopilane, kopile...
A dečak, tj. sada već momak, dopizdi mu sve i poče šamarima iznudjivati odgovor od svoje majke, na pitanje : Ko mu je otac ?

I pitanje : Ima li žena ( mama, u gore opisanom slučaju ) pravo, da ćuti ?
 
U suštini, odluka je samo njena. Niko ne može da je natera da kaže ako ne želi.
S moralne strane nije u redu, dete uvek ima pravo da zna ko su mu roditelji. Šamari su krajnje suvišni...
Sestre, kokoške, neću ni da komentarišem :roll:
 
Aha, znači psihička tortura je dozvoljena u tvom slučaju ?
Baš mi je drago, kako razmišljaš.
o cemu ti pricas?
o porodici u kojoj se citav zivot zivi u lazi, u kome se najblizi pljuju i samaraju?:)
pobogu covece.
zasu.
misim da covek treba ozbiljno da bude ostecen da bi podigao ruku na roditelja. bilo kog roditelja. iz bilo kog razloga.
mislim da treba da mu nesto ozbiljno pukne u glavi, da bi bio sposoban za tako nesto..informacija o ocu , dobijena na taj nacin..cemu ona sluzi? i kako sestra zna da je dete kopile? i kako bre iko zna ako nije uradjena analiza?
spanske serije mi nisu interesantne ni na tv, a kamoli na forumu.
a sad nastavite sa samaranjem.
aferim.
 

Back
Top