NSA = Illuminati

Ipak bih ja to preverio da li je moguce tek tako redirektovati zakupljene domene. A ako jeste moguce pitanje je zasto bi iluminiti to radili? Ali pitanje je i zasto stavljaju svoje simbole na americki dolar ili u sred Knez Mihajlove ili na mnostvo zdanja. Izgleda da oni imaju neki protokol kojim iz nekog razloga oznacavaju svoju svojinu po svetu. Oznacavaju kako zdanja tako i drzave. Kao i sami sebe da bi se prepoznali.

Sve vise mi situacija u svetu lici na film "Oni zive" gde imamo medju nama aliene kao u filmu ili pre ce biti reptiloide, koji vladaju nama a kojima mi sluzimo svojim radom. Mozemo takve prepoznati po zaradama i blagostanju u kojima zive okruzeni slugama i robovima tj nama. Blagostanju o kome mi mozemo samo da sanjamo.
 
Da, dobar film, ima poruku. Ali mislim da je to prenosno znacenje, da se to ne odnosi na prave realne aliene, vec na one koje razvijamo u sebi.

Ovaj snimak pokazuje da kroz naocare moze prepoznati vanzemaljca ljudskog oblika, sto bez naocara nemozes videti. Nikakve on alien-e ne razvija u sebi itd. Naocarima vidi alien-e. Daj boze da se prodaju takve naocare da i mi vidimo :D
 
Ovaj snimak pokazuje da kroz naocare moze prepoznati vanzemaljca ljudskog oblika, sto bez naocara nemozes videti. Nikakve on alien-e ne razvija u sebi itd. Naocarima vidi alien-e. Daj boze da se prodaju takve naocare da i mi vidimo :D
osim aliena, naocare otkrivaju i potpuno drugacije tekstove u novinama.
to su subliminalne poruke koje mi citajuci novine uopste ne primecujemo, a skrivene su negde izmedju redova.
film je zeleo bas to da pokaze; da stvarnost nije onakva kakvom je mi vidimo, nego postoji i neka druga stvarnost, neki paralelni svet koji je obicnom coveku tesko dostupan.
 
osim aliena, naocare otkrivaju i potpuno drugacije tekstove u novinama.
to su subliminalne poruke koje mi citajuci novine uopste ne primecujemo, a skrivene su negde izmedju redova.
film je zeleo bas to da pokaze; da stvarnost nije onakva kakvom je mi vidimo, nego postoji i neka druga stvarnost, neki paralelni svet koji je obicnom coveku tesko dostupan.

Pa sto je najgore, to nije "paralelni svet", to je bas ovaj svet, o tome se radi. Kad se kaze "paralelni", ljudi uglavnom podrazumevaju nesto odvojeno. Ali to je ovaj svet, samo koji ljudi ne mogu da vide pravim ocima jer im je svest izmanipulisana i jer su bili lagani ceo svoj zivot.
 

Back
Top