smrtna kazna

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
U americi je i dan danas na snazi mada mnogi kritichari smrtne kazne narochito za ameriku kazhu da je to jedna vrsta selekcije jer valjda ipak vishe crnaca izgube zhivot putem smrtne kazne takodje se kazhe da su sudjenja ovlash i Bog zna kolko je ljudi nevino stradalo.

Mnogo se pishe u novinama o pdeofiliji i svaki dan ispliva neka nova tragedija i sve je vishe glasova koja poziva i chak zahteva smrtnu kaznu.


Da li smrtna kazna treba da zauzme mjesto u pravosudju?

da li obican covek legalno uz podrshku zakona ima pravo da oduzme zhivot osobi koja je pochinila monstrumno delo?

shta kazhu religije?
 
Ok.

Koja bi bila primerena kazna za pedofila-kanibala koji je mučio, silovao i pojeo osmogodišnju devojčicu?

Ne nužno tim redom.

Da vam neko stavi mudromisleću kapu na glavu, šta bi vi odlučili?
 
Po meni monstrouznim zločincima koji zločin učine kao bolesni nesvesni i sebe i učinjenog mesto je ...na meri čuvanja i lečenja...do kraja života. A onima koji nešta monstrouzno učine znajući šta čine i pri tom da kažem i uživaju...po mom mišljenju je mesto u krečani.

svi su bolesni chovek koji odudara u tolkoj mjeri od drushtva i zhivota nikako ne mozhe biti zdrav
 
Ups.

Dobila sam odgovor. :mrgreen:

Da li je bolest izgovor za sve i uvek?

Eto jadan bolestan čovek, pojeo dete. I svršio pri tom dva-tri puta.

Treba mu pružiti ljudske topline. Lepu reč.

I lečenje na teret poreskih obveznika, verovatno.

Baš.
 
svi su bolesni chovek koji odudara u tolkoj mjeri od drushtva i zhivota nikako ne mozhe biti zdrav

Znaš kako. Ima ono. Bio svestan pa je u smislu vinosti, svesno i voljno hteo izvršenje. Malobrojni su oni koji su bolesni a bila bi totalna tragdeija da su svi ...neuračunlčjivi. Kada sam govorio o bolesti mislio sam na ti vrstu bolesti u smislu neuračunljivosti.

Bolesan je i onaj ko ima kamen u bubregu ili povišen krvni prtisak ali je krivično odgovoran za učinjeno krivično delo.
:think:
 
Ako neko od roditelja pedofilski upropasti svoje dete...krečana naravno.


ovo mi se nikako ne svidja roditelji i na mnoge druge nachine upropashchuju svoju djecu putem alkohola, droge, kriminala i ostalog oni stim stvaraju potencijalne "psihiche"

dijete svoje roditelje voli pa makar tata mamu svaki dan lepijo na patos ili na luster ono misli da je to ispravno (malo perverzno) ali je tako

kolko tek psihicha ima vetj medju nama Bog dragi zna

ali sve u krechanu, krechana je bitna

ali mene zanima SHTA kazhu religije! oko za oko zub za zub je proshlo valjda?
 
Ok.

Koja bi bila primerena kazna za pedofila-kanibala koji je mučio, silovao i pojeo osmogodišnju devojčicu?

Ne nužno tim redom.

Da vam neko stavi mudromisleću kapu na glavu, šta bi vi odlučili?

Lecenje. Zar je on kriv sto je takav? Da nije mozda on izabrao da postane monstrum? Smrtna kazna je jos gora monstruoznost od svega toga.
 
Offtopic je, ali me podseti na onu čuvenu: olakotna okolnost usled pijanstva.


:eek:


Mislim, ***.


Vozio trešten pijan, i zgazio čoveka. I sad, olakotna okolnost; bio pijan.


Jel ga ko vezo i silom mu nalio dve litre votke u gubicu?


Odvratno.
 

Back
Top