Ulepsavam slike

petar.s

Početnik
Banovan
Poruka
6
Da li zelite da izguvite kilograme brzo , bez napora i to sedeci u svojoj stolici ? Ako je vas odgovor da na pravom ste mestu. Uz moj "fitnes photoshop 1000 program" izgubicete koliko zelite kilograma za samo 1 dan !

Gospodja Mila je to probala i pogedajte samo razultate !
anim_cf71b54c-198d-d1f4-cd56-6df68a30ad0a.gif



Da li ste umesto misica dobili samo pivski stomak ? Da li zelite da za samo 1 dan uvecate misicnu masu koliko zelite puta ! Ako je vas odgovor DA odmah pristpupite mom "fitnes photoshop 5000 programu"

Gospodin Petar je samo zeleo da svojim slikama udahne malo svezine ( a i da se svi za njim okrecu na Facebook-u )
anim_198c5d56-9e26-c644-3d4a-ff19d1a58f4c.gif


Ako i vi zelite da unapredite svoj izgled, smrsate par kilograma, dobijete misicnu masu, izgubite podocnjake, nezgodne bubuljice ili se istetovirate na fotografiji javite se odmah !
petar.sa1@gmail.com
PS: privatnost zagarantovana


Ako ima neko neku sliku kojom nije zadovoljan a da zeli da prikaze krajnje rezultate na forumu neka se javi ili ovde na topiku ili preko privatne poruku.

Sto bolju ( vece rezolucije ) sliku date to ce rezultati biti bolji , na ova dva primera se moze videti da i na malim i na losim slikama moze da se nesto uradi ali za ozmiljnu korekturu vazno je imati sto bolju sliku
 
Poslednja izmena:
:zcepanje:
Jednom sam ja sredila fotke nekih baba iz stranke i nisam bila sigurna da li da im pokazem da se ne naljute, ali sam se ipak drznula na to samo da im vidim reakcije. A one :eek:... iskrivile lica od srece i sve me nahvalile, a da nisu ni bile svesne kakav su prizor bile njihove face u tom trenutku. :dash:
 
Heh... moze se u photoshopu dosta toga odraditi. Poradi jos malo na tehnici, ovo je samo liquify bre! :)

Jeste ovo je samo liquify ali znam ja svasta, ovo su samo slicice iz zezanja odradjene na brzinu, ovi sto su mi slali na mail su poprilicno zadovoljni ali nebi to da kacim jer ni oni to nebi zeleli naravno
 
Poslednja izmena:

Back
Top