Hurgada

a zasto ljudi vole da idu u egipat u sred leta???
nekada se na sever afrike putovalo u bilo koje doba godine sem leta, ali sada je valjda hit ici u egipat u julu, na 50 stepeni, pa se onda ljudi vrate nezadovoljni sto im je bilo vruce.
ne razumem :roll:
 
sanja:
a zasto ljudi vole da idu u egipat u sred leta???
nekada se na sever afrike putovalo u bilo koje doba godine sem leta, ali sada je valjda hit ici u egipat u julu, na 50 stepeni, pa se onda ljudi vrate nezadovoljni sto im je bilo vruce.
ne razumem :roll:
Ja sam bila u drugoj polovini septembra i nije bilo pakleno vruce,bilo je bash kako treba... :P 8) :wink:
 
ja bi opet...
bio sam od 22-og sep.do 04-og okt.
nista lepse...
bez oblacka,vreme san...
Narod je chudo,jeste malo bedan ali dobrocudan...
sve u svemu: :D :D :D :D :D
 
Meni je bilo GROZNO!!!! Jer sam od 11 dana (koliko je trebalo) ostala 9. A od tih 9 bila bolesna 5. Tri u bolnici... :cry: Nije loša Hurgada i Egipat kada nemaš osjetljiv stomak. Još uvijek vraćam kredit za to ljetovanje. I vjerujte mi da mi dodje da plačem svakog 19 u mjesecu.

Jedan savjet onima koji idu u Egipat : nemojte ići preko agencije Kompas. Vodič "MIKI" je katastrofa!

Ps:Bolnice su im bolje nego naše! :wink: :? Čak bolje i od nekih njihovih hotela. :wink:
Mada vam ne želim da to vidite... :?
 
Dve godine sam letovao u Egiptu preko KonTiki-ja i proveo sam se idealno. Ove godine KonTiki nema odgovarajuću ponudu za Hurgadu ( Beach Albatros hotel ) . Taj hotel sam našao u ponudi Unitursa. Da li neko zna kakva je agencija Uniturs?
 
Bila sam u Hurgadi u junu,i bilo je super.Jedino sto smo imali neiskusne vodice,koji su na svako nase pitanje odgovarali sa >ne zna se>ili >kako ste vi neka zahtevna grupa<a ustvari nisu znali odgovore.I hrana nam se nije svidela...ali smo jeli u Burger kingu,ilil picu.Sve u svemu...doci cemo ponovo,ali preko druge agencije.
 
A meni je hrana bila super. Švedski sto imaju u svim hotelima, izbor hrane, naročito povrća je fantastičan...
Ko voli prirodnu hranu, oduševiće se. Ko voli hamburgere i pice, razočaraće se...

Sve ostalo su drugi napisali. Letovanje u Hurgadi je predivno ako volite lepo more, lepu plažu, miris Afrike....:heart:
 
Zelela bih da chujem utiske onih koji su bili u Hurgadi... :P :wink:

Ја не знам шта да кажем. Било ми је лепо, али није то то! Били смо почетком маја, време је било ок, дакле не оно да ти мозак испари од врућине, али било је вруће.... Све сама прашина и песак! Сад добро, то је Африка, али ми, навикнути на Јадранско море или Грчку... хмм није ми то то, нема оног карактеристичног мириса мора, који ми је јако недостајао и на тренутке сам имао утисак да уопште нисам на мору... Иначе, имају периоде од пар дана када ветар дува да разбија, ми смо их од 11 имали 6...
 
I ja bih volela da cujem utiske..
Narocito ako je neko bio u hotelu Elysses ili preko agencija Spirit travel, Big blue i Argus (posto ne znam za koju da se odlucim)....

I koliko kostaju izleti i tako to... Dajte ljudi malo pomozite :D
 
da li je neko isao preko agencije WAYOUT i kakvi su hoteli Triton Empire 3*, Roma3*, Sultan Beach 4*, Sunny days palma de mirette 4*? Molim vas ako neko zna, planiramo drugarica i ja u septembru, unapred HVALA
 
Ne mogu da vam pišem za svaku agenciju i svaki hotel pojedinačno jer naravno nisam sve videla i probala, ali uopšteno savet je sledeći: ako želite dobar hotel, 4 zvezdice su minimum. Sa 3 ipo možete naći solidan hotel ako imate sreće, sve ispod toga je prilično loše.
Za Spirit znam da su specijalizovani za Egipat i Tunis, dobar je i Kontiki naravno i imam jako loše iskustvo sa Jolly-jem.
 
Zeleo bih da znam kakvi su ljudi tamo, tj. MUSKARCI. trebalo bi da idem sa devojkom a cuo sam da su smaraci.... Hvala na odgovoru :hvala:

Svuda su ti muslimani smaraci. Ja sam devojka sa visokim moralnim standardima i ne bih imala nista sa muslimanom ili crncem ni za zivu glavu, ako nisi siguran u vasu vezu, bolje nemoj da ides, a opet, ako joj i ne verujes, sta ce ti takva devojka.
 
Svuda su ti muslimani smaraci. Ja sam devojka sa visokim moralnim standardima i ne bih imala nista sa muslimanom ili crncem ni za zivu glavu, ako nisi siguran u vasu vezu, bolje nemoj da ides, a opet, ako joj i ne verujes, sta ce ti takva devojka.

*** citam ovo i ne mogu da verujem koji si ti kreten. Jel se ti to zajebavas? Tvoji moralni standardi?
 

Back
Top