Omiljena pesma Hashisha Tacija-belo oko mene sve je belo........
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Omiljena pesma Hashisha Tacija-belo oko mene sve je belo........

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Omiljena pesma Hashisha Tacija-belo oko mene sve je belo........

Tači posle Đukanovića najbogatiji političar na zapadnom Balkanu

Predsednik vlade u Prištini Hašim Tači prijavio je kosovskoj Agenciji za borbu protiv korupcije imovinu u vrednosti od 1,5 miliona evra, preneo je prištinski dnevnik „Koha ditore“.
    Prema podacima iz njegove imovinske karte, Tači poseduje sedam hektara zemlje u opštini Srbica, porodičnu kuću koju gradi u prištinskom naselju Veternik i oko 240.000 evra gotovine. On takođe navodi da otplaćuje kredit u iznosu od 100.000 evra. Tačijev imetak, međutim, u senci je bogatstva njegovog crnogorskog kolege Mila Đukanovića, za koga britanski dnevnik tvrdi da ima 10 miliona funti sterlinga, ili oko 11,5 miliona evra. Crnogorski premijer je, prema „Indipendentu“, najbogatiji državnik Balkana, dok na globalnom nivou zaključuje listu dvadesetorice najimućnijih.

Predsednik Srbije Boris Tadić, prema podacima srpske Agencije za borbu protiv korupcije, u proteklih šest godina, od kada je šef države, nije imao promene u svojoj imovinskoj karti. Tadić ne poseduje nikakvu nepokretnu imovinu, a na bankovnom računu ima ušteđevinu vrednu 50.000. Predsednik Srbije sada nema ni vlastiti automobil. Premijer Mirko Cvetković poseduje dva stana u Beogradu, površine 70 i 45 kvadratnih metara, u kojima žive njegov sin i majka. On u Zemunu ima porodičnu kuću, veličine 150 kvadratnih metara, u vlasništvu supruge. Ranije je objavljivan podatak da je Cvetkovićeva imovina vredna 436.000 evra.

U odnosu na naš vodeći politički dvojac, predsednik Hrvatske Ivo Josipović je imovinski znatno bolje situiran. Josipović i njegova supruga godišnje zarađuju oko 137.000 evra. U istom razdoblju on dobija i 9.600 evra od kamata, dok od svog umetničkog i pravnog angažmana „inkasira“ dodatnih pedesetak hiljada evra. Hrvatski predsednik i njegova supruga u hrvatskoj prestonici imaju i četiri stana, više placeva, dva putnička vozila i drugu imovinu čija se vrednost procenjuje na oko 300.000 evra. Premijer Republike Srpske Milorad Dodik je u sarajevskim glasilima prošle godine označen kao političar koji je na vlasti stekao bogatstvo koje se meri milionima evra i tada se govorilo da će nadležni organi, na nivou Bosne i Hercegovine, o tome povesti zvaničnu istragu. Dodik je, međutim, sve te navode odbacio i uzgred rekao da se neće odazvati na bilo kakav poziv tužilaštva BiH da bi dao iskaz o načinu sticanja njegove imovine.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/192189/Taci-posle-Djukanovica-najbogatiji---politicar-na-zapadnom-Balkanu

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Podrazumevano Re: Omiljena pesma Hashisha Tacija-belo oko mene sve je belo........

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    Tači posle Đukanovića najbogatiji političar na zapadnom Balkanu

Predsednik vlade u Prištini Hašim Tači prijavio je kosovskoj Agenciji za borbu protiv korupcije imovinu u vrednosti od 1,5 miliona evra, preneo je prištinski dnevnik „Koha ditore“.
    Prema podacima iz njegove imovinske karte, Tači poseduje sedam hektara zemlje u opštini Srbica, porodičnu kuću koju gradi u prištinskom naselju Veternik i oko 240.000 evra gotovine. On takođe navodi da otplaćuje kredit u iznosu od 100.000 evra. Tačijev imetak, međutim, u senci je bogatstva njegovog crnogorskog kolege Mila Đukanovića, za koga britanski dnevnik tvrdi da ima 10 miliona funti sterlinga, ili oko 11,5 miliona evra. Crnogorski premijer je, prema „Indipendentu“, najbogatiji državnik Balkana, dok na globalnom nivou zaključuje listu dvadesetorice najimućnijih.

Predsednik Srbije Boris Tadić, prema podacima srpske Agencije za borbu protiv korupcije, u proteklih šest godina, od kada je šef države, nije imao promene u svojoj imovinskoj karti. Tadić ne poseduje nikakvu nepokretnu imovinu, a na bankovnom računu ima ušteđevinu vrednu 50.000. Predsednik Srbije sada nema ni vlastiti automobil.
    Premijer Mirko Cvetković poseduje dva stana u Beogradu, površine 70 i 45 kvadratnih metara, u kojima žive njegov sin i majka. On u Zemunu ima porodičnu kuću, veličine 150 kvadratnih metara, u vlasništvu supruge. Ranije je objavljivan podatak da je Cvetkovićeva imovina vredna 436.000 evra.

U odnosu na naš vodeći politički dvojac, predsednik Hrvatske Ivo Josipović je imovinski znatno bolje situiran. Josipović i njegova supruga godišnje zarađuju oko 137.000 evra. U istom razdoblju on dobija i 9.600 evra od kamata, dok od svog umetničkog i pravnog angažmana „inkasira“ dodatnih pedesetak hiljada evra. Hrvatski predsednik i njegova supruga u hrvatskoj prestonici imaju i četiri stana, više placeva, dva putnička vozila i drugu imovinu čija se vrednost procenjuje na oko 300.000 evra. Premijer Republike Srpske Milorad Dodik je u sarajevskim glasilima prošle godine označen kao političar koji je na vlasti stekao bogatstvo koje se meri milionima evra i tada se govorilo da će nadležni organi, na nivou Bosne i Hercegovine, o tome povesti zvaničnu istragu. Dodik je, međutim, sve te navode odbacio i uzgred rekao da se neće odazvati na bilo kakav poziv tužilaštva BiH da bi dao iskaz o načinu sticanja njegove imovine.

E sad nek meni neko objasni kako je ovo dobra stvar?

To sto je bio gologuzan pre nego sto je dosao na vlast je bas dobra preporuka da bude predsednik Srbije?

Ako nije umeo sebi nesto da stekne kako ce da stvori uslove da milioni gradjana nesto steknu?

Kako nas narod kaze - ko nije za sebe nije ni za druge.
    Poslednji put ažurirao/la Jacob : 03.06.2010. u 10:56
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Podrazumevano Re: Omiljena pesma Hashisha Tacija-belo oko mene sve je belo........

to je ta kriminalna veza taci djukanovic za sverc heroina u evropu

evo juce je u pressu objavljena informacija o svadbi safeta kalica iz rozaja iz 2001 godine

an svadbi su bili prisutni osim bosnjackog Eskobara Kalica, citav zemunski klan, Cume, Sarici kao i glavni ljudi DB-a Srbije i DB-a Crne Gore tj prvenstveno glavni covek obezbedjenja Mila Djukanovica.

Safet Kalic je poslao majku i zenu helikopterom da srede frizure za svadbu kod frizera Sobote u Beograd i spustili su se u Rozaje helikopterom u vlasnistvu policije Srbije.

Sto znaci da je sverc heroinom u Srbiji i narocito u Crnoj Gori - drzavni biznis.
    Poslednji put ažurirao/la Тихи : 03.06.2010. u 11:00
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

belo oko mene sve je belo

Па зар то није Чедина омиљена?
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Domaćin Serdar Scepan Radojevic (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Celo selo smrce belo joooooooj, prodaj stoku da kupimo koku, jooooj...

"… Tamo gdje odzvanja naša riječ, gdje se još glagolja i gdje se još, kao stari zlatnik, obrće naša riječ, znaj čedo moje, da je to naša država bez obzira na to ko u njoj vlada…“

Domaćin Serdar Scepan Radojevic (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku

evo juce je u pressu objavljena informacija o svadbi safeta kalica iz rozaja iz 2001 godine

an svadbi su bili prisutni osim bosnjackog Eskobara Kalica, citav zemunski klan, Cume, Sarici kao i glavni ljudi DB-a Srbije i DB-a Crne Gore tj prvenstveno glavni covek obezbedjenja Mila Djukanovica.

Safet Kalic je poslao majku i zenu da srede frizure za svadbu kod frizera Sobote u Beograd i spustili su se u Rozaje helikopterom u vlasnistvu policije Srbije.

Sto znaci da je sverc heroinom u Srbiji i narocito u Crnoj Gori - drzavni biznis.
    Neko ce zbog tog snimka, da grdno na.je.be..
    "… Tamo gdje odzvanja naša riječ, gdje se još glagolja i gdje se još, kao stari zlatnik, obrće naša riječ, znaj čedo moje, da je to naša država bez obzira na to ko u njoj vlada…“

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Padajte Snegovi beli...

Myles Bennett Dyson

Domaćin
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Safet Kalic je poslao majku i zenu helikopterom da srede frizure za svadbu kod frizera Sobote u Beograd i spustili su se u Rozaje helikopterom u vlasnistvu policije Srbije.

Тихи bre, nije valjda da si toliko naivan da mislis da je Saric mogao da pokupuje po Srbiji sve sto je pokupovao a da nije davao reket zutacima na vlasti?
    samo izgleda da negde nije dao koliko su zutaci zamislili, pa puko dil.
    Moj Тихи, sve povezano ko svinjska creva, samo narod u Srbiji glup ko kerov qurac pa stalno i opet i opet i opet glasa za zutace jerbo EU nema alternativu

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio jevdokan Pogledaj poruku
    Тихи bre, nije valjda da si toliko naivan da mislis da je Saric mogao da pokupuje po Srbiji sve sto je pokupovao a da nije davao reket zutacima na vlasti?
    Moj Тихи, sve povezano ko svinjska creva, samo narod u Srbiji glup ko kerov qurac pa stalno i opet i opet i opet glasa za zutace jerbo EU nema alternativu
    pa ja to i pricam druze.

da su svi povezani i da je droga i heroin i kokain - drzavni biznis.

to ti dokazuje i ova svadba safeta kalica gde je prisutan najjaci vrh DB-a Crne Gore kao i oficiri DB-a Srbije i cinjenica da je Safet Kalic sleteo helikopterom u vlasnistvu policije Srbije
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Zelen bor nije na forumu
    muskokrk..ruka je pružena Zelen bor...za svaki slućaj posle rukovanja prebrojte prste...
    Poznat Zelen bor (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio jevdokan Pogledaj poruku
    Posle 5.oktobra ( onog) neke jedinice neke milicije ili čeka već su u trezorima Komercijalne banke ( ali zamislite u trezoru banke !?!?) zaplenile preko 2 tone raznih opijata ili samo kokaina,više nije ni bitno..Čak mi se čini da se Vladan Batić nešto tu gurkao i slikao..Ii? Nikom ništa posle tri dana više se to nije pominjalo...A mene zanima šta traži droga u trezoru banke? Ko zna da je ona tu? sačuvaj me bože...Što bi rekli domaća banka a jaka..Da neko nije deponovo drogu na ime obezbeđenja po kreditu?
    Za slobodu i krst časni

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Bila je priča da je to deponovao lično Legija al ništa sudski završeno.Droga je navodno spaljena
    Myles Bennett Dyson

Zelen bor nije na forumu
    muskokrk..ruka je pružena Zelen bor...za svaki slućaj posle rukovanja prebrojte prste...
    Učlanjen
    21.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio goxy Pogledaj poruku
    Bila je priča da je to deponovao lično Legija al ništa sudski završeno.Droga je navodno spaljena
    Znači da je onda čovek imao poreklo para za kuću a oni mu je oduzeše....
    Nego meni nije jsno koja budala i idiot je dozvolila da se to deponuje i čuva u trezoru banke??????
    Za slobodu i krst časni

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Citat Original postavio Zelen bor Pogledaj poruku
    Znači da je onda čovek imao poreklo para za kuću a oni mu je oduzeše....
    Nego meni nije jsno koja budala i idiot je dozvolila da se to deponuje i čuva u trezoru banke??????
    OZNA,UDBA,DB neprekinut lanac zločina i zločinaca.I za ove ne možemo biti sigurni šta rade *BIA*
    Myles Bennett Dyson

Zelen bor nije na forumu
    Učlanjen
    21.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

OZNA,UDBA,DB neprekinut lanac zločina i zločinaca.I za ove ne možemo biti sigurni šta rade *BIA*
    doduše i kad je osnovana ta Komercijalna je važila za pandursku banku...što se ja čudim...onda otkud droga tu...
    Za slobodu i krst časni

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

dobro si rekao - "navodno"

ko je lud da spali 2 tone droge kad od toga moze da se dobro zaradi

zato su dali legiji nalog da to prebaci u rumuniju i dalje za evropu

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

dobro si rekao - "navodno"

ko je lud da spali 2 tone droge kad od toga moze da se dobro zaradi

zato su dali legiji nalog da to prebaci u rumuniju i dalje za evropu
    Šteta 'se baci
    A to je ionako ''Truli zapad'',da im se osvetimo...
    Myles Bennett Dyson

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Šteta 'se baci
    A to je ionako ''Truli zapad'',da im se osvetimo...
    u kolubari izgoreli dzakovi sa brasnom ili nekom slicnom materijom a na zapad otisla prava roba

znamj da je bila afera oko te droge, trebalo je po zakonu da spaljivanju prisustvuje predsednik suda i da sud proveri svaki dzak al to se zamisli nije desilo

i vuk sit i sve koze na broju

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

u kolubari izgoreli dzakovi sa brasnom ili nekom slicnom materijom a na zapad otisla prava roba

znamj da je bila afera oko te droge, trebalo je po zakonu da spaljivanju prisustvuje predsednik suda i da sud proveri svaki dzak al to se zamisli nije desilo

Ko li je imao čast da ''umoči'',da ne šaljemo makar šta
    Ili su roknuli i malo mišmora unutra
    Myles Bennett Dyson

Zelen bor nije na forumu
    Učlanjen
    21.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

što reče čovek šteta da se baci... Gde li je bio Čeda???
    Za slobodu i krst časni

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

doduše i kad je osnovana ta Komercijalna je važila za pandursku banku...što se ja čudim...onda otkud droga tu...
    Sve bile ''staleške'' banke za čuvanje socijalnog mira i ''poslove''...I posle neko ima protiv što su ugašene
    Myles Bennett Dyson

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

pa sta mislite odakle veza legije i zemunaca ?

prosto - drzava radi sa drogom, glavni diler droge u srbiji i crnoj gori je vlast . demokrate i DPS

ovi zemunci i ostali klanovi oni su klasicni kuriri - rade prljave poslove transporta i slicno . a pravi gazda je ekipa na vlasti . oni izdaju naredjenja i odlucuju ko radi dokle radi i koliko .

i sta se desilo kad su zemunci likvidirani? jel droga mozda poskupela 10 puta sto bi se desilo da su oni bili glavni dobavljaci?

ne samo da nije poskupela nego je i pojeftinila. jedne kurire su zamenili drugi.

Zelen bor nije na forumu
    Učlanjen
    21.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

kolikoja vidim ova još nije ugašena nego vedri i oblači u Srbiji....reklama ide sa naj...a istina....
    Za slobodu i krst časni

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

kolikoja vidim ova još nije ugašena nego vedri i oblači u Srbiji....reklama ide sa naj...a istina....
    Njih nisu prekrižili
    Myles Bennett Dyson

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

komercijalna banka je najjaca banka u srbiji. vecina drzavnih firmi prima plate preko nje

Zelen bor nije na forumu
    Učlanjen
    21.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

komercijalna banka je najjaca banka u srbiji. vecina drzavnih firmi prima plate preko nje
    to i rekoh...vedri i oblači...i čuva tone droge...što bi rekli magacin veleprodaje....
    Za slobodu i krst časni

Slične teme

1. Belo kao...
    Autor gost 101840 u forumu Arhiva
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 26.04.2009., 18:00
  2. belo roblje
    Autor jagodica u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 06.12.2008., 21:22
  3. Crno ili belo
    Autor baki 75 u forumu Arhiva