Ploca za Intel, da li Intel uopste???!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

raven17

Obećava
Poruka
79
Problem je sledeci: imam pare,a nemam ideju.:? :? :?
Posto sam prilicno pocetnik u vezi celog hardvera,rekoh da vidim sta vi mislite
1.Koji mi je najoptimalniji izbor maticne za procesoor Intel P4 2.8GHz/1MB/800 ?
2.Koliko mi se isplato da uopste uzimam Intel procesor,koliko gubim ako uzmem Barthon(2800+)?,
i koja bi maticna bila najbolji izbor za AMD?
3. :D I naravno :D nVidia 5700, ili ATI9600XT, i
kojeg prozvodjacha grafickih karti mi preporucujete?

HVALA UNPARED :) :) :) :) :) :)
 
Pa mozda ce me neki "intelovci" rado sad nasaditi na noz, al' ja bih ti preporucio da uzmes Bartona bez razmisljanja!
Ploca? Abit ili Epox, kako god okrenes bice OK!
Grafika, e ***** lee ga. nVidiu sigurno, koju... probaj da se stisnes za FX5900XT pre nego 5700! Problem je sto nova generacija silazi dosta brzo u narodne mase! GeForce 6800 GT je stigao i do nas, cena mu je oko 300 E (a po mogucnostima je daleko, daleko ispred svih dosadasnjih kartica). Tako da ces se verovatno osecati "sugavo" i izigrano za par meseci, ako sad uzmes neku karticu stare generacije!
 
lymun:
Za intel procesor ti preporucujem ABIT Canterwood plocu sa oznakom ABIT IC7, a na to procesor od 3GHz.
Memotiju Coesair, 2x256MB. Graficku ATI9600XT, ili GeForce 6800GT. Cene ovih proizvoda pogledaj na sajtu
**********************
Imaju OnLine narudzbu, na koju daju 5% popusta! :P
GOOD LUCK!!!!!
1) memorija coesair ne postoji
2)ti mu govoris da bira izmedju ati 9600xt koja kosta 130 evra i GeForce 6800GT koja kosta 400 evra zar ne mislis da je to malo nenormalno, to bi bilo isto ko kad bi neko pitao koja kola da uzmem a ti mu kazes pa uzmi juga ili vw :shock:



Sto se memorije tice preporucujem ti GeIL Ultra Platinum PC3500 2x256, a cena je oko 130 evra
 
Mislio sam na Corsair memoriju!
Ako jos nisi gledao testove memorija, bolje pogledaj!

Sto se tice graf. kartice, znam da nisu u istoj klasi! Ali zato Hvala "doktore" :shock:

Don`t be so smart!
Ima i drugih ljudi koji se razume u hardweru! 8)

A ti ponekad pogledaj sajt tomshardware, da bi bio u toku!

GOOD BY!
 
Ni slucajno ne uzmi gefoce-a!
Bolje ces proci sa ATI karticama.
Veruj mi, imam vec iskustva sa ovim!
Inace preporucujem ti i 9550 ili 9250 kartice!
Ali ako se odlucis za neku od ovih, nemoj uzeti SE verziju, ni 64bit-nu.
Ako uzmes, uzmi 128bit sa 128MB!
Dosta su dobre kartice, cena je prihvatljiva, a performanca dobra!
npr. DOOM3 sa 9250 sa 128MB 64bit ladno izgurao igru u High detailu! (800x600) :roll:
Cena ovih kartica krece od 50 do 100 eura od prilike!

Vredi probati. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top