kako naci posao promoterke

kako naci posao promoterke u ns-u znaci oni poslovi sto se rade po rodicima, merkatoru itd? Svidja mi se to jako, ali izgleda nemoguce naci taj posao.

Studentska ili Omladinska zadruga.
Nije ti potrebna veza ali moraš jako često da ih obilaziš ili zoveš, barem 3,4 puta nedeljno:)
Što ih više smaraš ,šanse su ti bolje:)

Pre nego što se učlaniš samo obavezno izvadi sanitarnu knjižicu jer bez toga neće ni da te zovu za taj tip posla.
 
Studentska ili Omladinska zadruga.
Nije ti potrebna veza ali moraš jako često da ih obilaziš ili zoveš, barem 3,4 puta nedeljno:)
Što ih više smaraš ,šanse su ti bolje:)

Pre nego što se učlaniš samo obavezno izvadi sanitarnu knjižicu jer bez toga neće ni da te zovu za taj tip posla.


samo se ti uclani i zovi svako juitro u 7-8 sati cim otvore i dobices odgovor "nista trenutno od poslova" i kad tako budes zvala mesec dana ko sto sam ja prosle godine docices do zakljucka da nema nista bez jakih veza....al nastavi da ih smaras....:D
 
Zao mi je ovakvih prica. A ima ih mnogo. Devojko, ti sto trazis posao, iskreno da ti kazem, nemoj dzabe da trosis sebe na te gluposti trazenja posla misleci u dobroj nameri da ce ti ipak neko dati posao. Ovu Srbiju drzi nekolicina ljudi, uglavnom clanovi DS, sve je isto kao u doba komunistickog sistema, kada su postojali komesari, sada postoje neki clanovi partija i sl. Nemoj se zavaravati, nego gledaj ako mozes da nesto sama svojim rukama stvoris pa da to prodajes. Od posla nema nista. Poslovi se danas u Srbiji dobijaju na dva nacina: Ili preko partijske knjizice ili preko love. Poljoprivreda je pukla a i fabrike su nam zatvorene, a na firmama katanci. Firme imaju samo oni koji su clanovi DS-a. Zivimo u mracnom dobu. I cuvaj se onih koji nude posao, obicno ce traziti protiv-uslugu od tebe.
 
Poslednja izmena:
cuj ovog politikologa....pa uvek je bilo po partijskoj osnovi sta si ti sad ovim nesto novo reko sem sto si kao ispljuvao DS i skrenuo s teme o poslu na politiku.. :@

Nisam nikakav politikolog, a oni koji se bave politikanstvom su na vlasti i tako su uredili privredu ove zemlje. Rekao sam da devojku postedim bespotrebnog trosenja svoje energije i zivaca jer danas tako stvari stoje, i kao sto si i sam potvrdio, poslovi se danas dobijaju po partijskoj knjizici. Eto to vam je Tadic omogucio. Ili da pokupite kofere i idete van posto je po statistici trenutno na snazi emigracija mladih zbog ocajne situacije u zemlji. Ako si u "zutoj mrezi" mozes sve da ucinis sa svojim laktanjem i pozicioniranjem na poslu, a ako si u "gej lobiju" onda ces jos vise da "napredujes". Eto tako, uskoro devojko sledi nam da pogledamo casu mleka iz Francuske, takva su vremena dosla, niti imamo svoj stocni fond, niti imamo proizvodnju. Mladi devojko kao ti nam odlaze, a stari nam umiru od gladi po soliterima. Cuvaj se devojko, vremena su losa, cuvaj se prevaranata jer je ovo vreme postalo opasno za posten svet.
 
Poslednja izmena:
Pa vi ste birali vlast.. tj. svi mi.. sto ne protestujete ako ne valja? Sta doci ce neki drugi i oni ce odma svima dati poslove ... Poskidace sve iz suparnicke partije i postavice svoje ...Sta time dobijamo? Sve je preko neke veze.. eto i ja ocu da radim nesto ko proslo leto pa nemogu nemam vise veza, uclanjen sam u 3 Studentske zadruge i nikakve vajde od njih , ako ne poznajes nekog tamo... nazalost je tako
 

Back
Top