Овако се води револуција!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Овако се храбри комунисти и грађани Грчке противе капиталистичком режиму.

Некада је важило правило стар ко Грчка а сада важи правило дужан ко Грчка!

Грчка жели да изађе из ЕУ која је заробила и покорила,жели да изађе из НАТО пакта.

Нека се запита Србија зашто Грчка жели напоље и зашто се води револуција за слободу Грчке!


:brus:
 
Poslednja izmena:
neko je trosio puno pa neko treba i da vrati.
i mi cemo proci kroz taj proces..mi smo sad u fazi prvobitne akumulacije kapitala.

Па боље да не уђемо у тај процес који се овако крваво завршава!
Осим тога не смемо заборавити да је Грчка ушла у ЕУ само да би била НАТО база
на Блакану ,силно је требала западу ,сада више не!
 
Па боље да не уђемо у тај процес који се овако крваво завршава!
Осим тога не смемо заборавити да је Грчка ушла у ЕУ само да би била НАТО база
на Блакану ,силно је требала западу ,сада више не!

drugarice mi smo odavno usli u taj proces kad smo pristali na divlji kapitalizam.
 
Ne,nema ovde borbe.Svi su se predali.Mi u Srbiji nemamo levicare.Mada,nemamo ni desnicare.Sve sami vanzemaljci.Sve vise sam ubedena da je cela Srbija neki Trumanov lazni zivot,jer nama se ovde desavaju sve same neverovatne stvari.Borba bi bila uzaludna.Ako neko ima ideju kako protiv diktata i terora kapitalizma,tu sam,slusam.
 
Овако се храбри комунисти и грађани Грчке противе капиталистичком режиму.

Некада је важило правило стар ко Грчка а сада важи правило дужан ко Грчка!

Грчка жели да изађе из ЕУ која је заробила и покорила,жели да изађе из НАТО пакта.

Нека се запита Србија зашто Грчка жели напоље и зашто се води револуција за слободу Грчке!


:brus:

0,10 njihov simbol. Sta im crtate petokrake kad nisu komunisti.Velika vecina u prvim redovima su iz nacionalnih navijackih gripa, vise su Anarhisti po tome ih zna ceo svet.

A nije ni bitno ima ti i komunista sigurno ali su se ujedinili, slozni su niso ko mi.
 
Poslednja izmena:
Навијам да Грци стварно спроведу ту 'револуцију' и аброгирају све дугове, и још подигну социјална давања, пензије и плате 300%

Кад почну да цркавају од глади и једу једни друге негде у Октобру, први које ће да набију на онај ражањ за сувлаки ће бити комунисти, синдикалци и остали мудраци.
 
Комунисти из Грчке комунистичке партије у којој су и анархисти!

Ispravio sam se gore, oni su se ujedinili, bore se za Grcku i Grke.Kod njih su i komunisti nacionalisti kod nas su mediji iskrivili tu rec.Nasi komunisti su neki liberali koji bi se uvukli u uniju po cenu da nema ni Srbije ni Srba.Ko da postoje liberalizam i konzervatizam to su gluposti.Liberali se vracaju u vreme Tutaknkamona kad treba da se prihvati bolest a kao napredni
 
Ispravio sam se gore, oni su se ujedinili, bore se za Grcku i Grke.Kod njih su i komunisti nacionalisti kod nas su mediji iskrivili tu rec.Nasi komunisti su neki liberali koji bi se uvukli u uniju po cenu da nema ni Srbije ni Srba.Ko da postoje liberalizam i konzervatizam to su gluposti.Liberali se vracaju u vreme Tutaknkamona kad treba da se prihvati bolest a kao napredni

Није истина да су код нас комунисти против свога народа на против ,комунисти се у Србији залажу за очовање Косова,против НАТО пакта,против ЕУ,против капитализма
и наравно за Србију!
 
Навијам да Грци стварно спроведу ту 'револуцију' и аброгирају све дугове, и још подигну социјална давања, пензије и плате 300%

Кад почну да цркавају од глади и једу једни друге негде у Октобру, први које ће да набију на онај ражањ за сувлаки ће бити комунисти, синдикалци и остали мудраци.

Они друже одавно цркавају од глади и више не желе!
 
Није истина да су код нас комунисти против свога народа на против ,комунисти се у Србији залажу за очовање Косова,против НАТО пакта,против ЕУ,против капитализма
и наравно за Србију!

Онда би ти данашњи комунисти пре свега требало да буду против 'оних' комуниста, и 'ових' комуниста, односно против себе, јер су исти кривци за све што си набројала.

Него , све нешто хоћу да те питам, јел ти фураш овај комунофазон из зезања, неког тренда, или.. шта је у питању, мора да има нека фора, нија ваљда стварно идеологија.
 
Онда би ти данашњи комунисти пре свега требало да буду против 'оних' комуниста, и 'ових' комуниста, односно против себе, јер су исти кривци за све што си набројала.

Него , све нешто хоћу да те питам, јел ти фураш овај комунофазон из зезања, неког тренда, или.. шта је у питању, мора да има нека фора, нија ваљда стварно идеологија.

Комунисти су одувек били против НАТО ПАКТА то је ја мислим сасвим познато!:rtfm:
 

Oвде се слажемо ... Комунисти су били између осталог и против Срба .. Међутим, ја не знам ко то сада прижељкује овде нереде ... Комунисти? Па не знам само с ким мисле да праве нереде ... :hahaha::hahaha:
 
Није истина да су код нас комунисти против свога народа на против ,комунисти се у Србији залажу за очовање Косова,против НАТО пакта,против ЕУ,против капитализма
и наравно за Србију!

Sta Ceda nije protiv srpskih interesa.Vlada ne srozava ekonomiju, a u sudstvu je sve savrseno nema prevare.Da ne pricam ponizavanju koje je svakodnevnica i sto ubijaju sve srpske brendove i sve sto Srbi vole kao sto je najveci sportski klub.Ljuti su sto smo im ga oteli pre 65 godina i sad nas saplicu.:(
 
Sta Ceda nije protiv srpskih interesa.Vlada ne srozava ekonomiju, a u sudstvu je sve savrseno nema prevare.Da ne pricam ponizavanju koje je svakodnevnica i sto ubijaju sve srpske brendove i sve sto Srbi vole kao sto je najveci sportski klub.Ljuti su sto smo im ga oteli pre 65 godina i sad nas saplicu.:(

Чеда није комуниста ,побогу:roll:
 

Back
Top