SRAMOTA!!! Vlada će podržati gej paradu!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ČOVEK-KOJI-NE-POSTOJI

Primećen član
Banovan
Poruka
660
Čiplić: Staćemo iza želje da se održi Povorka ponosa


Ukoliko LGBT zajednica izrazi želju da organizuje Povorku ponosa, Ministarstvo za ljudska i manjinska prava, ali i druga nadležna ministarstva, staće iza toga, izjavio je danas ministar za ljudska i manjinska prava Svetozar Čiplić.

Gej parada u Berlinu: Dogodine i u Beogradu uz podršku Vlade?

Čiplić je u izjavi Tanjugu ocenio da je "došlo do velikog pomaka i pomeranja u odnosu na uslove i atmosferu koji su vladali prošle godine", jer se, kako je naveo, protiv onih koji su izražavali protivljenje organizovanju Povorke vode sudski postupci.


Povorka ponosa trebalo je da se održi u septembru prošle godine u Beogradu.
Organizatori Povorke su tada naveli da su od MUP-a dobili rešenje u kojem je navedeno da ne postoje uslovi da se ona održi bez incidenata na Platou ispred Filozofskog fakulteta gde je bila zakazana.


Predstavnici organizatora istakli su da im je policija predložila da paradu održe na Ušću, ali da to nisu prihvatili, pa su rešili da otkažu manifestaciju.



SRAMOTA!!!
OVO U SRBIJI!!!:dash:
 
Čiplić: Staćemo iza želje da se održi Povorka ponosa


Ukoliko LGBT zajednica izrazi želju da organizuje Povorku ponosa, Ministarstvo za ljudska i manjinska prava, ali i druga nadležna ministarstva, staće iza toga, izjavio je danas ministar za ljudska i manjinska prava Svetozar Čiplić.

Gej parada u Berlinu: Dogodine i u Beogradu uz podršku Vlade?

Čiplić je u izjavi Tanjugu ocenio da je "došlo do velikog pomaka i pomeranja u odnosu na uslove i atmosferu koji su vladali prošle godine", jer se, kako je naveo, protiv onih koji su izražavali protivljenje organizovanju Povorke vode sudski postupci.


Povorka ponosa trebalo je da se održi u septembru prošle godine u Beogradu.
Organizatori Povorke su tada naveli da su od MUP-a dobili rešenje u kojem je navedeno da ne postoje uslovi da se ona održi bez incidenata na Platou ispred Filozofskog fakulteta gde je bila zakazana.


Predstavnici organizatora istakli su da im je policija predložila da paradu održe na Ušću, ali da to nisu prihvatili, pa su rešili da otkažu manifestaciju.



SRAMOTA!!!
OVO U SRBIJI!!!:dash:

Зашто срамота ???
Они се не стиде ....

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
bolje da neotkazu da jednom dobiju po picki i vise nece da *****ju

Ја би волео да крену да шетају и да добију такве батине(педери), да ће да мисле да је к*р*ц у ствари пендрек који служи за ударање по глави и стомаку.

Па да још неки од њих рикне у ургентном.:worth:

Никада више не би промолили своје одвратне главе у јавност.
 
aha.sta ima lose ako i podrze.ja se vise brinem sto se nko ne buni i ne izlazi na ulicu zbog najgoreg moguceg prostakluka koji svaki dan gledamo na televiziji i koji nam zaista truje mozgove i vredja inteligenciju nego to sto ce neko prosetati BG.

A u čemu je fora da ide neki ***** i da pokazuje kako voli muškarce, ajde mi normalni da krenemo tako i održavamo neke naše parade...
Boli mene **** šta radi u kući, nek se j.ebe sa kim hoće, ali šta nama to treba da pokazuju???
Zašto???
 
A u čemu je fora da ide neki ***** i da pokazuje kako voli muškarce, ajde mi normalni da krenemo tako i održavamo neke naše parade...
Boli mene **** šta radi u kući, nek se j.ebe sa kim hoće, ali šta nama to treba da pokazuju???
Zašto???

pa tebi niko ne brani da odrzis svoju neku paradu,mada ko je normalan je relativan pojam.niko ne brani nama hetero parovima da odrzimo i mi neku nasu paradu ili da porodice sa decom izadju isto nekad na ulicu...to bi bilo veoma lepo samo sto toga niko nece da se seti.
 
Ljudi, zivite i pustite druge da zive, u ovo ludo vreme ne treba traziti probleme, ne treba prozivati i praviti skandale, u nasoj zemlji je bilo i previse nemira za kratko vreme. Bio neko protiv ili ne, najbolje je zadrzati licno uverenje za sebe, vaspitavati decu ili one koji se ugledaju na nas (nasu mladju bracu i sestre npr.) i fokusirati se na to, ne znam kako ljudi ne shvataju da ne resavaju bunjenjem problem, samo prave veci, dize se pompa oko jednih stvari, a druge, daleko vaznije, stoje u senci aktuelnih, padajuci u zaborav.
 
pa tebi niko ne brani da odrzis svoju neku paradu,mada ko je normalan je relativan pojam.niko ne brani nama hetero parovima da odrzimo i mi neku nasu paradu ili da porodice sa decom izadju isto nekad na ulicu...to bi bilo veoma lepo samo sto toga niko nece da se seti.

Mi ne tražimo da držimo nikakve parade...što bi oni držali???
Šta zamišljaju???
Neka rae šta hoće, ali parada NE...
Naravno neće je ni biti dogod su tu Grobari, Delije i Radovci...:per::per:
 
Nikad necu moci da razumem te parade ponosa, kakvog ponosa, mojeg, cijeg, kakvog, na sta se to neko ponosi, pa jos i da paradira..

Ne razumem..
Parada, gejeva, lezba i kojecega..
Ajd, ako je svet poludeo i ljudi u njemu, pa takve stvari upraznjavaju, pa to mogu i da razumem, ali da se to jos nesto posebno istice to definitivno ne mogu da razumem..

Ko voli da se sexa na ovaj ili onaj nacin, njegova privatna stvar, sada treba Beogradjanima, sutra svim ostalim gradovima da se sire te stvari, koje sustinski su privatna stvar svakog pojedinca..

Logika me navodi, da je ovo paradiranje, tiho nametanje sexulanog opredelenja mladoj populaciji, a kada je rec o mladoj populaciji i kada mladi ljudi to mogu javno da vide, da citaju o tome i da sve to na neki nacin prezive..

Ja bi ladno sve organizatore takvih i slicnih parada proglasio lepo "podofilima" i po zakonskoj proceduri procesuiro, jer na takav nacin i izrazavanje takvih manifestacija jeste nista drugo do posticanje maloletnih lica na tu vrstu sexulanog opredelenja..

Trebalo bi razmisliti o ovom, pre svega u vlasti, a zatim delovati, umesto sto vladajuca struktura podrzava ovakve stvari..

Pokajte se
:pop:
 
Mi ne tražimo da držimo nikakve parade...što bi oni držali???
Šta zamišljaju???
Neka rae šta hoće, ali parada NE...
Naravno neće je ni biti dogod su tu Grobari, Delije i Radovci...:per::per:

pa to sto mi ne trazimo,ja i ti,ne znaci da ne mogu da traze neki drugi.po meni to nije normalno i predtsavlja mi samo "jednopartijsko misljenje"tj da svi moramo misliti isto.
parada ce verovatno biti jer i to jednom mora kod nas da se desi,a sto se tice "navijaca"cisto sumnjam da ce oni tu sta moci da urade posle zapocetog "lova na vestice",a i ne razumem sta pravi navijaci treba da rade na gej paradi,oni su sta?zastitnici poretka u drzavi nesto kao verska policija u iranu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top