Grčka: Srbija u EU u najkraćem roku!!!!

Poruka
5.643
Predsednik Srbije Boris Tadić počeo je danas trodnevnu zvaničnu posetu Grčkoj u znaku poruke njegovog domaćina, grčkog predsednika Karolasa Papuljasa, da Srbija u najkraćem mogućem roku treba da postane članica Evropske unije.

"Srbija u najkraćem vremenskom roku treba da postane članica evropske porodice, jer je to mesto koje joj s pravom pripada", rekao je Papuljas.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/57366/Grcka-Srbija-u-EU-u-najkracem-roku-


taman sam se totalno deprimirao zbog zamora rajske zajednice evropskih naroda na svom putu prosirenja ka nesrecnima nama, kada ugledah ovu sjajnu vest!!!

zasto se mi brinemo kada je mocni papuljas uz nas???!!!
 
Спрдачина. Неки кажу да их ипак чека банкрот и повратак на драхму, а овамо храбре српске будале. Цела та животињска пропаганда била ради једне велике ЛАЖИ. Само то да схвате "проевропски" гласачи. Тешко да ће икада
 
bilo nekad, sad se pripoveda (u pauzi izmedju dva mokijeva koktela)

`de bre nadje hr vikipedofiliju?

nisam ja nasao, gugl je

inace da nije bilo roditelja, i babe i dede, ni tebe ne bi bilo

linkova ima koliko god hoces

http://www.archaeolink.com/ancient_greek_civilization_ancient greece.htm

Much has been said about the greek influnce on modern day society, from democracy to philosphy. Find out about who shaped this history, and the people who populated the imagination of historians."
 
Poslednja izmena:
Citat:
Predsednik Srbije Boris Tadić počeo je danas trodnevnu zvaničnu posetu Grčkoj u znaku poruke njegovog domaćina, grčkog predsednika Karolasa Papuljasa, da Srbija u najkraćem mogućem roku treba da postane članica Evropske unije.

Ode institucija na 3 dana. Bas me interesuje koliko ce gluposti napraviti i dati stupidnih izjava.
 
Citat:
Predsednik Srbije Boris Tadić počeo je danas trodnevnu zvaničnu posetu Grčkoj u znaku poruke njegovog domaćina, grčkog predsednika Karolasa Papuljasa, da Srbija u najkraćem mogućem roku treba da postane članica Evropske unije.

Ode institucija na 3 dana. Bas me interesuje koliko ce gluposti napraviti i dati stupidnih izjava.

On beše pobedio na izborima. Birači biraju sličnog sebi ili onakvog na koga bi želeli sami da liče.
 
ma i ja sam za srbiju u evropi, al dal je evropa za to?

mi se trudimo, a oni posalju specijalca kacina iz slo, guraju nam prst u oci

sad oce da postave esdauna, zloglasnog na ovuim prostorima. zar to niej poruka srbiji kakva je ru, antisrpska i osvetnicki velikonemacka

jadna je eu
 
A што се тако лако ложите, па погледајте шта је тачно рекао Папуљас:

"Srbija u najkraćem vremenskom roku treba da postane članica evropske porodice, jer je to mesto koje joj s pravom pripada", rekao je Papuljas.

Шта то значи?

Апсолутно ништа! Нити је Папуљас тиме мислио да ће се Грчка заложити да Србија уђе у ЕУ, нити да ЕУ уопште разматра ту опцију.
Ово је чиста хипотетика (да не кажем патетика). :lol:

Мени највише личи да је институција подсетио Папуљаса да изјави ово - због нас, да видимо како ипак нешто ради када путује по свету и како не скреће са свога пута...
А можда Папуљас то никад није ни изјавио, него ови режимски пропагандни радници у нашим медијима.
 
Грчка жели назад из проклете ЕУ!

То доказују и Грчки грађани!

ОПА!

:heart:

ЖИВЕЛА РЕВОЛУЦИЈА


polako sa tu komunisticku dozu

grci ne zele van EU jel ako idu van ima da pocnu korenja da jedu
a to sto protestiraju je zbog to sto moraju da vracaju sa kamate ovo sto su uzajmili kao i za skracivanje plate,penzije...


a ovo na video su vecinom anarhisti i normalni ljudi
pogledaj rezultate na izbore pa vidi koliko glasova ima komunisticka partija


kamo sreca da postane grcka komunisticka pa tek tad cu da propate
 
Poslednja izmena:

Back
Top