O,kako tuznih ljubavi ima...

mala vestica

Aktivan član
Poruka
1.671
...Ovaj svet je ispunjen njima...Sve vise sumnjam da neko srecno i VOLI JOS....Pisu romane, pesme, novele,
o tome kako ljubav uvek nadje put.
Znam neke sive, tuzne hotele
i neke prazne sobe gde je uvek onaj strasni mir......Volite li nekoga trenutno?vJERUJEte u vjecnu ljubav?...:) ...tuzne ljubavi...?
 
...Ovaj svet je ispunjen njima...Sve vise sumnjam da neko srecno i VOLI JOS....Pisu romane, pesme, novele,
o tome kako ljubav uvek nadje put.
Znam neke sive, tuzne hotele
i neke prazne sobe gde je uvek onaj strasni mir......Volite li nekoga trenutno?vJERUJEte u vjecnu ljubav?...:) ...tuzne ljubavi...?

Volim trenutno jednu osobu najvise na svetu :heart:
Ali ipak ne verujem u vecnu ljubav
 
Verujem u srećnu ljubav.
Ako ljubav uopšte i može da postoji.
Onda i treba da bude srećna.

Ako je tužna, samo je odraz našeg razočarenja i narušenih očekivanja.
I treba je eliminisati, tačnije odbaciti.

Dobro, osim u slučaju smrti, jеbiga.
 
Samo jedna prava ljubav..
Jer sve one druge ljubavi su po meni samo trazenje te prave istinske ljubavi,mozda nas neka ispuni,ali nekad uzmemo i ono sto nije za nas da se ne bi osecali potpuno ogoljeno,usamljeno..
Jer kad nadjemo pravu ljubav,sve one ranije nestanu u magli proslosti,i izblede,kao obicna secanja
 
Khm,nisam sigurna da je samo jedna ljubav u zivotu....Ne znam,rijetko je ljudi nadju...A,i kad je nadju,tek kasnije shvate da je to prava ljubav,kao u pjesmi koju si napisao....Balasevic :heart:

Ma kakvi su to ljudi i kakve su to budalaštine i neiskreni odnosi?!

Pa valjda znaš da ceniš to što imaš dok je pored tebe...
MIslim, tako se bar zrele osobe ponašaju.
I da vagaš.
Opet ako neko nekog zaebava, onda to nije ljubav, nego veza manična i ružna.

Ljubav je lepa, prava ljubav, a ne zaljubljenosti i ostala osećanja, čaše lomim, ruke mi krvave, vene sam isek'o, aj' sad vrati se.. :neutral:
 
Ma kakvi su to ljudi i kakve su to budalaštine i neiskreni odnosi?!

Pa valjda znaš da ceniš to što imaš dok je pored tebe...
MIslim, tako se bar zrele osobe ponašaju.
I da vagaš.
Opet ako neko nekog zaebava, onda to nije ljubav, nego veza manična i ružna.

Ljubav je lepa, prava ljubav, a ne zaljubljenosti i ostala osećanja, čaše lomim, ruke mi krvave, vene sam isek'o, aj' sad vrati se.. :neutral:

Potpuno se slazem sa ovim misljenjem :ok:. Ne mislim da su oni, koji su u fazonu, case lomim, ruke mi krvave, jaaaako zaljubljeni..ne, samo su ne zreli i sebicni.
 
Milice, u pravu si.
Covek moze da voli vise puta, ali svaki put je razlicito.
Prava je samo izraz koji ljudi koriste.
Za... neku vecu... lepsu.... ljubav.
Najblize pravoj...
Ovako: Zamisli osecaj ljubavi prema prijatelju, zatim ljubav prema detetu, dodaj tome zaljubljenost...
E, ne znam da li ces razumeti, pomesaj sva ta osecanja, promuckaj, i kada budes sve to osecala prema jednoj osobi recimo da je to ta "prava".
Al' sam ovo objasnila
 
Milice, u pravu si.
Covek moze da voli vise puta, ali svaki put je razlicito.
Prava je samo izraz koji ljudi koriste.
Za... neku vecu... lepsu.... ljubav.
Najblize pravoj...
Ovako: Zamisli osecaj ljubavi prema prijatelju, zatim ljubav prema detetu, dodaj tome zaljubljenost...
E, ne znam da li ces razumeti, pomesaj sva ta osecanja, promuckaj, i kada budes sve to osecala prema jednoj osobi recimo da je to ta "prava".
Al' sam ovo objasnila

Ljubav prema detetu je nesto sasvim drugo
Bar po meni
To je ljubav koju mozes da osecas samo prema detetu nikog drugog ne mozes tako da volis
 

Back
Top