Ko kaze da je Arkan umro?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Arkan_full_jpg.jpg
 
Jedino slobodno mesto u Evropi za njega i jeste bila samo Rusija.

Kad vec spominjes Arkana sta mi se desilo pre par meseci :mrgreen: vracam se kuci kasno,pripit i blizu svog kraja prodjem pored coveka koji je kao da je klon Arkana!!! Ja gledam ga u facu dok sam plolazio i neverujem :eek: i pomislim haluciniram sigurno jer sam pijan...posle par dana trezan(:mrgreen:) popodne prolazim kroz kraj i opet naletim na istog coveka i stvarno lici jako na Arkana :rtfm: i posle vidim da se covek skoro doselio i vidjam ga u pandurskoj uniformi kako ide na posao ujutro...
 
Kad vec spominjes Arkana sta mi se desilo pre par meseci :mrgreen: vracam se kuci kasno,pripit i blizu svog kraja prodjem pored coveka koji je kao da je klon Arkana!!! Ja gledam ga u facu dok sam proso i neverujem :eek: i pomislim haluciniram jer sam pijan...posle par dana trezan(:mrgreen:) popodne prolazim kroz kraj i opet naletim na istog coveka i stvarno lici na Arkana :rtfm: i posle vidim da se covek skoro doselio i vidjam ga u pandurskoj uniformi kako ide na posao ujutro...

heh :think: interesantno ....opet kazem voleo bih da je ziv ,ali cisto sumnjam ,sanse su gotovo nikakve :neutral:
 
Kad vec spominjes Arkana sta mi se desilo pre par meseci :mrgreen: vracam se kuci kasno,pripit i blizu svog kraja prodjem pored coveka koji je kao da je klon Arkana!!! Ja gledam ga u facu dok sam plolazio i neverujem :eek: i pomislim haluciniram sigurno jer sam pijan...posle par dana trezan(:mrgreen:) popodne prolazim kroz kraj i opet naletim na istog coveka i stvarno lici jako na Arkana :rtfm: i posle vidim da se covek skoro doselio i vidjam ga u pandurskoj uniformi kako ide na posao ujutro...

pa on je 100% :)
 
Kad vec spominjes Arkana sta mi se desilo pre par meseci :mrgreen: vracam se kuci kasno,pripit i blizu svog kraja prodjem pored coveka koji je kao da je klon Arkana!!! Ja gledam ga u facu dok sam plolazio i neverujem :eek: i pomislim haluciniram sigurno jer sam pijan...posle par dana trezan(:mrgreen:) popodne prolazim kroz kraj i opet naletim na istog coveka i stvarno lici jako na Arkana :rtfm: i posle vidim da se covek skoro doselio i vidjam ga u pandurskoj uniformi kako ide na posao ujutro...

Делује му ''албанка'' :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top