Menopauza i prevara
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 86

Tema: Menopauza i prevara

Obećava
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Menopauza i prevara

Drage moje , sta mislite koliko menopauza utice da neke zene koje nikad nisu varale muzeve odjednom pocnu da se ponasaju kao pustene s lanca i nasrcu na sve musko sto hoda a ne retko i na puno-puno mladje od njih?

p.s. puno = desetlijece

p.p.s tema nije o muskarcima jer znamo koliko su oni deformisani i da uvek traze mladje po svaku cenu. to im je valjda zapisano u genima

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano Re: Menopauza i prevara

im? drago mi je da se ne ubrajas

elem, zene koje su takve kakve su, bice i kasnije takve kakve su... nije njih menopauza "promjenila" vec su uvjek bile sklone
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Ističe se /una/ (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    286

Nisam jos bila u prilici da utvrdim koeficijent korelacije izmedju ove dve bitne pojave u zivotu svake zene, kada dodjem u te godine i kada pocnem da spopadam muskarce i puno i prazno mladje od mene, javicu ti

Obećava
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@unsaie

ja sam bas takav primer ali sam pisao u trecem licu... i nemoj da crvenis jer nije sramota voleti nesto sto je lepo i mlado.

odmah si dala koplje u sridu ko da smo na sinjskoj alci, ali bih te zapitao zasto onda imaju javno drugo lice i "gnusaju" se drugih zena koje rade slicne stvari kao one? da li je to isto karkterna sklonost ili je ipak deo blazea zato sto su fine, majke, dobrociniteljke, humane i slicno.. znas vec na sta mislim.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

JA SAM PERVERZNJAK
    BEGAJTE DOK MOŽETE

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

Udare im hormoni u mozgiće i onda se prepuštaju prljavim strastima prevare. Mila i čedna ženska stvorenja ne čine preljube, nikad, naravno do te granice ludila zvane menopauza
    I jare i pare.

Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio inko Pogledaj poruku
    @unsaie

ja sam bas takav primer ali sam pisao u trecem licu... i nemoj da crvenis jer nije sramota voleti nesto sto je lepo i mlado.

odmah si dala koplje u sridu ko da smo na sinjskoj alci, ali bih te zapitao zasto onda imaju javno drugo lice i "gnusaju" se drugih zena koje rade slicne stvari kao one? da li je to isto karkterna sklonost ili je ipak deo blazea zato sto su fine, majke, dobrociniteljke, humane i slicno.. znas vec na sta mislim.
    iz istog razloga zbog kog i muskarci skloni varanju odbijaju da budu sa zenama sklonim varanju
    vec foliraju da su vjerni i infiltriraju se u grupu kojoj ne pripadaju
    kada bi se svi drzali svoje grupe, ne bi bilo problema
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Ne verujem da tako moze da se generalizuje.
    Neke verovatno taj period promeni u smislu da uzmu od zivota sve sto mogu i za sta nisu imale hrabrosti ili uslova, druge se zbabe, trece postanu baksuzi, cetvrte obole, pete se posvete unicima.... slicno kao i muskarci. Na kraju se babe i dede razlikuju samo po tome sto one nose suknje

Obećava
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio miss smart Pogledaj poruku
    Udare im hormoni u mozgiće i onda se prepuštaju prljavim strastima prevare. Mila i čedna ženska stvorenja ne čine preljube, nikad, naravno do te granice ludila zvane menopauza
    hmmm... mogao bih ja kao kolega pobedonoscev da kazem da su sve zene... ali ja to ne smatram pa necu

mila i cedna zenska stvorenja su najopasnija... ona koja su drcna i otresita su mnogo verniji partneri u bracnoj zajednici.

nema nijedne dame u menopauzi da nam poblize objasni kako funkcionise rad hormona i do koje granice to moze zenu da natera na iracionalnosti tipa imam ljubavnika a sin mi moze biti...

Obećava
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio unsaie ♀ Pogledaj poruku
    iz istog razloga zbog kog i muskarci skloni varanju odbijaju da budu sa zenama sklonim varanju
    vec foliraju da su vjerni i infiltriraju se u grupu kojoj ne pripadaju
    kada bi se svi drzali svoje grupe, ne bi bilo problema
    najveca zabluda je da se suprotnosti privlace. privlace se magnetski samo oni koji su isti.

te koje spominjes ne drzim za predstavnike muskog roda. cim klasifikujes nekoga u grupu, on time gubi identitet i pozeljnost za bilo sta. ali kao sto ima nepozeljnih muskraca ima isto i zena pa se mozda nadju negde usput

Obećava
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    Ne verujem da tako moze da se generalizuje.
    Neke verovatno taj period promeni u smislu da uzmu od zivota sve sto mogu i za sta nisu imale hrabrosti ili uslova, druge se zbabe, trece postanu baksuzi, cetvrte obole, pete se posvete unicima.... slicno kao i muskarci. Na kraju se babe i dede razlikuju samo po tome sto one nose suknje
    nisi pazljivo procitao uvodni post. ima recica... NEKE.... zene

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

najveca zabluda je da se suprotnosti privlace. privlace se magnetski samo oni koji su isti.

te koje spominjes ne drzim za predstavnike muskog roda. cim klasifikujes nekoga u grupu, on time gubi identitet i pozeljnost za bilo sta. ali kao sto ima nepozeljnih muskraca ima isto i zena pa se mozda nadju negde usput
    Suprotnosti se magnetski privlace, a zajedno ostaju slicni

Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

ne drzim nikog za predstavnika bilo kog roda,
    muskaraca ima svakakvih, kao i zena
    zbog toga i mogu, kada pitas za konkretnu pojavu, da ti kroz primjer istog, kod muskaraca, objasnim

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4946

hm, to je tako uobicajeno kad su muskarci u pitanju..ako je piletina slatka njima, zasto ne bi bila zenama?
    sa mladim ljudima se covek i sam oseca mladjim..valjda je to to..
    osim toga, svi, i muskarci i zene , u nekim godinama postaju sumnjicavi, nadrkani, cinicni, zanovetala..
    mladi ljudi jos nisu stigli do te tacke, cistiji su, opusteniji, puni zivota i vedrine..

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

da li kriza srednjeg doba toliko utice na bracne odnose, ne znam, da postoji ova pojava postoji, a zasto? mozda zbog hormona kod zena, a kod muskaraca zbog toga sto bi ponovo da se osete kao mladici
    Mozda, a mozda i ne

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

hmmm... mogao bih ja kao kolega pobedonoscev da kazem da su sve zene... ali ja to ne smatram pa necu

mila i cedna zenska stvorenja su najopasnija... ona koja su drcna i otresita su mnogo verniji partneri u bracnoj zajednici.

nema nijedne dame u menopauzi da nam poblize objasni kako funkcionise rad hormona i do koje granice to moze zenu da natera na iracionalnosti tipa imam ljubavnika a sin mi moze biti...
    У питању је чиста математика:
    - девојка од 20, све и да хоће, не може да буде са мушкарцем који јој по годинама може бити син из простог разлога што такви не постоје или су тек рођени
    - жена од 30 не може бити у вези са мушкарцем који јој по годинама може бити син из простог разлога што би била оптужена за педофилију, јер би у питању било дете до десет година...
    - тек жена од 40-50-60-70....може да буде са МУШКАРЦЕМ који јој, по годинама, може бити син...

Може....ако жели...али не мора, није правило....

Даклем, ЗАТО се то дешава (ако се дешава) тек у четрдесетим....

Obećava
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    Suprotnosti se magnetski privlace, a zajedno ostaju slicni
    zasto si onda stavio avatar koji uopste ne lici na tebe nego zelis da budes lepsi no sto jesi?

da bi se privukao ili da bi nekog privukao?

Aktivan član Nikko (avatar)
    Učlanjen
    19.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

p.p.s tema nije o muskarcima jer znamo koliko su oni deformisani i da uvek traze mladje po svaku cenu. to im je valjda zapisano u genima
    To nije istina...evo ja prvi bi pre izabrao neku dobru ribu od 40 godina nego neku klinku.
    All that is great, keeps away from the marketplace and from fame.

Obećava
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio koto Pogledaj poruku
    hm, to je tako uobicajeno kad su muskarci u pitanju..ako je piletina slatka njima, zasto ne bi bila zenama?
    sa mladim ljudima se covek i sam oseca mladjim..valjda je to to..
    osim toga, svi, i muskarci i zene , u nekim godinama postaju sumnjicavi, nadrkani, cinicni, zanovetala..
    mladi ljudi jos nisu stigli do te tacke, cistiji su, opusteniji, puni zivota i vedrine..
    odmah sam zapazio odgovore dame

ovo je pdf zk a ne muskarci. pricamo o damama koje su zreelim godinam a vole piletinu a ovom nasem patrijarhalnom drustvu to bas i nije cesta pojava.

nadrkani, cinicni, zanovetala postaju samo ljudi koji su stvaralacki neispunjeni, koji su emocionlno nedokazani ili seksualno nezadovoljni. uzecu sebe za primer gde ova tri primera nemaju blage veze jer sam se ovakav rodio.

Obećava
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nikko Pogledaj poruku
    To nije istina...evo ja prvi bi pre izabrao neku dobru ribu od 40 godina nego neku klinku.
    sacekaj jos najmanje 5 godina pa dodji na temu.

Učlanjen
    19.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

sacekaj jos najmanje 5 godina pa dodji na temu.
    Ne, to je vazilo uvek, i vazice uvek...dodji ti za 25 godina na ovu temu, pa me pitaj.

Obećava
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nikko Pogledaj poruku
    Ne, to je vazilo uvek, i vazice uvek...dodji ti za 25 godina na ovu temu, pa me pitaj.
    a sa koliko godina pocinje menopauza kod zena?

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4946

odmah sam zapazio odgovore dame

ovo je pdf zk a ne muskarci. pricamo o damama koje su zreelim godinam a vole piletinu a ovom nasem patrijarhalnom drustvu to bas i nije cesta pojava.

nadrkani, cinicni, zanovetala postaju samo ljudi koji su stvaralacki neispunjeni, koji su emocionlno nedokazani ili seksualno nezadovoljni. uzecu sebe za primer gde ova tri primera nemaju blage veze jer sam se ovakav rodio.
    pa ja generalno ne volim te podele zasto zene ovo, a muskarci ono..misim da funkionisemo mnogo slicnije nego sto se na prvi pogled cini.
    no dobro.
    a to da to bas i nije pojava, ne bih se slozila..rekla bih samo da se krije ko zmija noge, upravo zbog osude okoline. cula sam dosta slicnih prica u poslednjih par godina..
    to su price koje mogu da budu vrlo strasne, lepe, ispunjene ljubavlju, i ni po cemu se ne razlikuju od drugih, gde ne postoji razlika u godinama, osim sto nemaju perspektivu.
    jer koliko god jednoj zeni mora da laska sto je zeli muskarac mnogo mladji od nje, toliko je sasvim sigurno prestravljena od dana kad ce ona biti baba, a on muskarac u najboljim godinama.
    e sad, madona i slicne dame, malo su pomerile te granice kad se postaje baba, pa se sve nekako poremetilo..

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

Učlanjen
    19.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Sve zavisi sta ko voli...ali meni nije nikakva dilema ako biram izmedju dobre cice od 40 ili dobre od 20. Ja sam taman na sredini, ali biram prve

Obećava
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio koto Pogledaj poruku
    pa ja generalno ne volim te podele zasto zene ovo, a muskarci ono..misim da funkionisemo mnogo slicnije nego sto se na prvi pogled cini.
    no dobro.
    a to da to bas i nije pojava, ne bih se slozila..rekla bih samo da se krije ko zmija noge, upravo zbog osude okoline. cula sam dosta slicnih prica u poslednjih par godina..
    to su price koje mogu da budu vrlo strasne, lepe, ispunjene ljubavlju, i ni po cemu se ne razlikuju od drugih, gde ne postoji razlika u godinama, osim sto nemaju perspektivu.
    jer koliko god jednoj zeni mora da laska sto je zeli muskarac mnogo mladji od nje, toliko je sasvim sigurno prestravljena od dana kad ce ona biti baba, a on muskarac u najboljim godinama.
    e sad, madona i slicne dame, malo su pomerile te granice kad se postaje baba, pa se sve nekako poremetilo..
    cuj cula. ja cuo i video. i bio im haos u braku, a mirno ziveli dok muzu neko nije sapnuo jer obicno muzevi po pravilu i poslednji saznaju za zenino neverstvo.. a sto su stariji misle da njegovu zenu nece niko, jos ako nije zgodna kao nikko sto voli one mladje od 40 .... razumes...

dakako. ljubav je osnova i najgori na svetu zele da budu voljeni i obozavani. ali ne pricamo o njoj vec pricamo o radu hormona. kada se predje neka granica u godinama postaje sve malo i otuzno jer se svodi na psihopatologiju odnosa a tu laskanje najmanje pomaze. sta mislis kako muz reaguje kad sazna da mu zena spava sa nekim ko moze npr. da bude sinovljev drugar?

Slične teme

1. menopauza ?
    Autor vesna.ns u forumu Žene
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 20.07.2011., 22:52
  2. Prevara
    Autor Ciara95 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 27.07.2009., 19:20
  3. Prevara
    Autor Muzicka Vila u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 9