kurir

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
mislim na novine kurir. ja ih nikada nisam citao, ali ni cuo o njima dok nisu neki forumasi poceli da se kunu da je nesto istina jer je to pisalo u kuriru. elem zadnjih dana kad god "otvorim" novine, pise o nekom silovanju dece po skolama, po crkvama, po... bukvalno skoro svaki dan neki nov dogadjaj pedofilije. i razmisljam, da li te novine rade na reklami pedofilje ili na otkrivanju. ako bi radile na otkrivanju, onda bi se evcinom slucaja bavile do kraja, i izvestavale kako je osoba kaznjena, sta je ceka u zatvoru, kakve ce muke imati u zatvoru, kako se ostali zatvorenici ponasaju sa pedofilima kako...sve u cilju da neke buduce pedofile koliko toliko uplase. ali izgleda da je za njih vaznija vest da je neko silovan, nego epilog tog silovanja. znaci po mom misljenju vise radi na "reklamiranju" pedofilije nego na upozorenju.

mislim da podilazenje citaocima, serviranjem "vrucih" vesti dovodi upravo do toga da je verodostojnost kurira postala da tako kazem "sumnjiva" cak i kod samih citaoca,iako ih i dalje citaju, a ne samo kod protivnika tih novina

ps.ako se nekome tema ne dopada, moze je moderator izbrisati.
 
Курир плаче за мишом..
Па, таблоид, шта очекивати, мада у раскринкравању или бар отварању неких скандала политичара, финансијских афера..показало се да су били у праву.
 
Курир плаче за мишом..
Па, таблоид, шта очекивати, мада у раскринкравању или бар отварању неких скандала политичара, финансијских афера..показало се да су били у праву.

ima clanaka koji jesu zanimljivi, ali im je stil bas onako...kurirski. kao sto rekoh, oni ko da rekalmiraju te zlocine.... valjda se meni ne dopada njihov stil pisanja, pa mi se to samo cini
 
Kurir je adekvatan primer od okupacione demofašističke klike kako se i koliko sloboda javne štampe i govora poštuje i sprovodi u delo.

Dinkićevi mafijaši i reketaši su zloupotrebivši sva sredstva vlasti putem gole sile i presije ugušili slobodu govora u Kuriru čime su pogazili zagarantovanu "slobodu štampe" u Srbiji, čime su primerom i delom uputili poruku svim novinsklim listovima šta ih čeka ako ne pišu što diktator i okupacina vlast zahtevaju.

Samim tim sve samoproklamovane vrednosti demokratije su sasvim pogažene.

I sada se sa jednim delom populacije u Srbiji dešava totalno jednoumlje i kolektivno pomračenje uma kao u vreme nemačke okupacije 1941-1945.
 
mislim da podilazenje citaocima, serviranjem "vrucih" vesti dovodi upravo do toga da je verodostojnost kurira postala da tako kazem "sumnjiva" cak i kod samih citaoca,iako ih i dalje citaju, a ne samo kod protivnika tih novina

ps.ako se nekome tema ne dopada, moze je moderator izbrisati.

"Kurir" je uvek podilazio citaocima na nanizi moguci nacin, to nije nikakvo cudo, s tim sto ga ja odavno nisam citala, pa ne znam kako je sad.
 
"Kurir" je uvek podilazio citaocima na nanizi moguci nacin, to nije nikakvo cudo, s tim sto ga ja odavno nisam citala, pa ne znam kako je sad.

Пази кад ни ти,
а ни постављач теме "одавно нисте читали Курир",
али зато "знате" да је то Џубре једно од новина ....

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Власник Курира је и даље у затвору,
али о томе се не сме писати
јер су прекорачени сви законски рокови за задржавање ...

А и усвојен је "Нови Закон о информисању" - Жути,
много рестриктивнијим црњи и гори од "оног Црног" - Вучићевог ....

А и Институција је далеко боље заштићена (купиЈо Мерцедес од 620 000 ЕУРА)
него што је и једна пре њега била ...

ЗАШТО ЈЕ И ЈЕДНОГ "ПОЛИТИЧАРА" СТРАХ ОД КРИТИКЕ,
ОД СВОГ НАРОДА,
ОД СВОЈИХ БИРАЧА ???
 
Пази кад ни ти,
а ни постављач теме "одавно нисте читали Курир",
али зато "знате" да је то Џубре једно од новина ....

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Власник Курира је и даље у затвору,
али о томе се не сме писати
јер су прекорачени сви законски рокови за задржавање ...

А и усвојен је "Нови Закон о информисању" - Жути,
много рестриктивнијим црњи и гори од "оног Црног" - Вучићевог ....

А и Институција је далеко боље заштићена (купиЈо Мерцедес од 620 000 ЕУРА)
него што је и једна пре њега била ...

ЗАШТО ЈЕ И ЈЕДНОГ "ПОЛИТИЧАРА" СТРАХ ОД КРИТИКЕ,
ОД СВОГ НАРОДА,
ОД СВОЈИХ БИРАЧА ???




Zato što ovaj domaći poltroniski diktatorski smrad ne sme da dozvoli da ispliva ni najmanja kriminalna aktivnost koja se trernutno vrši a ima ih sijaset.

Narod je birao političare a ne kriminalce a ako se slučajno dogodi da ispliva sav prljav veš od njih ne bi ostalo ni "P" od političara.
 
Пази кад ни ти,
а ни постављач теме "одавно нисте читали Курир",
али зато "знате" да је то Џубре једно од новина ....

ja sam za sebe rekao da....

ja ih nikada nisam citao, ali ni cuo o njima dok nisu neki forumasi poceli da se kunu da je nesto istina jer je to pisalo u kuriru


inace svako ima pravo da pise sto god hoce, ako odgovara za napisano. mislim da je to fer.
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ајде ...
Да је тако,
ти би онда био на врло дуготрајном "Бањском третману"
или "Службеном путу" ...

:rotf::rotf::rotf::rotf:

u pravu si, kad bi takvi kao ti odlucivali o tome sta je istina. nije sloboda stampe pisati svasta, napadati svakoga, a sve to bez dokaza, uz koriscenje rekla-kazala i lazi.
to sto se tebi ne dopada sto ja pisem, to je tvoje pravo, ali ako govorim isitnu, onda se nemas pravo ljutiti na mene ili traziti da me kazen. ljuti se na one koji su doprineli tome da ja opravdano kritikujem.
ps.nisam ja poenta teme, ili ti. govorim o nacinu izvestavanja. meni se taj nacin ne dopada. tebi mozda da,ali kao sto rekoh, tvoje je pravo. ovo je demokratska zemlja.
 
u pravu si, kad bi takvi kao ti odlucivali o tome sta je istina. nije sloboda stampe pisati svasta, napadati svakoga, a sve to bez dokaza, uz koriscenje rekla-kazala i lazi.
to sto se tebi ne dopada sto ja pisem, to je tvoje pravo, ali ako govorim isitnu, onda se nemas pravo ljutiti na mene ili traziti da me kazen. ljuti se na one koji su doprineli tome da ja opravdano kritikujem.
ps.nisam ja poenta teme, ili ti. govorim o nacinu izvestavanja. meni se taj nacin ne dopada. tebi mozda da,ali kao sto rekoh, tvoje je pravo. ovo je demokratska zemlja.


Слажем се !!!!
Демократија је чудо,

Колико си дезинформација,
лажних вести протурио на Крсти (наравно уз свесрдну подршку ...) је за Риплија ...

Најсвежији пример је твоје виђење догађаја у Косовској Митровици ...

Колико пута смо те ухватили у очигледној лажи,
колико пута си бежао са тема,
колико пута су ти модови прогледавали кроз прсте после више него очигледних провокација ???

Само ти врти даље,
Крста не би била оно што јесте да тебе и теби сличних нема ... :ok::ok::ok:
 
Слажем се !!!!
Демократија је чудо,
jeste cudo,narocito za one koji su navikli na jednoumlje. oni se nikako ne mogu nacuditi.
Колико си дезинформација,
лажних вести протурио на Крсти (наравно уз свесрдну подршку ...) је за Риплија ...
ne bih znao razlog, ali priemcujem veliku gorcinu u tvom [zadnjih nedelja,bolje reci] postu. ne znam kako ti ja mogu pomoci...
Најсвежији пример је твоје виђење догађаја у Косовској Митровици ...

moje vidjenje je tacno onako kako sam opisao. ali na kraju kada sam postavio snimak sa nase TV i sa vase TV i kada sam par puta postavio neka pitanja, a odgovor je lako naci ako se pogleda snimak, ni jedan forumas nije smeo da komentarise ili ne daj boze da da odgovor. toliko o tome ko laze na toj temi. ako i dalje mislis da je kako to tvrdis, evo ti teme, mozemo nastaviti tamo. ali sumnjam da ces to uraditi. ti das svoje "misljenje" o necemu, i vise te ne interesuje sta je ko rekao o tome. makar si tako par puta uradio kada si mene citirao, odgovor ili komentar na moj post nisam dobio.
Колико пута смо те ухватили у очигледној лажи,
navedi neki primer
колико пута си бежао са тема,
jedino ako zelis da budem na forumu 24 h. i uve sam nagalsavao, ako ne odgovorim na bilo koji post,konkretno upucen meni,javite na PP. odgovorit cu.
колико пута су ти модови прогледавали кроз прсте после више него очигледних провокација ???
mozda na pocetku. ali zato sada sve placam sa kamatom. toliko sam kazni dobio za nista, da je to bas za riplija.
Само ти врти даље,
Крста не би била оно што јесте да тебе и теби сличних нема ... :ok::ok::ok:

ovo boldovano pokazuje sta mislis o diskusiji na forumu.
kao sto rekoh, ne znam razloge. a da budem iskren, malo me iznenadjujes. nisam te stavljao u onu grupu forumasa koji dolaze da bi sami sa sobom vodili dijalog.
mozes i sada kao i par puta ranije, prevideti ovaj post. ali ako slucajno odlucis da pokazes kako je tacan svaki tvoj naovd, izvoli. ja ti necu odmah odgovoriti, jer necu biti tu, ali kad se vratim potrazit cu da vidim ima li sta novo ili je sve po starom.
 
ma koj kurir...to ti je kao "svet"...debilizmi!lazhni pokushaj da se naprave pravdoljubive i istinoljubive novine,prepune senzacionalizma...
 
[B:
adem_ks;[/B]14100663]
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ps.nisam ja poenta teme, ili ti. govorim o nacinu izvestavanja. meni se taj nacin ne dopada. tebi mozda da,ali kao sto rekoh, tvoje je pravo. ovo je demokratska zemlja.

Шта тебе боли ,,q.....'' за Курир када га не читаш.


[B:
mar_comm[/B];14100772]
Колико си дезинформација,
лажних вести протурио на Крсти (наравно уз свесрдну подршку ...) је за Риплија ...
Најсвежији пример је твоје виђење догађаја у Косовској Митровици ...
Колико пута смо те ухватили у очигледној лажи,
колико пута си бежао са тема,
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Крста не би била оно што јесте да тебе и теби сличних нема ... :ok::ok::ok:

Стварно оно твоје репортерско јављање од куће а у вези догађаја на мосту у Косовској Митровици је за ,,жуту мајицу'', да је носиш док се сама не распадне. Свако ко иоле држи до себе, после свега неби се јављао бар месец дана.
Али шта ћеш, јер како рече: ,,Крста не би била оно што јесте да тебе и теби сличних нема ... '' :ok::ok::ok: а ја додајем: ,,да те нема, требало би те измислити''.
 

Back
Top