Zašto na glavnoj kapiji Centralnog zatvora još uvek stoji stari komunistički grb ?

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Gledam na TV-u priloge o CZ i upada mi u oko to da posle silnih promena u Srbiji, na glavnoj kapiji CZ još uvek stoji tabla na kojoj piše Okružni zatvor...bla, bla i na toj tabli se još uvek nalazi STARI KOMUNISTIČKI GRB SRBIJE SA PETOKRAKOM !

SR_Serbia_coa.png


Pitam se zašto je to tako i koja je to mustra da se zameni tabla i da se postavi nova tabla sa važećim grbom Srbije:

Grb-Srbije.jpg


ili onaj drugi veći !

Dakle, Srbija odavno više nije Socijalistička Republika (SR) i ovo kominističko sra**e sa crvenom petokrakom koje me je oduvek nerviralo odavno više nije zvanični grb Srbije tako da je prava bruka i sramota da taj komunistički grb i dalje stoji na tabli na kapiji tako velikog zatvora kao što je CZ i to do ulice.
 
...
Dakle, Srbija odavno više nije Socijalistička Republika (SR) i ovo kominističko sra**e sa crvenom petokrakom koje me je oduvek nerviralo odavno više nije zvanični grb Srbije tako da je prava bruka i sramota da taj komunistički grb i dalje stoji na tabli na kapiji tako velikog zatvora kao što je CZ i to do ulice.

Slazzem se sa tobom. Mozzda josh ima politichkih zatvorenika od strane komunista u tom zatvoru.
Mislim da su pushteni sami bi slomili grb.

Ko Iraku kada su spomenik Sadamu srushili njegovi sugradjani?
 
...
Dakle, Srbija odavno više nije Socijalistička Republika (SR) i ovo kominističko sra**e sa crvenom petokrakom koje me je oduvek nerviralo odavno više nije zvanični grb Srbije tako da je prava bruka i sramota da taj komunistički grb i dalje stoji na tabli na kapiji tako velikog zatvora kao što je CZ i to do ulice.

meni srbija nikada nije bila sranje, cak no ovaj danas rezim nece da me izazove da tako nesto kazem za srbiju

nego koje godine si se rodio, mislim iz kog si ti sranja (citiram tvoju rec), ako si uopste odavde

2. sta cu ja uopste u cz-u? imas neko fino drustvo, a?
 

Back
Top